Розробка сайтів і ПЗ для страхових компаній

Розроблюємо сайти, портали та програмне забезпечення для страхових компаній. Створюємо проєкти з нуля, а також допрацьовуємо вже готові проєкти, надаємо технічну та SEO-підтримку.

Наші послуги для сфери страхування

Розробка b2b порталів для страхових компаній

Розробляємо портали для взаємодії з корпоративними клієнтами та партнерами. Створюємо особисті кабінети для різних категорій користувачів, каталоги зі страховими продуктами.

Створення сайту страхової компанії

Створюємо сайти та впроваджуємо на них весь необхідний функціонал: калькулятори страховок, форми заявок, чати для зв'язку з менеджерами, інтеграцію з CRM.

Розробка страхового програмного забезпечення

Розробляємо ПЗ для розрахунку страховок, автоматизації обробки заявок і збору даних про клієнтів агентства. Також спеціалізоване ПЗ спрощує документообіг і контроль страхових внесків.

Підтримка сайтів страхових компаній

Підтримуємо вже наявні сайти страхових компаній. Забезпечуємо своєчасні оновлення, налагодження, створення резервних копій та SEO-просування.

Переваги індивідуальних ІТ-рішень для страхових компаній

Сучасні ІТ-рішення полегшують управління агентами, роботу з клієнтами, тарифами та договорами. При інтеграції з програмою CRM та IP-телефонією всі дзвінки будуть зафіксовані, а контакти – систематизовані. Наявність сайту відкриває доступ до веб-аналітики, що дає змогу оцінити популярність різних страхових послуг. А зрозуміла адмін-панель забезпечує зручність використання. Ці моменти обов'язково враховуються під час індивідуальної розробки. І це ще не все, що вона може вам дати.

Гнучкість налаштувань

Регулюйте налаштування та доступи, створюйте та розподіляйте ролі в системі, встановлюйте коефіцієнти для розрахунку страховок – в індивідуально розробленому IT-рішенні набагато більше можливостей для цього.

Мінімум обмежень

У коробкових рішеннях можна зіткнутися з обмеженнями кількості офісів, співробітників або страхових продуктів. При індивідуальній розробці ви самостійно визначаєте необхідні технічні можливості.

Відповідність запитам

Індивідуальне ІТ-рішення оптимально відповідатиме запитам бізнесу, покриватиме поточні потреби та створюватиме можливості для розвитку.

Наявність інтеграцій

Шаблонні рішення можуть не мати необхідних інтеграцій або потребувати їхнього доопрацювання. А при замовленні індивідуальної розробки ви одразу налаштовуєте все так, як потрібно. При цьому жодних зайвих інтеграцій, які заважають в роботі.

Етапи створення сайтів для страхування

Створення сайту для страхової компанії охоплює 5 основних етапів: обговорення та аналітика, планування робіт, створення дизайну, розробка, тестування та запуск. Рекомендуємо робити SEO-оптимізацію в ході розробки, щоб допомогти молодому ресурсу набрати популярності, а вашому бізнесу – отримати більше клієнтів.

Обговорення та аналітика

Спочатку ми докладно вивчаємо особливості бізнесу замовника, його потреби, конкурентів і можливості ринку. Це допомагає створити конкурентоспроможний сайт.

Планування

Визначаємось із завданнями по проєкту, складаємо ТЗ (технічне завдання), виводимо орієнтовні терміни та вартість, розподіляємо навантаження між працівниками.

Створення дизайну

Розробляємо концепцію проєкту, створюємо дизайн, обговорюємо із замовником розташування елементів.

Технічна реалізація

Починаємо програмувати. Розробляємо front-end і back-end, пишемо інтеграції із зовнішніми сервісами.

Тестування та запуск

Перевіряємо зовнішній вигляд сайту на відповідність дизайну, а функціонал – на відповідність ТЗ. Тестуємо кросбраузерність, адаптивність, передачу даних між сайтом і зовнішніми сервісами. За підсумком запускаємо в продакшн.

Чому страхові компанії довіряють розробку сайтів веб-агенції «Червоний хамелеон»?

Розробка сайтів і ПЗ для страхових компаній потребує врахування багатьох факторів: під’єднання віддалених філій та незалежних агентів, динамічності тарифів, відмінностей страхових продуктів. Ми враховуємо це під час розробки та видаємо саме те рішення, яке полегшуватиме роботу всім учасникам процесу.

Досвід і кваліфікація

Співробітники «Червоного хамелеону» є експертами у розробці сайтів і програмного забезпечення для страхових компаній. Тому в результаті ви отримаєте якісний ресурс.

Індивідуальний підхід

Ми не пропонуємо шаблонних рішень без урахування специфіки вашого бізнесу. При розробці приділяємо особливу увагу поточним потребам і розвитку. Згодом це полегшує масштабування.

Прозора співпраця

Ми підписуємо офіційний договір і погоджуємо обсяг робіт, що виконуються. Тримаємо вас в курсі поточних результатів і розраховуємо вартість проєкту на підставі реальних робочих годин.

Позитивні відгуки

Десятки наших клієнтів уже оцінили результати роботи фахівців «Червоного хамелеону». Ви можете почитати їхні відгуки та переконатися, що нам можна довіряти.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: відповідаємо на запитання, що часто ставляться

Як створити програмне забезпечення для Інтернет страхування?

Ви можете купити готове коробкове рішення в Україні або звернутися до професіоналів за кастомною (індивідуальною) розробкою.

Які платформи й технології для розробки страхових сайтів ви використовуєте?
Скільки коштує створити сайт для страхової компанії?
Чому страховим компаніям потрібна розробка кастомних IT-рішень?
Які CRM-системи потрібні страховим компаніям?