Розробка та впровадження WMS систем

Веб-агентство Червоний Хамелеон розробляє інноваційні рішення для автоматизації виробництва та контролю складської діяльності, оптимізації прийому, розміщення, комплектації та відвантаження замовлень, моніторингу товарів, управління персоналом та технікою. Варіативність систем управління складом (WMS) відповідає потребам бізнесу – ми створюємо рішення з базовим функціоналом та складні індивідуальні системи для координації роботи розподільчого центру чи складів великої ємності.

Що таке WMS система

Програмне забезпечення WMS – один із найбільш популярних інструментів для підвищення ефективності та продуктивності бізнесу. Система управління складом (WMS) прискорює всі процеси в логістичному ланцюгу, забезпечує контроль та адміністрування складських операцій, включно з управлінням запасами, відбором та аудитом, сприяє помітному зниженню витрат компанії та зростанню прибутку.

Прийом та облік товару, його зберігання, комплектація та відвантаження – абсолютно всі робочі процеси автоматизуються, документація впорядковується, гарантується точність та збереження даних. Система звітності, у свою чергу, допоможе провести аналітичну роботу, виявити способи зростання продуктивності та моменти, що потребують удосконалення.

Які завдання вирішує WMS

Автономна система, сфокусована на контролі діяльності складу, служить для вирішення конкретних завдань підприємства, спектр яких визначається її сферою діяльності та масштабом. До переліку основних завдань входить:

Підвищення ефективності використання складських площ

Місткість складу збільшується в середньому на 20%, завдяки використанню системою алгоритмів компресії та грамотному управлінню розміщенням.

Підвищення керованості бізнес-процесів

Впровадження системи на склад дозволяє директору з логістики в режимі реального часу відстежувати операції та керувати ними.

Зниження рівня помилок у роботі складу

Ручне управління за умови широкої номенклатурі товарів та значних площ неминуче призводить до пересортів, нестач та збитків. Автоматизація усуває помилки, спричинені впливом людського фактора.

Спрощення документообігу

Система WMS у будь-який час забезпечує миттєвий доступ до впорядкованої та точної документації. Сама логіка роботи організовується таким чином, щоб отримати максимум переваг для вашої компанії та досягти найвищого рівня сервісу.

Зниження витрат ресурсів на обробку вантажів

Оптимізація процесів приймання, обліку та зберігання товарів з моментальним внесенням до бази, моніторинг залишків та термінів придатності забезпечує контроль відповідних умов зберігання, надає комфортну карту розташування, скорочує час інвентаризації або навіть дозволяє відмовитися від неї.

Зменшення залежності від персоналу та якісне управління ним

WMS управляє діями співробітників, допомагає менеджерам відстежувати KPI службовців, контролювати їхню продуктивність, дотримуватися стандартів.

Види автоматизованих систем керування складом

Системи базового рівня

Прості WMS підходять для малого бізнесу з невеликим товарообігом та обмеженою кількістю товарних номенклатур.

Коробкові рішення

Використання систем цього типу актуально при значній кількості номенклатур, але не високому товарообігу, коли немає необхідності в індивідуальному налаштуванні функцій під специфічні потреби організації.

Адаптовані системи

Розробка з нуля з адаптацією під конкретні бізнес-процеси підходить для великих розподільчих центрів та логістичних провайдерів.

Складні конфігуровані WMS

Гнучкі системи, здатні підлаштовуватися під потреби бізнесу, що динамічно змінюються, доцільно впроваджувати на складах великої ємності зі значним асортиментом і товарообігом.

Етапи розробки та впровадження WMS системи

Створення та впровадження систем управління складом, що підвищують планку складської логістики, відбувається у кілька послідовних етапів:

Аналіз проекту

Визначення цілей та постановка завдань, що підлягають вирішенню за допомогою програмного продукту.

Створення ТЗ

Підготовка повного переліку робіт за проектом, включно з термінами індивідуальної розробки та її вартістю. Затвердження функціональних можливостей та детальний опис кожної.

UI/UX дизайн

Розробка структури WMS, створення прототипів та макета, детальна візуалізація.

Front-end та back-end розробка

Створення програмістами зовнішньої та системної частин продукту.

Тестування

Ретельна перевірка якості для гарантії безпомилкової роботи системи та її відповідності вимогам замовника.

Впровадження та підтримка

Мінімізація стресу при переході до WMS для складського персоналу, допомога в освоєнні системи, налаштування процесів, удосконалення продукту під час експлуатації тощо.

Функції WMS для керування та автоматизації складу


Управління логістикою

Створення транспорту та його зв'язок із вхідними поставками, первинна документація, організація багаторівневих адрес зберігання, системне переміщення, маршрутизація, консолідація за маршрутом тощо.

Контроль складських запасів

Швидка інвентаризація, моніторинг залишків та перевірка термінів придатності продукції, резервування.

Облік тари та упаковки

Контроль наявності тари на складі, сигналізація про низькі залишки, оптимізація зберігання, обробка надлишків та нестач при контролі, планування утилізації пакувального матеріалу.

Управління персоналом

Створення завдань та розподіл їх між співробітниками, моніторинг виконання та аналіз ефективності кожного працівника.

Управління вантажно-розвантажувальними роботами

Приймання вантажів, друк штрих-кодів, перевірка відповідності параметрів (документальних та фізичних), наскрізне навантаження, комплектація на конвеєрну стрічку тощо.

Організація зберігання

Ефективне складування, формування товарних партій, регулярний контроль справності техніки, комплектація замовлень.

Управління запасами та резервуванням

Контроль ваги запасів, складання графіків інвентаризації, систематизація даних з кількох складів, контроль поповнення, резервування грузов.

Адміністрація складу

Інтеграція з програмами бухгалтерського обліку, статистика, формування звітів, аналітика руху вантажів, виставлення рахунків.

Переваги розробки та впровадження WMS систем у Червоному хамелеоні

При створенні WMS, що відповідає унікальним потребам складських операцій вашої компанії, фахівці Червоного хамелеону пропонують:

Експертні складські рішення з урахуванням перспектив масштабування

Сучасні інструменти, які ми створюємо, ведуть компанії до вдосконалення та зростання, забезпечуючи бізнесу конкурентоспроможність та нові можливості.

Індивідуальну розробку, впровадження та супровід

Алгоритми складських проектів вимагають тестування та налаштування, процес впровадження – навчання персоналу роботі в автоматизованому просторі. Наші фахівці гарантують професійну комплексну підтримку та консультації на всіх етапах.

Економічно доцільні функціональні проекти

Оптимальна вартість розробки з погодинною оплатою праці програмістів мінімізує вкладення у впровадження WMS-системи та скорочує терміни окупності інвестицій.

Гарантії якості

Контроль та тестування якості проекту відбувається на кожному етапі для своєчасного виявлення та усунення будь-яких можливих недоліків та оперативного внесення змін.
Замовити розробку та впровадження WMS системи під ключ

FAQ

Скільки коштує впровадити систему WMS?

Вартість впровадження програми складського обліку залежить насамперед від функціоналу рішень, що відповідає потребам конкретного складу. Щоби визначити підсумкову ціну індивідуальної розробки, потрібно детально обговорити проект та врахувати безліч факторів, включно з рівнем інтенсивності складського комплексу, необхідністю у постійному контролю роботи в режимі реального часу тощо.

Чим відрізняється WMS від ERP?
У чому переваги WMS систем керування складом?
Які проблеми вирішує програма WMS?

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Ілля Кокарев
Директор з маркетингу minox.ua

Спочатку ми замовляли «Червоному хамелеону» налаштування вибору доставки «Новою поштою» з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним, зі своєрідним рішенням, але вони впоралися. Після цього ми доручали програмістам оновлення та внесення правок до роботи дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Хлопці добре себе проявили, тому якщо треба виправити помилку, оновити чи доопрацювати сайт, то ми звертаємось до «Червоного хамелеону». Працювати з ними зручно та ефективно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті. Плануємо й надалі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну – впевнені, що й тут вони не підведуть.

Весь відгук
Михайло Лисиця
Директор ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ ДУКАТ

Ми вдячні вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою. Спільна робота з командою фахівців була приємною та повчальною. Грамотні люди швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували нам альтернативні шляхи їхнього вирішення.

Особливо хочемо наголосити на вчасному виконанні більшої частини пунктів нашого проєкту. З урахуванням всього вищесказаного, ми впевнено рекомендуватимемо вашу компанію для розробки та впровадження складних проєктів на основі Бітрікс. Бажаємо компанії «Червоний хамелеон» підтримувати якість своєї роботи та велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Денис Буравицький
Директор інтернет-магазину parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію «Червоний хамелеон». Дякуємо всій команді. Персонально – Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок. Все було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, допомагали вибрати оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий та сучасний шаблон. Поставили та повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність та якість сайту, додали нові можливості для наповнення інтернет-магазину та обробки замовлень. Вони щільно працювали з нашим сайтом і в результаті ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Олександр Богуненко
Директор інтернет-магазину UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії «Червоний хамелеон» за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями!

Також велике спасибі за допомогу у реалізації цілого переліку завдань від SEO-фахівців. Ми дуже задоволені тим, що все робиться в озвучені терміни. Усі нюанси обговорюються, пояснюються, а за потреби надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору та детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати «Червоний хамелеон» до співпраці та вирішення складних завдань із CMS Бітрікс. Ми працювали з багатьма підрядниками протягом кількох років, але саме в цій веб-студії виявилися найбільш компетентні та відповідальні люди.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А вам бажаємо рости й розвиватися з таким самим чудовим ставленням до клієнтів, а також отримувати дедалі більше вдячних відгуків про виконану роботу!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт