Розробка та впровадження WMS систем

Веб-агентство Червоний Хамелеон розробляє інноваційні рішення для автоматизації виробництва та контролю складської діяльності, оптимізації прийому, розміщення, комплектації та відвантаження замовлень, моніторингу товарів, управління персоналом та технікою. Варіативність систем управління складом (WMS) відповідає потребам бізнесу – ми створюємо рішення з базовим функціоналом та складні індивідуальні системи для координації роботи розподільчого центру чи складів великої ємності.

Що таке WMS система

Програмне забезпечення WMS – один із найбільш популярних інструментів для підвищення ефективності та продуктивності бізнесу. Система управління складом (WMS) прискорює всі процеси в логістичному ланцюгу, забезпечує контроль та адміністрування складських операцій, включно з управлінням запасами, відбором та аудитом, сприяє помітному зниженню витрат компанії та зростанню прибутку.

Прийом та облік товару, його зберігання, комплектація та відвантаження – абсолютно всі робочі процеси автоматизуються, документація впорядковується, гарантується точність та збереження даних. Система звітності, у свою чергу, допоможе провести аналітичну роботу, виявити способи зростання продуктивності та моменти, що потребують удосконалення.

Які завдання вирішує WMS

Автономна система, сфокусована на контролі діяльності складу, служить для вирішення конкретних завдань підприємства, спектр яких визначається її сферою діяльності та масштабом. До переліку основних завдань входить:

Підвищення ефективності використання складських площ

Місткість складу збільшується в середньому на 20%, завдяки використанню системою алгоритмів компресії та грамотному управлінню розміщенням.

Підвищення керованості бізнес-процесів

Впровадження системи на склад дозволяє директору з логістики в режимі реального часу відстежувати операції та керувати ними.

Зниження рівня помилок у роботі складу

Ручне управління за умови широкої номенклатурі товарів та значних площ неминуче призводить до пересортів, нестач та збитків. Автоматизація усуває помилки, спричинені впливом людського фактора.

Спрощення документообігу

Система WMS у будь-який час забезпечує миттєвий доступ до впорядкованої та точної документації. Сама логіка роботи організовується таким чином, щоб отримати максимум переваг для вашої компанії та досягти найвищого рівня сервісу.

Зниження витрат ресурсів на обробку вантажів

Оптимізація процесів приймання, обліку та зберігання товарів з моментальним внесенням до бази, моніторинг залишків та термінів придатності забезпечує контроль відповідних умов зберігання, надає комфортну карту розташування, скорочує час інвентаризації або навіть дозволяє відмовитися від неї.

Зменшення залежності від персоналу та якісне управління ним

WMS управляє діями співробітників, допомагає менеджерам відстежувати KPI службовців, контролювати їхню продуктивність, дотримуватися стандартів.

Види автоматизованих систем керування складом

Системи базового рівня

Прості WMS підходять для малого бізнесу з невеликим товарообігом та обмеженою кількістю товарних номенклатур.

Коробкові рішення

Використання систем цього типу актуально при значній кількості номенклатур, але не високому товарообігу, коли немає необхідності в індивідуальному налаштуванні функцій під специфічні потреби організації.

Адаптовані системи

Розробка з нуля з адаптацією під конкретні бізнес-процеси підходить для великих розподільчих центрів та логістичних провайдерів.

Складні конфігуровані WMS

Гнучкі системи, здатні підлаштовуватися під потреби бізнесу, що динамічно змінюються, доцільно впроваджувати на складах великої ємності зі значним асортиментом і товарообігом.

Етапи розробки та впровадження WMS системи

Створення та впровадження систем управління складом, що підвищують планку складської логістики, відбувається у кілька послідовних етапів:

Аналіз проекту

Визначення цілей та постановка завдань, що підлягають вирішенню за допомогою програмного продукту.

Створення ТЗ

Підготовка повного переліку робіт за проектом, включно з термінами індивідуальної розробки та її вартістю. Затвердження функціональних можливостей та детальний опис кожної.

UI/UX дизайн

Розробка структури WMS, створення прототипів та макета, детальна візуалізація.

Front-end та back-end розробка

Створення програмістами зовнішньої та системної частин продукту.

Тестування

Ретельна перевірка якості для гарантії безпомилкової роботи системи та її відповідності вимогам замовника.

Впровадження та підтримка

Мінімізація стресу при переході до WMS для складського персоналу, допомога в освоєнні системи, налаштування процесів, удосконалення продукту під час експлуатації тощо.

Функції WMS для керування та автоматизації складу


Управління логістикою

Створення транспорту та його зв'язок із вхідними поставками, первинна документація, організація багаторівневих адрес зберігання, системне переміщення, маршрутизація, консолідація за маршрутом тощо.

Контроль складських запасів

Швидка інвентаризація, моніторинг залишків та перевірка термінів придатності продукції, резервування.

Облік тари та упаковки

Контроль наявності тари на складі, сигналізація про низькі залишки, оптимізація зберігання, обробка надлишків та нестач при контролі, планування утилізації пакувального матеріалу.

Управління персоналом

Створення завдань та розподіл їх між співробітниками, моніторинг виконання та аналіз ефективності кожного працівника.

Управління вантажно-розвантажувальними роботами

Приймання вантажів, друк штрих-кодів, перевірка відповідності параметрів (документальних та фізичних), наскрізне навантаження, комплектація на конвеєрну стрічку тощо.

Організація зберігання

Ефективне складування, формування товарних партій, регулярний контроль справності техніки, комплектація замовлень.

Управління запасами та резервуванням

Контроль ваги запасів, складання графіків інвентаризації, систематизація даних з кількох складів, контроль поповнення, резервування грузов.

Адміністрація складу

Інтеграція з програмами бухгалтерського обліку, статистика, формування звітів, аналітика руху вантажів, виставлення рахунків.

Переваги розробки та впровадження WMS систем у Червоному хамелеоні

При створенні WMS, що відповідає унікальним потребам складських операцій вашої компанії, фахівці Червоного хамелеону пропонують:

Експертні складські рішення з урахуванням перспектив масштабування

Сучасні інструменти, які ми створюємо, ведуть компанії до вдосконалення та зростання, забезпечуючи бізнесу конкурентоспроможність та нові можливості.

Індивідуальну розробку, впровадження та супровід

Алгоритми складських проектів вимагають тестування та налаштування, процес впровадження – навчання персоналу роботі в автоматизованому просторі. Наші фахівці гарантують професійну комплексну підтримку та консультації на всіх етапах.

Економічно доцільні функціональні проекти

Оптимальна вартість розробки з погодинною оплатою праці програмістів мінімізує вкладення у впровадження WMS-системи та скорочує терміни окупності інвестицій.

Гарантії якості

Контроль та тестування якості проекту відбувається на кожному етапі для своєчасного виявлення та усунення будь-яких можливих недоліків та оперативного внесення змін.
Замовити розробку та впровадження WMS системи під ключ

FAQ

Скільки коштує впровадити систему WMS?

Вартість впровадження програми складського обліку залежить насамперед від функціоналу рішень, що відповідає потребам конкретного складу. Щоби визначити підсумкову ціну індивідуальної розробки, потрібно детально обговорити проект та врахувати безліч факторів, включно з рівнем інтенсивності складського комплексу, необхідністю у постійному контролю роботи в режимі реального часу тощо.

Чим відрізняється WMS від ERP?
У чому переваги WMS систем керування складом?
Які проблеми вирішує програма WMS?

Відгуки клієнтів

Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт