Розробка інтернет магазину на Joomla

Довірте створення інтернет-магазину на Joomla (Джумла) розробникам із веб-агентства «Червоний хамелеон». Вибирайте найбільш зручний компонент для електронної торгівлі: Virtuemart чи JoomShoping. Ваш проект в досвідчених руках наших розробників перетвориться на потужний інструмент електронної комерції.

Ви гарантовано отримаєте адаптивний дизайн, протестований, повністю готовий до запуску та просування у мережі сайт. Ми також забезпечимо вам достатній рівень технічної підтримки, щоби швидко розібратися та з легкістю розпочати комерційну діяльність.

Переваги інтернет-магазину на Joomla

Вибір безкоштовної платформи для розробки від самого початку забезпечує економію коштів. Але хоча Joomla й не має чіткої орієнтації на електронну комерцію, доступністю ціни створення сайту її плюси не обмежуються.

Функціональні можливості

Магазини, створені на Джумла, можуть бути максимально зручними для власників та користувачів (необмежена кількість товарних позицій, налаштування фільтрів, відстеження замовлень в особистому кабінеті тощо). А спеціальні додаткові модулі Virtuemart та JoomShopping суттєво розширять базовий функціонал.

Надійність та безпека

Захист даних клієнтів – невід'ємна вимога сучасної електронної комерції. Інтернет-магазин Joomla гарантує конфіденційність особистих даних клієнтів. Система періодично оновлюється, покращуючи безпеку, продуктивність та зручність роботи адміністратора.

Гнучкість налаштувань

Широкі можливості налаштування цін, включно з націнками та знижками, а також зручність налаштувань способів оплати та доставки товарів покращують користувальницький досвід, роблять сайт ефективним інструментом онлайн комерції.

Підтримка

Крім офіційної документації та форуму підтримки, є великий комплекс навчальних відео та текстів, щоби швидко розібратися в роботі системи керування контентом.

Безліч шаблонів

За бажанням можна замовити унікальну тему для вашого інтернет-магазину.

Можливості просування

Відмінна оптимізація сайту під найпопулярніші пошукові системи.

Зручність адміністрування

Адмінпанель CMS проста та інтуїтивно зрозуміла. Загалом популярна система є дуже зручною у користуванні.

Готові рішення

Більше 8000 безкоштовних компонентів, які дозволяють суттєво розширити можливості магазину.

Етапи створення інтернет-магазину на Joomla

Створення інтернет-магазину на Joomla 3.x та 4.x складається з низки етапів:

Обговорення проекту та складання ТЗ

Розробка детального технічного завдання (з урахуванням усіх необхідних функцій, пунктів вимог до дизайну тощо) та його узгодження.

Вибір компонента

Вибір відповідного компонента, на якому буде створюватись магазин (Virtuemart, JoomShopping).

Дизайн

Вибір шаблону або розробка концепту унікального дизайну. Твердження макетів замовником.

Верстка

Верстка сайту з урахуванням адаптації під широкий спектр екранів (планшети, смартфони тощо).

Розробка та наповнення

Розробка функціоналу (підключаємо та створюємо необхідні розширення під конкретний проект). Наповнення інтернет-магазину (завантаження товарів у каталоги)

Тестування

Перевірка функціонування CMS, розширень, адаптивності (за умови виявленні дефектів у роботі програмного забезпечення вносяться необхідні редагування).

Запуск та оптимізація інтернет-магазину

Базова оптимізація для пошукового просування. Вивантаження проєкту на хостинг

Чому розробку інтернет-магазину на Joomla варто замовити у Червоному хамелеоні

Довіряючи свій бізнес-проект кваліфікованим фахівцям Червоного хамелеону, ви заощаджуєте сили, час, гроші та завжди отримуєте гарантований результат, що зазвичай перевершує очікування. Ми пропонуємо:

Професійну техпідтримку

Вам не доведеться втрачати прибуток через збої в роботі ресурсу, несвоєчасність оновлень, падіння швидкості завантаження, наслідкі зломів та зараження вірусами.

Виділену команду експертів

Над вашим проектом будуть працювати розробники з величезним досвідом, знаннями та навичками, готові вирішувати завдання будь-якого рівня складності.

Комфорт і простота для ваших клієнтів

Зручний та простий інтерфейс, зрозуміла навігація допомагають утримати користувачів на сайті та сприяють їхньому поверненню для повторних покупок.

Повністю працездатний онлайн ресурс

Перед релізом сайт пройде багаторазове тестування на продуктивність, зручність, стабільність під навантаженням, безпеку та ін.
Замовити розробку і створення інтернет-магазину на Joomla

FAQ

Чи підходить Joomla для створення повноцінного інтернет-магазину?

Сама по собі CMS Joomla не має спеціальних можливостей для створення повноцінного інтернет-магазину. Але цей функціонал легко доповнюється одним із двох спеціальних компонентів: Virtuemart або JoomShopping. Обидва модулі надають дійсно широкі можливості та відрізняються гарною продуктивністю. Вони підтримують необмежену кількість продуктів та категорій, прості в управлінні. Ми підберемо оптимальний компонент, який підійде для вашого інтернет-магазину з урахуванням усіх його особливостей та необхідних функцій.

Скільки коштує розробка інтернет-магазину Joomla з нуля?
Чи займаєтеся ви SEO-оптимізацією та просуванням інтернет-магазинів на Joomla після розробки?
Який функціонал інтернет-магазину ви робите?
Чи можете ви створити унікальний дизайн та якісну адаптацію під мобільні пристрої?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт