Розробка державних сайтів

Враховуємо особливості сфери державних органів та вимоги до урядових сайтів. Допомагаємо спростити взаємодію з населенням, інвесторами, іншими установами. Робимо корисні, сучасні та зручні ресурси для розвитку держсектору України.

Наші послуги для державних установ

Розробка дизайну державних сайтів

Створюємо стриманий продуманий дизайн зі зрозумілою навігацією та зручним розташуванням елементів. Враховуємо адаптивність під різні пристрої.

Створення сайту надання державних послуг

Розробляємо сайт на основі затверджених дизайну та функціоналу. Використовуємо ті технології, які оптимально відповідатимуть вимогам по проєкту. Робимо зручну у використанні панель керування.

Розробка міського порталу

Розробляємо грамотну структуру для різнопланової інформації. Додаємо опції швидкого пошуку, фільтрації, підписання петицій. Створюємо календарі подій, інтерактивні мапи та особисті кабінети.

Створення сайту для державних установ

Створюємо надійний ресурс, стійкий до пікових навантажень, великого обсягу інформації та атак хакерів.

Додаємо можливість електронного запису на прийом або в чергу, а також відстежування статусу документа.

Розробка сайту для бюджетної організації

Реалізуємо лаконічні недорогі проєкти для бюджетних організацій. Використовуємо популярні CMS – прості та зрозумілі у використанні. Допомагаємо розмістити ключову інформацію в доступі для населення.

Підтримка сайтів держструктур

Надаємо технічну підтримку та доопрацювання наявних сайтів держструктур. Допомагаємо розширити функціонал та усунути збої. В разі потреби налаштовуємо або переналаштовуємо Google Analytics.

Чому кожному державному органу важливо мати свій веб-сайт

Розвиток державної структури, зокрема регіональної, багато в чому залежить від прогресивності її адміністрації. Наявність веб-ресурсу допомагає наочно продемонструвати ефективність установи, створити позитивний імідж, залучити додаткове фінансування. Крім того, наявність корисної інформації та функціоналу на сайті спрощує адміністративні процеси.

Представленість в Інтернеті

Забезпечуйте легкий доступ до ключової інформації: графіка роботи, контактів, переліків послуг і необхідних документів, оргструктури, анонсів подій.

Запис в електронні черги

Розвантажте операторів кол-центру та співробітників на ресепшені за допомогою записів в електронні черги. Люди зможуть самі записуватись на прийом онлайн.

Спрощення подання заявок

На сайті можна розмістити опції для подання заявок та електронних версій документів. Сюди ж можна додати форми для заповнення, зразки.

Відстежування статусу документа чи заявки

Люди зможуть відстежувати готовність документів і статуси заявок без особистих візитів, телефонних дзвінків. Це позбавить вас від черг у коридорах і необхідності постійних відповідей на запитання.

Залучення партнерів та інвесторів

Для участі в масштабних проєктах важливо показати організацію, робочі процеси та результати роботи у вигідному світлі. Фото та відео про це допоможуть наочно розкрити потенціал організації.

Переваги створення урядових сайтів у веб-агенції «Червоний хамелеон»

При розробці нового ресурсу ми одразу закладаємо можливості для його розвитку, розширення функціональності та збільшення кількості активних користувачів.

Такий підхід дозволяє уникнути технічних труднощів, збоїв у разі зростання кількості запитів. Структуру сайту прописуємо відповідно до вимог SEO, щоб ресурс був зручний для користувачів і легко знаходився в Google.

Надійність і порядність

Ми не даємо порожніх обіцянок, не затягуємо терміни, не додаємо послуги без погодження із замовником і виконуємо роботу якісно. Завжди тестуємо ресурс перед здаванням проєкту та демонструємо проміжні результати.

Офіційна співпраця

Укладаємо офіційні договори із замовниками. Прописуємо в договорах послуги, вартість та очікувані результати. Усі важливі деталі фіксуються в документі. Надаємо звіти про виконану роботу.

Занурення в сферу держорганів

Вивчаємо сферу державних органів і популярні ресурси тієї ж спрямованості. Аналізуємо їхній функціонал, дизайн та особливості.

Співвідносимо це з цілями поточного проєкту, потребами користувачів. Це допомагає створити стильний корисний ресурс.

Довгострокова підтримка

Підтримуємо розвиток проєкту після його реалізації. Забезпечуємо працездатність, додаємо нові функції, допомагаємо привернути та втримати увагу відвідувачів.

Етапи розробки сайтів для державних організацій

Нижче описані 4 основні етапи, властиві роботі над сайтом обласної адміністрації. За бажанням замовника можемо додати текстовий, графічний, відео контент на готовий ресурс. Після здачі проєкту готові надавати технічний супровід на постійній основі.

Обговорення та планування

Обговорюємо цілі та концепцію, складаємо технічне завдання. Затверджуємо бюджет, терміни здачі проєкту та необхідні результати. Обираємо CMS. Підписуємо договір про співпрацю.

Створення дизайну

Розробляємо та затверджуємо дизайн майбутнього сайту. В разі потреби створюємо прототипи, щоб протестувати різні версії дизайну. Узгоджуємо вибір із замовником.

Технічна розробка

Створюємо front-end і back-end, налаштовуємо їхню взаємодію. Під’єднуємо ресурс до баз даних, IP-телефонії, BankID та інших сервісів. Додаємо весь необхідний функціонал.

Тестування та запуск

Тестуємо роботу ресурсу, перевіряємо результат на відповідність цілям замовника, технічному завданню та затвердженому дизайну. Якщо треба, вносимо виправлення. За готовністю публікуємо в Інтернеті.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: відповідаємо на запитання, що часто ставляться

Які вимоги існують до сайтів державних установ?

Сайти держустанов мають бути інтуїтивно зрозумілими, під’єднаними до єдиної бази даних і здатними витримувати наплив відвідувачів. Потрібен функціонал для людей з поганим зором, чати підтримки. Для адміністрацій великих міст краще робити кілька мовних версій та додавати можливості для завантаження документів.

Який дизайн має бути у сайту держустанови?
Скільки коштує створення сайту надання держпослуг?
Навіщо потрібна розробка міського порталу?