Розробка сайтів і ПЗ для сфери енергетики

Допомагаємо автоматизувати робочі процеси, забезпечити збереження та синхронізацію даних, спростити розрахунки, знизити експлуатаційні витрати та покращити комунікацію з клієнтами. Все це можливо завдяки якісному сайту, додатку та програмному забезпеченню.

Наші послуги для сфери енергетики

Розробка ERP-систем для енергетики

Індивідуальна ERP-система допоможе візуалізувати робочі процеси та спростити управління ресурсами. З її допомогою ви будете ефективно:

  • планувати закупівлі;
  • використовувати обладнання;
  • керувати навантаженням;
  • проводити й відстежувати грошові транзакції.

Усі робочі процеси в одній програмі.

Створення сайту енергетичної компанії

Використовуйте сайт для спілкування з клієнтами. Розмістіть на ньому ключову інформацію про компанію й тарифи, додайте опції:

  • онлайн договорів;
  • заявок на підключення;
  • заявок на виклик майстра;
  • заявок на повірку лічильника;
  • внесення показань абонентами;
  • звірки розрахунків.

Ми допоможемо створити ефективний ресурс.

Розробка ПЗ для автоматизації енергетики

Контролюйте вироблення та використання споживачами електроенергії. Перевіряйте оплати та розраховуйте заборгованості. Все це можна робити автоматично за допомогою програмного забезпечення.

Підтримка сайтів і ПЗ енергетичних підприємств

Насолоджуйтесь безперебійною роботою сайтів і ПЗ, швидко усувайте несправності, додавайте новий функціонал, підключайте нові підрозділи та співробітників. З нашою допомогою це можна легко реалізувати.

Особливості створення веб-проєктів для енергетичної галузі

Енергетична сфера передбачає складні процеси й точні розрахунки. А ще високу відповідальність за справність обладнання. При цьому інтерфейс сайту, застосунку або ПЗ має залишатися простим і зрозумілим.

Наша команда допомагає автоматизувати рутинні процеси, знизити ризики та мінімізувати помилки через людський чинник. Результатом стає злагоджена робота підприємства, ефективна комунікація з постачальниками та якісне обслуговування споживачів.

Необхідність розрахунку кВт

Співробітникам енергооб'єктів важливо точно розраховувати електроенергію, що виробляється, а підприємствам обленерго – кіловати, використані різними споживачами. Щоб зробити розрахунки точніше та простіше, потрібні інтеграції зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

Потреба в особистих кабінетах

На сайтах обленерго потрібні особисті кабінети для різних категорій споживачів. Тут вони зможуть відстежувати тарифи, вносити показання лічильників, перевіряти попередні показання та оплати. Ці дані повинні зберігатися та синхронізуватися на різних пристроях.

Інтеграція з платіжними сервісами

Така інтеграція корисна для спрощення оплат – як з боку споживачів, так і по відношенню до постачальників. До того ж інтеграція з платіжними сервісами може зменшити комісійні витрати та підвищити рівень оплат.

Контроль постачань і процесів

Інтеграція з системами CRM, ERP, WMS і TMS допомагає полегшити контроль запчастин, витратних і мастильних матеріалів, палива та робочих процесів. З їхньою допомогою можна відстежувати використання ресурсів та перевезення, планувати замовлення, перевіряти оплати.

Чому енергетичні компанії довіряють розробку веб-агентству «Червоний хамелеон»

Наші експерти готові працювати з енергетичними компаніями різного масштабу та виробниками різних видів електроенергії. Пропонуємо тільки перевірені та сучасні рішення.

Надійність і порядність

Ви отримаєте саме те, що узгоджено. Жодних непотрібних додаткових послуг або недоробок.

Офіційна співпраця

Підписуємо офіційні договори, прописуємо всі витрати, завдання, терміни та заплановані результати по проєкту.

Занурення в енергетичну сферу

Вивчаємо особливості енергетичної сфери та нюанси роботи конкретного підприємства. Це допомагає знайти оптимальне IT-рішення з урахуванням типу енергооб'єкта.

Довгострокова підтримка

Неважливо, що ви оберете – сайт, додаток, ПЗ або комплексний продукт. Готовий ресурс довго й коректно працюватиме, завдяки технічній підтримці.

Етапи розробки сайтів енергетичних компаній

Процес розробки сайту містить 4 основні етапи, які описані нижче. З самого початку ми уважно ставимося до побажань замовника та вибору технологій. А наприкінці обов'язково перевіряємо свою роботу. Тому в результаті ви отримаєте якісний технологічний сайт з усім необхідним функціоналом.

Обговорення та планування

Вивчаємо ринок та особливості підприємства замовника. Визначаємо технологічні потреби. Обговорюємо способи їхньої реалізації, бажані терміни та вартість. Складаємо технічне завдання, підписуємо договір.

Створення дизайну

На основі технічного завдання розробляємо дизайн сайту, який міститиме всі необхідні елементи. Затверджуємо дизайн із замовником та розпочинаємо реалізацію проєкту.

Технічна розробка

Створюємо front-end і back-end, налагоджуємо їхню взаємодію. Додаємо весь необхідний функціонал, налаштовуємо інтеграції по API.

Тестування та запуск

Перевіряємо результат на наявність помилок, відповідність дизайну й технічному завданню. В разі потреби вносимо виправлення. За готовністю публікуємо в Інтернеті.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: даємо відповіді на часті питання

Які ІТ-рішення для енергетики ви розробляєте?

Сайти, портали, веб і мобільні додатки, а також CRM, ERP, WMS і TMS системи. Налаштовуємо інтеграції по API.

Як має виглядати сайт енергетичної компанії?
Скільки коштує розробка ПЗ під замовлення для сфери енергетики?
Навіщо енергетичним підприємствам потрібні ERP-системи?