Розробка сайтів і програмного забезпечення для виробництва

Розробляємо сайти та ПЗ для промислових підприємств. Надаємо технічну підтримку та послуги SEO-просування вже готових ресурсів.

Наші послуги для сфери промислового виробництва

Розробка дизайну сайту виробничого підприємства

Розробляємо дизайн з урахуванням специфіки діяльності та фірмового стилю компанії. Додаємо віртуальні екскурсії, фото, відео, презентації з інформацією про виробництво, технологічні процеси та продукцію.

Створення сайту промислової компанії

Створюємо сайт на основі затвердженого дизайну. Адаптуємо його під різні пристрої, щоб у відвідувачів завжди залишалося гарне враження. Пам'ятаємо, що сайт – це обличчя компанії в мережі. Він має приваблювати замовників продукції та потенційних інвесторів.

Розробка програмного забезпечення для підприємства

Розробляємо спеціалізоване ПЗ з урахуванням особливостей робочих процесів. Під’єднуємо обладнання та співробітників, розподіляємо ролі та доступи, забезпечуємо сумісність із виробничими лініями.

Підтримка та просування сайтів виробничих підприємств

Вибудовуємо структуру сайту заводу відповідно до вимог SEO та перспектив масштабування бізнесу. Забезпечуємо стабільну роботу веб-ресурсу та підвищення його популярності в Інтернеті.

Переваги унікального програмного забезпечення для галузі промисловості

В Україні поки що не так багато вітчизняного ПЗ для промисловості. При цьому слід враховувати відповідність стандартам, сферу діяльності підприємства, тип обладнання та масштаби конкретного виробництва. Готове IT-рішення не завжди може покрити специфічні виробничі потреби, тому краще замовляти індивідуальну розробку ПЗ. Це позбавить вас труднощів у майбутньому.

Відповідність сфері

Індивідуально розроблене програмне забезпечення найкраще підійде для вашої сфери виробництва. До нього можна завантажити довідники, каталоги, інструкції та стандарти якості.

Поєднуваність з обладнанням

Власне ПЗ буде оптимально поєднуватися з обладнанням на заводі. Жодних нестикувань або технічних збоїв – навіть у періоди пікових навантажень.

Зручність використання

Співробітникам на виробництві буде зручно керувати робочими процесами та обладнанням за допомогою такого ПЗ. Ми створюємо інтуїтивно зрозумілі інтерфейси.

Автоматизація контролю

Витрати матеріалів, робочу температуру, швидкість і ритм роботи, якість продукції можна контролювати автоматично. Це зменшить кількість браку та прискорить виробництво.

Чому розробку сайту підприємства варто замовити у веб-агентстві «Червоний хамелеон»

Співробітники «Червоного хамелеона» підходять до розробки з погляду потреб виробництва та з урахуванням вимог маркетингу.

Ми розглядаємо сайт, як інструмент для бізнесу та допомагаємо замовнику реалізувати основні цілі за допомогою представленості в Інтернеті.

Тому готовий ресурс буде не лише гарним або технологічним, а ще й ефективним.

Занурення у виробничу сферу

Ми вивчаємо особливості роботи підприємства, конкурентів і специфічні можливості даної сфери діяльності. Допомагаємо визначити та реалізувати цілі проєкту: залучити інвесторів, партнерів, покупців.

Технологічність і зручність

Використовуємо сучасні технології, налаштовуємо інтеграції зі спеціалізованим ПЗ, враховуємо зручність використання при розробці сайту.

Прозорість співробітництва

Укладаємо офіційний договір. Прописуємо виконувані роботи, орієнтовні терміни та вартість. Узгоджуємо проміжні результати. Ви контролюєте процес на кожному етапі.

Довгострокова підтримка

Підтримуємо сайти та ПЗ на постійній основі. Робимо резервні копії, усуваємо загрози, забезпечуємо оновлення, розширюємо функціонал, допомагаємо утримувати позиції в Інтернеті.

Етапи створення сайтів для промислових компаній

Створення сайту для виробничого підприємства передбачає 4 основні етапи, які описані нижче. Крім того, після запуску проєкту ми можемо надавати технічну підтримку та послуги SEO-просування. Такий підхід забезпечує стабільну та коректну роботу ресурсу, приплив інвесторів, оптових і роздрібних покупців. Для підприємств, орієнтованих на міжнародні контракти, ми створюємо необхідні мовні версії.

Обговорення та планування

Обговорюємо особливості виробництва, потреби та побажання замовника. Підписуємо договір про співпрацю, розробляємо технічне завдання.

Розробка дизайну

Узгоджуємо та допрацьовуємо вже готовий дизайн від замовника або створюємо дизайн з нуля для гарного технологічного сайту.

Технічна реалізація

Верстаємо, програмуємо, додаємо необхідні функції та інтеграції. Підбираємо хостинг і домен. Розміщуємо сайт на тестовому сервері для подальшої перевірки.

Тестування та запуск

Перевіряємо роботу готового сайту, відповідність затвердженому дизайну, обговорюємо результати із замовником. В разі потреби вносимо виправлення. За підсумками цих дій переносимо сайт на вибраний хостинг.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: розбираємо топ запитань по розробці

Який дизайн має бути у сайту заводу?

Зручний, зрозумілий, з фокусом на бізнес та сферу виробництва. Якщо підприємство має багато напрямів діяльності, то треба виділити ключові. Можна додати інтерактивні елементи для демонстрації технологій та виробничих приміщень.

Як створити сайт промислового підприємства?
Скільки коштує розробка ПЗ для автоматизації виробництва?
Скільки часу потрібно для створення сайту виробничої компанії?
Які системи управління підприємством ви розробляєте?