Розробка інтернет-магазину на Бітрікс

Створення інтернет-магазину на CMS 1С: Бітрікс – кропітка багатогранна справа, що вимагає уваги до деталей та розуміння технічних, маркетингових, SEO-процесів. Адже разом зі зростанням популярності торгових майданчиків, кількості відвідувачів, які воліють купувати товари в мережі, підвищуються й вимоги до сайту, його дизайну, продуктивності, можливостей.

Веб-агенція «Червоний хамелеон» пропонує замовити розробку інтернет-магазину під ключ на CMS Bitrix. Створені нами сайти – це не безликі майданчики для продажу товарів, а повноцінні бізнес-представництва в Інтернеті.

Зверніть увагу! Ми більше не розробляємо інтернет-магазини на Бітрікс з нуля, а лише доопрацьовуємо та підтримуємо вже готові проекти!

Особливості наших інтернет-магазинів на Бітрікс

Якщо ви вирішили вивести бізнес в інтернет, бажаєте отримати постійний потік нових клієнтів, розширити діяльність підприємства у інших містах, або на всій території України – ви вже у потрібному місці. Залишився ще один крок до успіху – замовити інтернет-магазин на Бітрікс у Red Chameleon.

Звичайно, сайти, що ми створюємо, не продають товари самостійно. Але вони максимально сприяють цьому завдяки таким чинникам:

 • адаптивний шаблон, який коректно відображається на всіх типах сучасних пристроїв;
 • впізнаваний інтерфейс, що сприяє популярності бренду – ваш сайт сам стане рекламою вашої компанії;
 • можливості оповіщення покупців та відвідувачів по кількох каналах;
 • грамотне розташування кожного елемента дизайну;
 • зрозумілий та простий процес оформлення покупки;
 • зручна організація кошика;
 • наявність численних способів оплати;
 • помітна швидкодія ресурсу;
 • зрозуміла та детальна структура каталогу товарів;
 • висока продуктивність та швидкість;
 • легка керованість;
 • інтеграція із системами обліку товарів та зовнішніми сервісами;
 • пристосування під продаж конкретних товарів чи послуг;
 • оптимізація для пошукового просування у мережі.

Інтернет-магазин, розроблений спеціалістами Червоного хамелеону, зможе все, що потрібно для розвитку вашого бізнесу. Ми додамо або створимо будь-які функціональні модулі за бажанням клієнта.

Як відбувається створення онлайн-магазину

Процес розробки сайту стартує з моменту оформлення замовлення. Він містить не лише безпосередньо написання коду, верстку та дизайн, але й найважливіший етап – концептуальне чітке планування. Саме так ми врахуємо всі тонкощі та особливості бізнесу, щоби ви отримали вивірений до дрібниць результат.

На більшості етапів розробки потрібен зв'язок із клієнтом. Разом з вами ми створимо інтернет-магазин саме таким, яким ви його уявляєте.

Основні етапи створення інтернет-магазину:

Аналіз та технічне завдання

Оцінка проекту та підбір відповідної ліцензії 1С: Бітрікс. Складання детального техзавдання та його узгодження з клієнтом.

Дизайн

Вибір шаблону або розробка концепту дизайну з узгодженням макетів.

Frontend розробка

Верстка веб-сторінок та їхня адаптація під планшетні ПК та мобільні пристрої.

Backend розробка

Створення функціоналу інтернет-магазину (написання програмного забезпечення під конкретні потреби проекту).

Контент

Наповнення контентом (завантаження каталог товарів).

Тестування

Тестування працездатності та коректності роботи всіх модулів для виявлення та виправлення можливих дефектів.

SEO-оптимізація та реліз

Базова внутрішня оптимізація для пошукового просування та запуск проекту на хостингу.

Правильний вибір CMS – запорука успіху

Ми професійно розробляємо інтернет-магазини на CMS Bitrix. Це зручна інтелектуальна система керування контентом. Вона настільки продумана, що адмініструвати проект може навіть людина, що не знайома з принципами функціонування веб-ресурсів.

З нею легко:

 • завантажувати будь-яку кількість товарів;
 • імпортувати позиції із електронних таблиць;
 • інтегрувати із системою «1С: Підприємство»;
 • керувати цінами, націнками та знижками;
 • обробляти замовлення;
 • налаштовувати онлайн-оплату;
 • додавати розрахунок вартості доставки;
 • забезпечувати організацію документообігу.

Працездатність CMS 1С: Бітрікс протестована на вкрай високих навантаженнях, тому гарантовано забезпечує безперебійну та легку роботу сторінок.

Чому варто довірити розробку нам

Команда Червоного хамелеону має величезний досвід, професійні навички та знання. Це дозволяє нам пропонувати не лише створення корисного програмного продукту, що відповідає сучасним вимогам ринку, а ефективна вирішувати завдання конкретного бізнесу.

Перевірений партнер

Веб-агенція «Червоний хамелеон» – золотий партнер 1С-Бітрікс та учасник програми впроваджень.

Досвідчені фахівці

Над вашим інтернет-магазином працюватимуть атестовані та сертифіковані програмісти.

Швидкі рішення

Базова розробка шаблону та функціоналу займає всього лише від трьох місяців.

Гарантований успіх

Ми не малюємо сайт, а створюємо потужну систему для продажу товарів в інтернеті.

Зручне розташування

Ми пропонуємо розробку інтернет-магазину на Бітріксі під ключ для компаній у Києві та інших містах України.

Чесна ціна

Ви не сплачуєте за повітря. Оплата здійснюється лише за фактично відпрацьований над вашим проектом час.
Замовити створення інтернет-магазину на Бітрікс з нуля

FAQ

Як створити інтернет магазин на Бітрікс?

1С-Бітрікс – своєрідна система, що вимагає для розробки не лише досвідчених програмістів, а спеців, які розуміються на специфіці та політиці платформи. Не варто віддавати свій проект для заробітку у випадкові руки. Навіть кваліфікований розробник може завдати шкоди ресурсу, якщо не розуміється на правилах роботи CMS. Довірте розробку перевіреним та сертифікованим експертам.

Для яких сфер бізнесу варто обрати розробку інтернет-магазину Бітрікс?
Скільки коштує розробка інтернет-магазину на Бітрікс?
Чи займаєтесь ви підтримкою та розкруткою інтернет-магазинів на Бітрікс?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт