IoT розробка

Розробляємо IoT рішення для торгівлі/рітейлу, логістики, транспорту й транспортної інфраструктури, систем безпеки (включно з системами типу «Безпечне місто»), нерухомості, промисловості, енергетики та ЖКГ, фінансової сфери, охорони здоров'я та сільського господарства.

Допомагаємо підвищити продуктивність і скоротити витрати. Забезпечуємо обмін інформацією між пристроями та керування ними через додаток. Використовуємо для цього Інтернет речей (Internet of Things, IoT) та систему датчиків.

Наші послуги з розробки IoT рішень

Розробка IoT мобільних додатків

Отримайте застосунок для Android або iOS для централізованого керування всіма під’єднаними пристроями. Таке рішення може використовуватись у побуті, для бізнесу або на виробництві.

Під’єднані пристрої відображатимуться на інформаційній панелі (дашборді), а журнали дій – на окремих сторінках.

Створення веб-додатків для Інтернету речей

Залежно від ситуації використовуйте смартфон, планшет або комп'ютер. Не обов'язково обирати щось одне для керування пов'язаними пристроями.

Оперативно отримуйте оновлену інформацію без встановлення додатку на пристрій. Достатньо додати ярлик на екран і використовувати Інтернет для переходу до панелі керування.

Розробка кастомного програмного забезпечення для IoT-пристроїв

Якщо вам потрібно ПЗ зі специфічним набором функцій та оптимальною сумісністю з IoT-пристроями, то індивідуальна розробка вирішить завдання.

Ми допоможемо під'єднати необхідну кількість пристроїв, налаштувати зовнішні інтеграції та подолати труднощі.

Створення стартапів у сфері Інтернету речей

Допомагаємо допрацювати стартову ідею та бізнес-план. Надаємо послуги з розробки програмного забезпечення для Internet of Things і пропонуємо партнерські програми.

Допомагаємо створити надійну інфраструктуру на хмарі або мігрувати на хмару під час масштабування бізнесу.

Переваги створення унікальних IoT рішень для вашого бізнесу

Кожен бізнес отримує власні переваги від використання Інтернету речей. Такі вигоди тісно пов'язані зі специфікою конкретної компанії. Але якщо узагальнити інформацію, то можна виділити 4 ключові переваги IoT для бізнесу:

Автоматизація рутинних процесів

Багато повсякденних завдань можуть виконуватись без участі людини. Достатньо встановити потрібні налаштування. Це дасть вам більше часу для важливих і складних завдань, допоможе прискорити роботу.

Віддалений контроль та управління

Ваші співробітники зможуть працювати з дому, а ви – контролювати процеси та замовлення повсюдно. За наявності кількох філій можна контролювати процеси з однієї точки.

Збереження даних на хмарі

Показники лічильників, важливі контакти, дані про оплати, електронні документи та іншу важливу інформацію можна зберігати на хмарі та забезпечувати її збереження шляхом автоматичної синхронізації.

Економія ресурсів

У сучасних реаліях діти та дорослі навчаються віддалено з різних регіонів і навіть країн. Наявність навчальної платформи дозволяє підтримувати зв'язок з ними незалежно від їхнього місцеперебування.

Чому розробку IoT систем довіряють веб-агентству «Червоний хамелеон»

Наші співробітники допомагають виявити технологічні потреби бізнесу та допрацювати ідеї для створення стартапів. Ми підходимо до роботи комплексно та прагнемо розвивати партнерські відносини з клієнтами.

Зацікавленість в результаті

Ви отримуєте виконавців, які зацікавлені у створенні якісного ІТ-продукту. Для цього ми вивчаємо ваш ринок і конкурентів, особливості вашого бізнесу та пропонуємо ефективні рішення.

Практичність і зручність

Акцент на цих параметрах дозволяє забезпечити вирішення практичних завдань для бізнесу та зручність використання для пересічних співробітників. На них ми спираємося при виборі технологій та розробці дизайну.

Робота за договором

Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що було узгоджено. Усі послуги, технології та майбутні результати будуть описані в офіційному договорі. Жодних прихованих платежів і раптових змін.

Довгострокова підтримка

Обладнання та пристрої працюватимуть злагоджено завдяки своєчасним оновленням. У нас можна заручитись технічною підтримкою на довгий термін. Завжди можемо обговорити допрацювання функціоналу та розвиток ПЗ.

Етапи розробки додатків і технологій для IoT індустрії

Клієнти приходять до нас з ідеями для реалізації або з переліком питань, які потрібно вирішити за допомогою Інтернету речей. Тому спочатку ми надаємо безкоштовні консультації та формуємо технічне завдання (ТЗ) по проєкту. Далі розподіляємо навантаження по розробникам і переходимо до практичної реалізації. Якщо поділити процес на етапи, то вийде така схема:

Обговорення та планування

Обговорюємо бачення та функціональні потреби замовника. Обираємо відповідну платформу, оцінюємо обсяг робіт, терміни та вартість. Фіксуємо їх у ТЗ, підписуємо договір, беремо передоплату.

Розробка дизайну

Створюємо прототипи для візуалізації всіх екранів і функцій. Узгоджуємо прототипи із замовником, обираємо оптимальний варіант дизайну, стаємо до роботи.

Програмування та верстка

Розробляємо front-end і back-end, забезпечуємо їхню взаємодію, реалізуємо обговорений функціонал, в разі потреби налаштовуємо інтеграції із зовнішніми сервісами.

Тестування та запуск

Перевіряємо результат на відповідність дизайну й ТЗ. Узгоджуємо із замовником, в разі потреби вносимо зміни та запускаємо проєкт. Можемо провести навчання для працівників замовника.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: відповідаємо на питання на тему

Що таке Інтернет речей?

Це концепція, згідно з якою пристрої можуть взаємодіяти один з одним та навколишнім середовищем через Інтернет. Найчастіше така концепція використовується людьми для керування пристроями за допомогою додатків. Також деякі функції можуть спрацьовувати автоматично за умов, закладених у налаштуваннях. Для цього пристрої оснащуються необхідними датчиками й технологіями.

Що можна віднести до IoT?
Скільки коштує розробка IoT рішень?
Яке програмне забезпечення для IoT пристроїв ви розробляєте?