Розробка сайтів на Angular

Вебпроєкти, що розроблені на популярній відкритій платформі Angular, на сьогодні є одними з найпоширеніших. Створений понад десять років тому фреймворк ефективно вирішує численні завдання сучасного підприємництва у сфері Е-commerce та ін. Ангуляр має порівняно складний код, але висококваліфікована команда Червоного хамелеона досконально знає, як із максимальною користю працювати з прогресивним інструментом для досягнення цілей вашого бізнесу.

Особливості створення сайтів на Angular

Якщо ваша мета – клієнтоорієнтований ресурс із різноплановим функціоналом, Ангуляр стане надійним та безпечним рішенням, що свого часу вибрали такі компанії, як Bosch, Youtube, Telegram та багато інших. Створення сайтів та вебзастосунків на Angular з нуля відрізняється характерними особливостями.

Регулярне оновлення

Автоматичне оновлення платформи до останньої версії. Ця особливість економить час команди фахівців на редагування та побудову стандартного функціонала.

Двостороннє зв’язування

Забезпечує можливість впроваджувати зміни в одному елементі інтерфейсу під час внесень змін в іншому.

Гнучкість

Розширення словника html за допомогою додавання директив. Базовий асортимент програмісти можуть розширити власноруч, проєктуючи максимально комфортні для користувачів інтерфейси.

Зручність програмування

Від інших JavaScript-бібліотек Ангуляр відрізняється ще й тим, що програміст має можливість ділити загальний продукт на низку окремих файлів JS, що значно спрощує роботу інженерів-розробників.

Вбудовані можливості

Angular надає можливість із коробки створювати масштабні застосунки зі складною бізнес-логікою.

Що можна зробити на Angular


Односторінковий сайт

Angular широко використовується для розробки односторінкових сайтів. Вони створюються в такий спосіб, що за умови переходу на псевдосторінку юзер не завантажує нову інформацію (оновлюються виключно динамічні дані).

Сайт-візитка

Саме Ангуляру багато розробників віддають перевагу, коли йдеться про швидке створення якісного та функціонального сайту-візитки для бізнесу.

Інтернет-магазин

Розробка складних та розгалужених проєктів типу інтернет-магазинів на Angular обов’язково вимагає керівництва компетентних й досвідчених розробників. Кваліфіковані фахівці забезпечать створення грамотної та коректної структури для високонавантаженого проєкту.

Складний проєкт

Найбільше фреймворк Angular підходить саме для конструювання великих вебсайтів із жорсткою структурою. У ньому безліч готових рішень, вивірена система збору та зберігання даних, що гарантує надійне функціонування.

Переваги та недоліки Angular

Створення сайтів та інтерактивних вебзастосунків на популярному JS-фреймворку недарма приваблює програмістів. Розглянемо переваги Angular та вкажемо на його мінуси.

  • Відмінна підтримка та надійність. Створений командою з Google Angular розвивається плавно та рівномірно. Тут просто не буває інструментів, що погано працюють. Істотне спонсорство від Google гарантує підтримку роботи із сильною кодовою базою.
  • Висока гнучкість. Платформа з відкритим вихідним кодом – дійсно гнучке та дуже перспективне рішення для створення масштабованих вебзастосунків. Frontend-фреймворк дозволяє використовувати найкращі додаткові бібліотеки та їхній функціонал.
  • Проста архітектура. Angular ідеальний для створення та ефективного управління вебзастосунками зі складними компонентами. Розумний фреймворк допомагає програмістам створити правильний код, що спрощує процес розробки.
  • Менше коду – більше ефективність. Завдяки чіткому користувальницькому інтерфейсу, а також двосторонній прив’язці та фільтрам, програмісти витрачають набагато менше зусиль при роботі з кодом, ніж, наприклад, у випадку з Bootstrap.
  • TypeScript. Присутня можливість написання строго типізованого коду. Програмісти відзначають, що завдяки коректній роботі автодоповнення, написання коду в IDE стало комфортніше та приємніше.
  • Підтримка відкладеного завантаження. Типовий застосунок Ангуляр може розділятися на окремі модулі з різними, делегованими їм обов’язками (директиви, канали, компоненти). Цей поділ робить управління застосунком максимально простим та забезпечує відчутні переваги в продуктивності.

До недоліків програми відносять насамперед складну мову програмування. В освоєнні вона дійсно важка через виняткову кількість взаємозв’язків. Міграція між версіями також може стати причиною появи помилок.

Етапи створення сайтів на Angular

Аналіз

Вивчення особливостей ніші, сильних та слабких сторін конкурентів, глибоке розуміння бізнес-цілей дає нам можливість створити повноцінний вебресурс із високою конкурентоспроможністю.

Складання ТЗ

Кожен крок на шляху здійснення проєкту буде детально прописаний у технічному завданні.

Прототипування

Створення наочних блок-схем визначить архітектуру ресурсу. UX-дизайнер візуалізує проєкт. Тестування виявить уразливості для вдосконалення.

Дизайн та контент

Проєкт на цьому етапі знайде графічну форму та візуальний концепт. Розробка ресурсу на Angular передбачає використання шаблонів для вираження стилю. Усі макети та елементи погоджуються із замовником для отримання коментарів щодо можливого коригування.

Розробка Backend та Frontend проєкту

Фронтенд-розробник перетворить шаблон у код та з’єднає верстку із системою управління. Бекенд-розробники реалізують функціональну зону сайту та зв’яжуть їх із базою даних CMS системи.

Реліз

Фінальне тестування всіх частин проєкту виключить наявність помилок та можливість втратити комерційні вигоди.

Запуск та підтримка

Для нас вебсайт – це ймовірніше послуга, аніж продукт. Необхідно контролювати роботу ресурсу під навантаженням та підтримувати проєкт після здачі (моніторинг, поліпшення, регулярні оновлення).

Переваги розробки сайтів у Червоному xамелеоні

Команда Червоного хамелеона має величезний досвід, володіє професійними навичками та знаннями. Це дає змогу нам пропонувати не лише створення корисного програмного продукту, який відповідає сучасним вимогам ринку, а й ефективне вирішення завдань конкретного бізнесу.

Індивідуальний підхід

Команда сертифікованих фахівців (програмісти, верстальники, тестувальники) повністю зосередиться на вашому проєкті.

Прозорість процесів

Наші клієнти оплачують виключно трудовитрати фахівців-розробників. Оцінювання проєкту та узгодження завдань відбувається до початку робіт.

Надійність та безпека

Ми ретельно тестуємо кожну стадію розробки та даємо гарантію на всі виконані роботи.

Довгострокове співробітництво

Виправлення, оновлення, доопрацювання – ми не кидаємо своїх клієнтів на шляху та завжди готові до вирішення нових завдань.
Замовити створення й розробку сайту на Angular з нуля

FAQ

Які плюси та мінуси розробки на Angular?

До плюсів фреймворка відноситься надійність, підтримка Google, прості коди, широкий функціонал, велика кількість оптимізованих інструментів, висока гнучкість, TypeScript та ін. Головний недолік – складність мови програмування (може не підійти початківцям).

Скільки коштує створити сайт на Ангуляр з нуля?
Які проєкти можна зробити за допомогою Angular?
Скільки часу потрібно для розробки сайту на Angular?

Відгуки клієнтів

Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт