Створення інтернет-магазину на Magento

Для амбітних проєктів у сфері електронної комерції радимо обирати створення інтернет-магазину на Magento. Ця професійна CMS, налаштована для продажів в Інтернеті, має широкі можливості та масштабується відповідно до розвитку магазину. Замовляйте створення сайту розробникам веб-агентства «Червоний хамелеон» – ви отримаєте потужний e-commerce інструмент.

Переваги Magento

Magento має дійсно широкий функціонал «з коробки». Інтернет-магазин отримає базові можливості для повноцінної роботи навіть без інсталяції додаткових модулів. Основними перевагами системи вважають:

 • широкий функціонал та численні налаштування;
 • можливість адаптувати CMS до будь-якого торгового онлайн-майданчика;
 • CMS підготовлена до просування в пошукових системах;
 • безліч маркетингових можливостей: акції, знижки, купони, персональні пропозиції;
 • надійна та продуктивна система;
 • високий рівень безпеки та захисту даних;
 • система розвивається та масштабується під проєкт, що зростає.
 • детальна система звітності;
 • функціонал орієнтований на електронну комерцію.

Відкритий код CMS сприяє активній розробці додаткових інструментів, що розширюють можливості платформи. Величезна база платних і безкоштовних модулів дає нагоду суттєво допрацювати інтернет-магазин на Magento.

Для кого підійде CMS

Практика розробки та підтримки сайтів на Magento демонструє, що ця CMS підходить далеко не для кожного проєкту. Платформу варто вибирати, якщо:

 1. Ваш проєкт орієнтований на західний ринок.
 2. Закладено достатній бюджет проєкту для підключення всього необхідного функціоналу, частину якого треба купувати.
 3. Планується не один інтернет-магазин. При цьому потрібно, щоб всі сайти керувалися з єдиної адміністративної панелі.

Якщо ви маєте сумніви, зв’яжіться з нами – ми допоможемо підібрати оптимальну платформу для розробки сайту під ваш бізнес.

Етапи створення

Створення інтернет-магазину на Magento складається з таких етапів:

Аналіз бізнесу та цільової аудиторії

Визначаємось із цілями по проєкту, вивчаємо бізнес-процеси замовника, особливості його ніші, цільової аудиторії та конкурентів. Це допомагає сформувати бачення майбутнього результату.

Складання технічного завдання

Розробляємо та затверджуємо технічне завдання (ТЗ) у співпраці із замовником. Структуруємо вимоги та завдання по проєкту. Визначаємо орієнтовні терміни та вартість робіт.

Створення дизайну веб-проєкту

Розробляємо візуальну концепцію проєкту. Робимо макети для різних сторінок, типів і розмірів екранів, щоб забезпечити адаптивність майбутнього сайту.

Верстка та програмування

Верстаємо сторінки та всі необхідні елементи на сайті, розробляємо функціонал, вказаний у ТЗ. Підключаємо додаткові модулі та налаштовуємо інтеграції.

Тестування

Перевіряємо адаптивність і працездатність сайту, звіряємось із ТЗ, допрацьовуємо дрібні моменти та готуємось до запуску.

Запуск проєкту

Переносимо сайт на сервер замовника, підключаємо домен, відкриваємо сторінки для індексації.

Чому варто замовити розробку у нас

Прозорість процесів

Під час розробки ТЗ весь проєкт розбивається на конкретні завдання, для кожного встановлюються терміни виконання. Крім того, ми трекаємо фактичний час роботи та надаємо звіти.

Доступи та безпека

Доменне ім'я та місце на хостингу реєструються на ваше ім'я та e-mail. Створений сайт належить замовнику. Ми передаємо готовий проєкт повністю без жодних застережень.

Досвідчена команда

На проєкті буде задіяна команда досвідчених фахівців. Ваш сайт не створюватиметься випадковими людьми. Наші співробітники мають підтверджену кваліфікацію та зараховані до штату.

Технічна підтримка

Після завершення розробки ви можете заручитись підтримкою технічних фахівців, які працювали над проєктом і знають усі нюанси. В разі потреби будемо додавати функціонал і вдосконалювати дизайн.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Для яких проєктів підходить CMS Magento?

Magento призначена для електронних продажів, її головна спеціалізація – онлайн-магазини. Багатофункціональне рішення підходить також для професійного створення корпоративних ресурсів, промо-сайтів, порталів і сервісів.

Які можливості надає Мадженто для інтернет-торгівлі?
Чи підходить Magento для створення великого маркетплейсу?
Яка вартість створення інтернет-магазину на Magento?