Розробка інтерактивних сайтів

Унікальність інтерактивного сайту для бізнесу полягає у здатності його контенту формуватися на підставі дій, які виконує користувач і даних про нього. Результат – зручний ергономічний ресурс, сервіс, що залучає клієнтів, потужна конкурентна перевага та додатковий дохід.

Фахівці «Червоного хамелеону» розробляють комерційні інтерактивні сайти, що відповідають сучасним тенденціям веб-дизайну та найвищим вимогам до юзабіліті – адаптивні, з гарними мінімалістичними інтерфейсами для успіху та розвитку вашого бізнесу.

Що таке інтерактивний сайт

Інтерактивний сайт – це веб-ресурс, який за заздалегідь спроєктованим сценарієм відповідає на дії відвідувача. У звичному вигляді – це натискання кнопок, відправлення форм, коментарів, спливаючі вікна та відео. Все, що потрібно зробити – ввести дані або натиснути по області, яка зацікавила.

Але існують цікавіші варіанти, що реагують навіть на бездіяльність. Якщо користувач з будь-якої причини довго залишається на одному блоці, система може дати підказку або вивести повідомлення із закликом до дії.

Головні особливості

Основна відмінність інтерактивного сайту – розширений вибір дій, кожна з яких створює свій варіант розвитку подій. Наприклад, відвідувач інтернет-магазину або сайту послуг отримує знижку при виконанні певного набору дій – від простої підписки на новини до проходження цілого квесту. Така взаємодія дозволяє:

  • підвищити лояльність і залученість відвідувачів;
  • покращити поведінку користувачів на сайті;
  • підштовхнути до покупки чи замовлення;
  • перетворити разового покупця на постійного.

Динамічні елементи гейміфікації допомагають відвідувачам отримати яскраві емоції. Коли ми розпочинаємо гру, де від кожної нашої дії залежить результат, то отримуємо нові відчуття, на відміну від звичайного скролінгу сторінки.

Етапи розробки інтерактивних сайтів

Обговорення проєкту

Обговорюємо нюанси, що допоможуть створити весь необхідний функціонал, опрацювати дизайн майбутнього проєкту, запрограмувати сценарії.

Вибір платформи

Підбираємо оптимальну систему для створення сайту. Враховуємо при цьому специфіку та напрямок діяльності компанії. Працюємо з топовими платформами: WordPress, Symfony, PrestaShop і Laravel.

Технічне завдання

Складаємо детальне ТЗ, яке описує процес розробки інтерактивного сайту, встановлює приблизний обсяг робіт, орієнтовні ціни.

Дизайн

Ми опрацьовуємо інтерфейс, створюємо стильний дизайн і розставляємо акценти, щоб сформувати сильний проєкт, що запам'ятовується.

Верстка та програмування

Верстаємо сторінки відповідно до макетів і розробляємо необхідний функціонал. Підключаємо зовнішні сервіси: 1С/BAS, CRM та ін.

Тестування

Перевіряємо коректність роботи всіх функцій та елементів, відображення та взаємодію з інтерактивним сайтом на різних пристроях та екранах. Виявляємо неполадки та усуваємо їх.

Запуск проєкту

Переносимо сайт на сервер замовника, перевіряємо працездатність, відкриваємо для індексації пошуковими системами.

Чому створення інтерактивного сайту краще замовити в «Червоному хамелеоні»

Щоб ваш веб-ресурс працював швидко, стабільно та надійно, ми обираємо оптимальні технології та найкращі засоби для реалізації інтерактивних можливостей. Серед наших основних переваг:

Професійна розробка

Реалізацією вашого проєкту будуть займатись кваліфіковані фахівці з величезним практичним досвідом. Їхні глибокі знання дозволять знайти способи підвищення продажів та окупити інвестиції в розробку сайту.

Повний комплекс послуг

Для продуктивного сайту з унікальним дизайном та якісною навігацією буде сформована стратегія просування, забезпечена комплексна підтримка, захист від зовнішніх загроз, допомога в розвитку та масштабуванні.

Дотримання термінів і прозоре ціноутворення

Чесна ціна без переплат і прихованих платежів – найкращий спосіб залишатися в межах запланованого бюджету. Командна робота фахівців заощаджує час і гроші, адже ви платите тільки за години, витрачені на розробку.

Індивідуальний підхід

Команда «Червоного хамелеону» не лише дотримується високих стандартів сучасної розробки, наша мета – досягнення бізнес-цілей замовника. Ми підбираємо унікальні рішення для кожного бізнесу та масштабуємо їх у міру розвитку проєкту.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Які основні переваги інтерактивного сайту?

Надійна комунікаційна платформа з інтерактивними технологіями вигідно вирізняється серед конкурентів, чіпляє користувачів, дає змогу отримувати зворотний зв'язок від цільової аудиторії, створює унікальний клієнтський досвід, веде до зростання конверсії, покращує сприйняття сайту пошуковими системами.

Для якого бізнесу підійде створення інтерактивного сайту?
Скільки коштує створити інтерактивний сайт з нуля?
Які платформи ви використовуєте для створення інтерактивних сайтів?