Створення інтернет-магазину на Magento

Для амбітних проєктів у сфері електронної комерції радимо обирати створення інтернет-магазину на Magento. Ця професійна CMS, налаштована для продажів у мережі, має широкі можливості та «зростає» відповідно до збільшення масштабів магазину. Замовляйте створення сайту розробникам вебагентства «Червоний хамелеон» – ви отримаєте потужний e-commerce інструмент.

Переваги Magento

Magento має дійсно широкий функціонал «з коробки». Інтернет-магазин дістане базові можливості для повноцінної роботи навіть без інсталяції додаткових модулів: кошик, реєстрація та особистий кабінет покупця, каталог товарів, оформлення замовлення, купони, акційні товари.

Відкритий код CMS сприяє активній розробці додаткових інструментів, що розширюють можливості платформи. Величезна база платних і безплатних модулів дає нагоду суттєво «прокачати» інтернет-магазин на Magento.

Основними перевагами системи вважають:

 • щирокий функціонал та численні налаштування дають змогу адаптувати CMS до будь-якого торгового інтернет-майданчика;
 • CMS підготовлена до просування в пошукових системах;
 • безліч маркетингових можливостей: акції, знижки, купони, персональні пропозиції;
 • надійна та продуктивна система;
 • високий рівень безпеки та захисту даних;
 • система розвивається та масштабується під зростальні вимоги проєкту.
 • детальна система звітності;
 • функціонал орієнтований на електронну комерцію.

Етапи створення

Створення інтернет-магазину на Magento складається з таких етапів:

Аналіз бізнесу та цільової аудиторії

Розробка та затвердження технічного завдання

Створення концепту дизайну вебпроєкту

Створення шаблону, верстка, розробка необхідного функціоналу, передбаченого в технічному завданні

Тестування адаптивності та працездатності сайту

Розміщення на сервері, наповнення контентом та запуск проєкту

Для кого підійде CMS

Практика розробки та підтримки сайтів на Magento демонструє, що CMS підходить далеко не для кожного проєкту.

Платформу варто вибирати, якщо:

 • Ваш проєкт орієнтований на західний ринок.
 • Закладено достатній бюджет проєкту для підключення всього необхідного функціоналу, частину якого доведеться придбати.
 • Планується не один інтернет-магазин. Також потрібно, щоби всі сайти керувалися з єдиної адміністративної панелі.

Якщо ви маєте сумніви, зв’яжіться з нами, ми допоможемо підібрати оптимальну платформу для розробки сайту під ваш бізнес.

Чому варто замовити розробку в нас

Досвідчена команда

Над проєктом працює команда маркетологів, програмістів, дизайнерів, верстальників. Ваш сайт створюватиметься не випадковими людьми. Усі наші співробітники мають підтверджену кваліфікацію та зараховані в штат.

Ми дотримуємося термінів

Під час розробки техзавдання цілий проєкт розбивається на конкретні завдання, для кожного встановлюється конкретний час на виконання. Ви маєте змогу контролювати хід реалізації вашого проєкту.

Не розпорошуємося

Ми не хапаємося за безліч замовлень, а доводимо розпочаті проєкти до логічного кінця – запуску в мережі.

100 % безпека

Тільки замовник має права на доменне ім’я та сайт. Ми передаємо готовий проєкт повністю та беззастережно.

Гарантія якості

Кожен сайт обов’язково тестується. Ми перевіряємо адаптивність і коректність відтворення сторінок, продуктивність системи, роботу функціональних модулів і блоків.

Технічна підтримка

Ви отримуєте консультацію та реальну допомогу розробників, які працювали над сайтом.
Замовити створення інтернет-магазину на Magento

FAQ

Для яких проєктів підходить CMS Magento?

Magento призначена для електронного продажу, головна її спеціалізація – онлайн-магазини. Багатофункціональне рішення підходить також для професійного створення корпоративних ресурсів, промо сайтів, порталів та сервісів.

Які можливості Мадженто надає для інтернет-торгівлі?
Чи підходить Magento для створення великого маркетплейса?
Яка вартість створення інтернет-магазину на Magento?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект