Розробка програмного забезпечення для сільського господарства

Створюємо сайти для дрібних і середніх фермерів, а також великі аграрні портали для широкої аудиторії. Допомагаємо розвивати локальні бренди та АПК України загалом. Надаємо технічний супровід та розкручування online проєктів. Щоб розпочати співпрацю, зверніться до менеджера.

Наші послуги з розробки для сільського господарства

Розробка програмного забезпечення для сільгоспвиробників

Слідкуйте за постачаннями та оплатами, систематизуйте угоди купівлі/продажу та оренди. Спростіть документообіг і контролюйте стан агротехніки за допомогою ПЗ.

Наша розробка софту допоможе зробити процеси більш наочними та керованими. Нічого не вислизне від вашої уваги.

Створення сайту для сільгосппідприємства

Розмістіть все необхідне в легкому доступі: інформацію про підприємство, сільгосппродукцію, техніку, земельні ділянки, вакансії.

Привертайте увагу нових співробітників, покупців, партнерів, інвесторів та орендарів за допомогою корпоративного сайту. Публікуйте на ньому важливі новини.

Розробка CRM-систем для агрокомпаній

Систематизуйте контакти покупців продукції, орендарів землі та агротехніки, ваших постачальників. Підвищіть якість роботи з ними. Встановіть автоматичні нагадування про дзвінки та завдання. Не втрачайте гроші через погане обслуговування.

Створення інтернет-магазину фермерських продуктів

Виробляйте фермерські продукти та продавайте їх за вигіднішими цінами. За допомогою інтернет-магазину можна продавати продукцію в роздріб, або розпочати співпрацю з ресторанами, еко-лавками, продуктовими магазинами та іншими представниками бізнесу.

Підтримка сайтів аграрної тематики

Якісна технічна підтримка допомагає забезпечити стабільну роботу сайту. А якщо виникнуть неполадки – ми їх швидко усунемо. Таким чином клієнти та партнери завжди зможуть знайти інформацію про вас і залишити заявку.

Це дасть більше результатів, ніж розміщення в реєстрах агрокомпаній, оскільки заявки надходитимуть автоматично – вам не обов'язково приймати їх телефоном у режимі реального часу.

Просування та розкручування сільськогосподарських сайтів

Професійне SEO-просування допоможе розкрити потенціал вашого бізнесу. Сайт займатиме кращі позиції в Інтернеті, більше людей побачать його та перейдуть на нього.

При правильному менеджменті ви зможете розширити каталог агропродукції та супутніх товарів/послуг. Таким чином можна вийти за межі локального ринку на всеукраїнський масштаб.

Особливості створення проєктів для сільськогосподарських підприємств

Окрім CRM, яка допоможе впорядкувати контакти та бізнес-процеси, сільське господарство потребує специфічних IT-рішень. Вони допоможуть витрачати ресурси ефективно, продавати продукцію вигідно. Давайте розглянемо докладніше.

Вплив масштабів

Технологічні потреби пов'язані з масштабами агробізнесу. Дрібним фермерам потрібно одне, середнім – інше, а великим підприємствам і холдингам – третє. Ми це враховуємо і закладаємо можливості для розвитку в кожен ресурс, що розроблюємо.

Прив'язка до техніки

Сільськогосподарським підприємствам важливо відстежувати переміщення та стан техніки, контролювати витрати пального та ефективність роботи. Тому потрібні рішення з використанням GPS-технологій та різноманітних датчиків.

Динамічність цін

Ціни на ринку сільськогосподарської продукції постійно змінюються, особливо при роздрібній торгівлі. Тому аграріям важливо відстежувати динаміку цін, щоб швидко реагувати на зміни та продавати товари вигідно. Той самий принцип діє при закупівлі.

Вплив погоди

Погода впливає на врожай та ціни. Тому якісне ПЗ для сільськогосподарського підприємства має інтегруватися з сервісом для відстежування погоди. З його допомогою можна ефективніше запланувати польові роботи та продаж продукції.

Переваги індивідуальної розробки ІТ-рішень для агробізнесу від веб-агенції «Червоний хамелеон»

Виходьте на нові ринки та розвивайте бізнес разом з нами – ми допоможемо з технічною реалізацією ідеї. Готові супроводжувати вас на тривалій основі та допомагати з масштабуванням бізнесу.

Надійність і порядність

Коли ви звертаєтесь до нас, то знаходите надійного партнера. Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати й пропонуємо лише те, що принесе користь вашому агробізнесу. Умови співробітництва прописуємо в договорі.

Комплексний підхід

Зручність не менш важлива, ніж функціонал і технологічність. Тому ми прагнемо створювати комплексні рішення, які покриватимуть усі потреби підприємства. При цьому сайт, CRM та спеціалізоване ПЗ будуть зрозумілі та прості в керуванні.

Занурення в сферу аграрного бізнесу

Вивчаємо ринок загалом і специфіку конкретного агробізнесу перед початком робіт. З’ясовуємо всі деталі та прагнемо точно визначити цілі проєкту. Результатом стає IT-рішення з корисним функціоналом, яке оптимально співвідноситься з вашими завданнями.

Довгострокова підтримка

Готовий IT-продукт працюватиме довго та якісно, завдяки постійній технічній підтримці. При розширенні бізнесу ми додамо недостатній функціонал.

Етапи розробки сайтів для агрокомпаній та фермерів

Процес розробки сайту для аграріїв можна розділити на 4 етапи. На початку ми аналізуємо побажання замовника та обираємо технології. За підсумками аналізу складаємо технічне завдання. Далі переходимо до практичної реалізації ідеї, а наприкінці – перевіряємо результати. Тому готовий ресурс порадує вас своїми можливостями, зручністю, привабливістю та технологічністю.

Аналіз і планування

Аналізуємо особливості ринку та бізнесу замовника. Виводимо перелік технологічних потреб. Визначаємо способи їхньої реалізації, терміни та вартість робіт. Готуємо технічне завдання, підписуємо договір про співпрацю.

Створення дизайну

Створюємо дизайн, від якого будемо відштовхуватись в процесі технічної розробки. Враховуємо структуру майбутнього ресурсу та побажання замовника. Після затвердження дизайну розпочинаємо подальшу роботу.

Технічна реалізація

Формуємо зовнішню та серверну частину сайту, налагоджуємо їхню взаємодію, налаштовуємо інтеграції зі спеціалізованим програмним забезпеченням по API.

Тестування та запуск

Перевіряємо результати роботи, узгоджуємо їх із замовником. В разі потреби вносимо виправлення. Коли все буде працювати злагоджено – опублікуємо сайт в Інтернеті.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: топ запитань по розробці для сільського господарства

Яке програмне забезпечення потрібно сільгоспвиробникам?

Це залежить від обсягів виробництва. Для дрібних фермерів може бути достатньо CRM-системи, щоб впорядкувати продажі через інтернет-магазин. Середнім фермерам буде корисно ПЗ з прогнозом погоди та відстежуванням цін.

Великим аграрним підприємствам потрібно програмне забезпечення для відстежування місцеперебування, технічного стану та використання транспорту. Також АПК може знадобитися ПЗ для складання карт полів, постановки завдань найманим працівникам. Тому для великого агробізнесу доцільно робити одне комплексне рішення з налаштованими інтеграціями та підключенням до датчиків.

Скільки коштує розробка сайту для аграріїв з нуля?
Які технології ви використовуєте під час створення CRM-систем для сільського господарства?
Чому фермерам вигідно мати власний інтернет-магазин?