Розробка інтерактивних сайтів

Унікальність інтерактивного сайту для бізнесу полягає у здатності його контенту формуватися на основі дій, які виконує користувач, та даних про нього, що оброблені сервером. Результат – неперевершено зручний ергономічний ресурс, сервіс, що активно залучає клієнтів, потужна конкурентна перевага та додатковий дохід.

Експерти Червоного хамелеону розробляють комерційні інтерактивні сайти, що відповідають сучасним тенденціям веб-дизайну та найвищим вимогам до юзабіліті, адаптовані, з гарними мінімалістичними інтерфейсами для успіху та розвитку вашого бізнесу.

Що таке інтерактивний сайт

Інтерактивний сайт – це веб-ресурс, який за спроєктованим сценарієм відповідає на певні дії відвідувача. У звичайному поданні - це натискання кнопок, відправлення форм, коментарів, спливаючі вікна і навіть відео. Все, що потрібно зробити – це ввести дані або натиснути по потрібній області.

Однак існують цікавіші варіанти, що реагують навіть не бездіяльність. Якщо користувач з будь-якої причини залишається на одному блоці тривалий час, система може вивести підказку або відповідне повідомлення.

Головні особливості

Основна відмінність інтерактивного сайту – розширений вибір дій, кожна з яких спричиняє власний варіант розвитку подій.

Наприклад, відвідувач інтернет-магазину або сайту послуг отримує знижку при виконанні певного набору дій – від простої підписки на новини до проходження цілого квесту на сторінках проєкту.

Така динамічна взаємодія користувача дозволяє:

  • підвищити лояльність відвідувачів та залученість;
  • покращити поведінку користувачів на сайті;
  • підштовхнути до покупки чи замовлення;
  • перетворити разового покупця на постійного.

Динамічні елементи гейміфікації на проєкті додатково сприяють отриманню відвідувачами яскравих емоцій. Вступаючи в гру, де від кожної нашої дії залежить результат, ми відчуваємо нові відчуття, на відміну від звичайного скролінгу сторінки.

Етапи розробки інтерактивних сайтів

Обговорення проєкту

Обговорюємо нюанси, що допоможуть створити весь необхідний функціонал, опрацювати дизайн майбутнього проєкту, запрограмувати сценарії.

Вибір платформи

Підбираємо оптимальну систему, на якій буде створюватися сайт,що підходить за специфікою та напрямком компанії. Ми працюємо з топовими платформами – WordPress, Symfony, PrestaShop та Laravel.

Технічне завдання

Складаємо детальне ТЗ, яке детально зовнішньо описує процес розробки інтерактивного сайту, встановлює приблизний обсяг робіт та ціни.

Дизайн

Ми опрацьовуємо інтерфейс, створюємо стильний дизайн і розставляємо акценти, формуючи сильний проєкт, що запам'ятовується.

Верстка та програмування

Верстаємо сторінки відповідно до макетів та розробляємо необхідний функціонал. Підключаємо необхідні зовнішні послуги, 1С, BAS, CRM.

Тестування

Перевіряємо коректність роботи всіх функцій та елементів, відображення та взаємодію з інтерактивним сайтом на різних пристроях та екранах. Виявляємо неполадки та усуваємо їх.

Запуск проєкту

Переносимо сайт на сервер замовника, перевіряємо працездатність, відкриваємо для індексації пошуковими системами.

Чому створення інтерактивного сайту краще замовити у Червоному хамелеоні

Щоб ваш веб-ресурс працював швидко, стабільно та надійно, ми обираємо оптимальні технології та найкращі засоби реалізації інтерактивних можливостей. Наші переваги:

Професійна розробка

Реалізацією вашого проекту займаються кваліфіковані фахівці з величезним практичним досвідом. Глибокі знання експертів дозволяють вибрати найкращі способи підвищення продажів й досягти бажаного ефекту від інвестицій у сайтобудування.

Повний комплекс послуг

Для готового продуктивного сайту з унікальним дизайном та якісною навігацією буде сформовано довгострокову стратегію просування і розкрутки, забезпечено комплексну підтримку, захист від зовнішніх загроз, допомогу у розвитку та масштабуванні.

Дотримання термінів виконання та прозоре ціноутворення

Чесна ціна без переплат та прихованих платежів – найкращий спосіб залишатися у межах наміченого бюджету. Командна робота фахівців економить час і гроші, адже платите ви тільки за години, витрачені на розробку.

Індивідуальний підхід

Команда Червоного хамелеону не лише дотримується високих стандартів сучасної розробки, наша мета – досягнення бізнес-цілей кожного конкретного проекту. Ми підбираємо унікальні рішення для кожного бізнесу та масштабуємо їх у міру розвитку проекту.
Замовити створення інтерактивного сайту

FAQ

Які основні переваги інтерактивного сайту?

Надійна комунікаційна платформа з інтерактивними технологіями вигідно вирізняється серед конкурентів, чіпляє користувачів, дає змогу отримувати зворотний зв'язок від ЦА, створює унікальний клієнтський досвід, веде до зростання конверсії, покращує сприйняття сайту пошуковими системами.

Для якого бізнесу підійде створення інтерактивного сайту?
Скільки коштує створити інтерактивний сайт з нуля?
Які платформи ви використовуєте для створення інтерактивних сайтів?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт