Розробка сайтів на Angular

Веб-проєкти, розроблені на Ангулярі, одні з найпоширеніших на сьогоднішній день. Створений більш ніж 10 років тому фреймворк ефективно вирішує багато завдань сучасного підприємництва у сфері e-commerce і не тільки.

Angular має відносно складний код, але кваліфікована команда «Червоного хамелеону» знає, як по максимуму використовувати прогресивний інструмент для досягнення цілей вашого бізнесу.

Переваги та недоліки Angular

Створення сайтів та інтерактивних веб-додатків на популярному JS-фреймворку не дарма приваблює програмістів. Давайте розглянемо переваги Angular:

  1. Якісна підтримка та надійність. Випущений командою з Google Angular розвивається плавно й рівномірно. Тут не буває інструментів, що не функціонують. Спонсорство Google забезпечує підтримку роботи з сильною кодовою базою.
  2. Висока гнучкість. Платформа з відкритим вихідним кодом – дійсно гнучке та перспективне рішення для створення веб-додатків, що масштабуються. Frontend-фреймворк дозволяє використовувати оптимальні додаткові бібліотеки та їхній функціонал.
  3. Зрозуміла архітектура. Angular ідеальний для створення та ефективного керування веб-додатками зі складними компонентами. Розумний фреймворк допомагає програмістам знайти правильний код, що спрощує процес розробки.
  4. Менше коду – більша ефективність. Завдяки чіткому інтерфейсу користувача, а також двосторонньому зв'язуванню та фільтрам, програмісти витрачають набагато менше зусиль при роботі з кодом, ніж у випадку з Bootstrap.
  5. TypeScript. Існує можливість написання чітко типізованого коду. Програмісти зазначають, що завдяки коректній роботі автодоповнення написання коду в IDE стало комфортнішим.
  6. Підтримка відкладеного завантаження. Типовий застосунок Ангуляр може поділятися на окремі модулі з різним призначенням (директиви, канали, компоненти). Подібний поділ робить керування додатком простим і покращує його продуктивність.

До недоліків технології відносять складну мову програмування. В освоєнні вона справді важка через вражаючу кількість взаємозв'язків. Міграція між версіями може стати причиною появи помилок. Тому треба уважно ставитись до коду та періодично робити рефакторинг.

Особливості створення сайтів на Angular

Якщо ваша мета – клієнтоорієнтований ресурс із різноплановим функціоналом, то Ангуляр стане надійним і безпечним рішенням, яке обрали такі компанії, як Bosch, YouTube, Telegram та інші. Створення сайтів і веб-додатків на Angular з нуля відрізняється характерними рисами:

Регулярні оновлення

Платформа автоматично оновлюється до останньої версії. Ця особливість заощаджує час команди фахівців на редагування та побудову стандартного функціоналу.

Гнучкість

Словник HTML розширюється за допомогою додавання директив. Програмісти можуть розширити базовий асортимент шляхом проєктування зручних для користувачів інтерфейсів.

Двостороннє зв’язування

Забезпечує можливість впроваджувати зміни в одному елементі інтерфейсу під час внесення змін до іншого.

Вбудовані можливості

Angular дає можливість з коробки створювати масштабні застосунки зі складною бізнес-логікою.

Зручність програмування

Від інших JavaScript-бібліотек Ангуляр відрізняється ще й тим, що програміст може ділити єдиний продукт на ряд окремих файлів JS, що значно спрощує роботу розробників.

Що можна зробити на Angular


Односторінковий сайт

Angular широко використовується для розробки односторінкових сайтів. Вони створюються таким чином, що при переході на псевдосторінку користувач не завантажує нову інформацію (оновлюються виключно динамічні дані).

Сайт-візитка

Саме Ангуляру багато розробників віддають перевагу, коли йдеться про швидке створення якісного та функціонального сайту-візитки для бізнесу.

Інтернет-магазин

Розробка великих інтернет-магазинів на Angular потребує керівництва досвідчених розробників. Кваліфіковані спеціалісти забезпечать створення грамотної структури для високонавантаженого проєкту.

Складний проєкт

Найбільше фреймворк Angular підходить саме для конструювання складних веб-сайтів із розгалуженою структурою. У ньому є багато готових рішень, вивірена система збирання та зберігання даних, що забезпечує надійне функціонування.

Етапи створення сайтів на Angular

Аналіз

Вивчаємо особливості вашої ніші, сильні та слабкі сторони ваших конкурентів, обговорюємо ваші бізнес-цілі, щоб створити якісний веб-ресурс із високою конкурентоспроможністю.

Складання ТЗ

Кожен крок на шляху реалізації проєкту буде детально прописаний в технічному завданні.

Прототипування

Створення наочних блок-схем визначить архітектуру ресурсу. UX-дизайнер візуалізує проєкт, щоб у всіх учасників процесу було гарне уявлення про структуру та взаємозв'язки.

Дизайн

На цьому етапі проєкт набуде графічної форми та візуального концепту. Усі макети та елементи будуть узгоджуватись із замовником для отримання коментарів і можливого коригування.

Розробка фронтенду та бекенду

Фронтенд-розробник перетворить макети на код і з'єднає верстку з системою управління сайтом. Бекенд-розробники реалізують функціонал і зв'яжуть його з базою даних.

Тестування

Фінальне тестування проєкту виключить наявність помилок і можливість впустити комерційні вигоди.

Запуск і підтримка

Для нас веб-сайт – це радше послуга, ніж продукт. Необхідно контролювати роботу ресурсу під навантаженням і підтримувати проєкт після здачі (моніторинг, покращення, регулярні оновлення).

Переваги розробки сайтів у «Червоному xамелеоні»

Команда «Червоного хамелеона» має величезний досвід, професійні навички та знання. Це дозволяє нам пропонувати не просто створення корисного програмного продукту, що відповідає сучасним вимогам ринку, а ефективне вирішення завдань конкретного бізнесу.

Індивідуальний підхід

Команда сертифікованих фахівців (програмісти, верстальники, тестувальники) повністю зосередиться на вашому проєкті.

Прозорість процесів

Наші клієнти оплачують виключно трудовитрати фахівців. Оцінювання проєкту та узгодження завдань відбувається до початку робіт.

Надійність і безпека

Ми ретельно підходимо до кожної стадії розробки, тестуємо проєкт і видаємо якісні результати.

Довгострокова співпраця

Ми не кидаємо своїх клієнтів на шляху та завжди готові до вирішення нових завдань. До нас можна звертатися за виправленнями, оновленнями та доопрацюваннями.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Які переваги та недоліки розробки на Angular?

До переваг фреймворка відносяться: надійність, підтримка Google, широкий функціонал, велика кількість оптимізованих інструментів, висока гнучкість, TypeScript та ін. Головний недолік – складність мови програмування (може не підійти початківцям).

Які проєкти можна зробити за допомогою Angular?
Скільки коштує створити сайт на Ангулярі з нуля?
Скільки часу потрібно для розробки сайту на Angular?