Розробка сайтів і додатків для логістичних і транспортних компаній

Розробимо ПЗ для пасажирських і вантажних перевезень. Допрацюємо наявні сайти та реалізуємо індивідуальні проєкти для логістичної галузі. Створимо додатки для Android та iOS.

Наші послуги для логістичних і транспортних компаній

Розробка мобільних застосунків для логістики

Контроль постачань та комунікація з водіями здійснюватимуться в одному додатку. Тут ви зможете регулювати завантаженість водіїв і транспорту. Інформація про поточні перевезення завжди буде під рукою, а клієнти зможуть відправляти заявки на ходу.

Розробка CRM систем для транспортних компаній

Створимо CRM систему під конкретний бізнес. Врахуємо особливості обробки замовлень, категорії клієнтів і партнерів. Такий підхід дозволить уникнути незручностей та систематизувати робочу інформацію.

Створення програмного забезпечення для логістичних компаній

Розробимо та впровадимо унікальні WMS і TMS рішення. Ці системи спрощують керування складом і транспортом, допомагають ефективно розрахувати маршрут і мінімізувати ризики.

Створення сайту транспортної компанії

Інформуйте клієнтів про доступні тарифи та відділення. Давайте їм можливість розрахувати вартість послуг індивідуально, оформити попутне перевезення, вибрати тип вантажу, залишити заявку онлайн. За потреби ці опції можна реалізувати на сайті.

Розробка логістичного сайту

Створимо сучасний технологічний сайт з можливостями для автоматичного підтвердження постачання та ефективного здійснення експедиторської діяльності.

Створення мобільного додатку для компаній таксі

Розробимо мобільні додатки на iOS та Android для взаємодії водіїв, пасажирів і диспетчерів. Створимо особисті кабінети, чати підтримки, синхронізуємо дані з додатками, інтегруємо платіжні послуги та CRM.

Технічна підтримка сайтів і додатків

Надамо технічну підтримку сайту та застосунку. Забезпечимо своєчасні оновлення та усунення несправностей. Підтримаємо ресурси в робочому стані.

Просування сайтів логістики й транспорту

Надамо послуги SEO-просування для популяризації сайту в Інтернеті. Допоможемо вийти в топ, утримати лідерські позиції та залучити більше клієнтів.

Чому транспортним і логістичним компаніям потрібен власний сайт?

Наявність свого сайту та/або мобільного додатка робить логістичні послуги більш доступними. Клієнти зможуть надсилати заявки онлайн у будь-який час доби. Калькулятори розрахунку вартості поїздки та/або доставки, можливості для відстежування транспорту та вибору тарифу створюють відчуття обізнаності та контролю.

Представленість в Інтернеті

Сучасні клієнти шукають інформацію про перевізників в Інтернеті. Наявність свого веб-сайту дозволяє компанії бути видимою в онлайн-просторі, залучати нових клієнтів та укладати угоди.

Доступ до інформації

Сайт може служити інформаційним ресурсом, що надає інформацію про послуги, тарифи, терміни доставки, умови співпраці та способи зв'язку. Це полегшує вибір перевізника потенційним клієнтам.

Оптимізація обробки замовлень

Заповнені форми зворотного зв'язку вирушають в СРМ-систему, а там із них створюються заявки. Всі замовлення, оформлені на сайті або в додатку, стають угодами в CRM. Як результат – менше ручної роботи, менші ризики втрати даних.

Контроль переміщення транспорту

За допомогою GPS можна буде відстежувати рух транспорту в режимі реального часу. Це покращить клієнтський досвід і полегшить управління перевезеннями.

Етапи розробки ІТ-рішень для логістичних і транспортних компаній

Розробка IT-рішення для логістичної сфери передбачає 4 основні етапи: планування, створення дизайну, програмування, тестування й запуск. За бажанням замовника після запуску ми можемо почати SEO-просування сайту, щоб допомогти із залученням клієнтів і партнерів.

Обговорення та планування

Визначаємо особливості бізнесу та потреби замовника. Обговорюємо, який функціонал має бути на сайті, в CRM-системі або в додатку. Визначаємось із завданнями по проєкту, складаємо технічне завдання.

Створення дизайну

Створюємо дизайн і структуру, узгоджуємо їх із замовником, деталізуємо план робіт відповідно до затвердженого дизайну.

Програмування

Створюємо front-end і back-end, налагоджуємо їхню взаємодію, впроваджуємо необхідний функціонал, налаштовуємо інтеграції.

Тестування та запуск

Перевіряємо результат на відповідність дизайну та технічному завданню. В разі потреби вносимо виправлення та запускаємо проєкт після фінального узгодження із замовником.

Переваги розробки логістичних проєктів у веб-агентстві «Червоний хамелеон»

Наша веб-студія прагне створювати простий та технологічний софт, який буде оптимально підходити під специфіку конкретного бізнесу. Таким чином, логісти одержать комплексне рішення для роботи. А коли ви домовляєтесь про супровід проєкту, то надовго отримуєте надійного партнера.

Занурення в логістичну нішу

Ми вивчаємо специфіку бізнесу замовника, щоб створити софт, який покриватиме всі його функціональні потреби.

Універсальність і зручність

Прагнемо поєднати в одному додатку всі робочі процеси та комунікацію для максимально зручної взаємодії всіх учасників логістичного ланцюжка.

Професіоналізм і досвід

Наші фахівці мають глибокий практичний досвід у розробці на Laravel. Цей фреймворк забезпечує високу продуктивність і безпеку логістичних сайтів, порталів, веб-додатків. Підходить для проєктів різного масштабу.

Довгострокова підтримка

Співробітники веб-студії «Червоний хамелеон» готові надавати технічну підтримку та доопрацювання сайту. Це допоможе розширити можливості та стимулювати розвиток проєкту.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: відповідаємо на популярні запитання

Скільки коштує створення сайту для вантажоперевезень?

Вартість такого проєкту залежить від складності робіт. Зверніться до менеджера, щоб узгодити дизайн, кількість сторінок і необхідний функціонал.

Які сайти ви розробляєте для транспортних компаній?
Що таке СРМ система та навіщо вона потрібна логістичним компаніям?
Краще купити готове IT-рішення або замовити індивідуальну розробку?