Блокчейн розробка

Створюємо сайти криптобірж, криптообмінників, додатки блокчейн гаманців, приватні та публічні блокчейни. Працюємо з різними типами бізнесу та реалізуємо проєкти різних масштабів. Готові допомогти вам втілити ідеї в життя та масштабувати свій бізнес.

Наші послуги з розробки блокчейн рішень

Розробка програмного забезпечення для криптобірж

Отримайте все необхідне для роботи криптобіржі: торговельну платформу, термінали, фіатні шлюзи та інший корисний функціонал. Можемо налаштувати інтеграції з платіжними системами, месенджером, веб та мобільним додатком.

Створення платформ для торгівлі криптовалютами

Почніть прибутковий бізнес в Інтернеті та заробляйте на угодах. Ми забезпечимо потрібну швидкість транзакцій, пропускну здатність платформи, web-сервіс для моніторингу блокчейну, захист від атак хакерів і клієнтський софт.

Розробка мобільних додатків на Blockchain

Забезпечте користувачам швидкий доступ зі смартфона до даних і криптовалюти. Додаток на Blockchain буде працювати подібно до стандартної розробки для Андроїда, тільки за більш захищеним протоколом.

Створення блокчейн гаманця

Створіть криптогаманець для дій з різними валютами. Купуйте та обмінюйте криптовалюту різних видів, конвертуйте її в місцеву валюту та робіть захищені платежі. Наші розробники допоможуть з технічною реалізацією.

Розробка смарт-контракту

Автоматизуйте бізнес-процеси за допомогою смарт-контрактів. Підписуйте електронні договори та укладайте безпечні угоди з контрагентами. Додавайте умовні дії та прив'язуйте смарт-контракти до розумних пристроїв.

Впровадження блокчейн технологій на сайтах та в інтернет-магазинах

Дайте клієнтам можливість робити покупки без комісій, а також накопичувати токени й криптовалюту, як бонусні бали. Така програма лояльності допоможе утримати покупців і залучити власників криптогаманців.

Можливості, які відкривають Blockchain проєкти для вашого бізнесу

Кожен бізнес знаходить свої переваги у застосуванні технологій блокчейн. А при поєднанні з CRM, ERP-системами, IoT-рішеннями та іншими розробками можна отримати максимальний ефект. Крім того, Blockchain може допомогти почати інвестувати або залучати інвестиції, вийти на нові ринки.

Програми лояльності

Давайте клієнтам можливості отримувати токени, створюйте різні програми лояльності, відстежуйте їхню ефективність і витрати на них за допомогою блокчейну.

Робота з документами

Налаштуйте ролі в системі та права доступу, створіть ЕЦП (електронний цифровий підпис) і зробіть обробку документів більш прозорою. Усі зміни та переміщення документів відображатимуться в історії.

Міжнародні платежі

Скорочуйте терміни міжнародних платежів і заощаджуйте на комісіях. Особливо це вигідно за наявності зарубіжних клієнтів і партнерів.

Контроль постачань

Blockchain спрощує проведення інвентаризації та логістичний менеджмент. Завдяки миттєвому обміну інформацією та електронному документообігу кожен етап буде чітко контролюватися.

Переваги розробки додатків і ПЗ на блокчейні у веб-агентстві «Червоний хамелеон»

Незалежно від особливостей проєкту, вибору мережі, кількості криптовалют і смарт-контрактів ми будемо раді поділитись досвідом. У ході консультацій ми підберемо для вас оптимальні технології.

Аналіз бізнесу

Вивчаємо наявний бізнес або план зі створення нового. Оцінюємо доцільність і можливості для впровадження блокчейну. Пропонуємо вам ефективні рішення.

Практичність і зручність

Створюємо інтуїтивно зрозумілі інтерфейси, щоб вашим співробітникам і клієнтам було комфортно використовувати їх на практиці. Не забуваємо про зручність для керівників.

Робота за договором

Підписуємо офіційну угоду про співпрацю, тримаємо вас в курсі змін, демонструємо проміжні результати. Ви повністю контролюєте процес.

Довгострокова підтримка

Отримане Blockchain-рішення відіграватиме важливу позитивну роль на всіх етапах розвитку вашого бізнесу. Ми забезпечимо його тривалу коректну роботу, підвищення безпеки використання та необхідні своєчасні вдосконалення.

Етапи розробки Blockchain-рішень

Замовники приходять до нас з ідеями для втілення або питаннями, які потрібно вирішити. При цьому Blockchain-рішення може розглядатись як доповнення до вже наявного бізнесу або самостійний бізнес – залежить від функціоналу та призначення.

Крім того, блокчейн може використовуватись урядом для спрощення документообігу, скорочення витрат та усунення бюрократії. Тому спочатку ми визначаємося з цілями по проєкту та формуємо ТЗ (технічне завдання), після чого стаємо до роботи. Поетапно процес розробки виглядає так:

Обговорення

Обговорюємо цілі, бачення розвитку та функціональні потреби замовника. Обираємо відповідну платформу, технологію, інструменти програміста.

Планування

Оцінюємо обсяг, специфіку, вартість і терміни робіт. Фіксуємо цю інформацію в ТЗ, підписуємо договір, беремо передоплату.

Створення дизайну

Розробляємо прототипи для візуалізації різних екранів і функцій. Переглядаємо прототипи із замовником, узгоджуємо дизайн, переходимо до технічної розробки.

Програмування та верстка

Розробляємо front-end і back-end. В разі потреби пишемо інтеграції із зовнішніми сервісами.

Тестування та запуск

Перевіряємо зовнішній вигляд Blockchain-рішення на відповідність дизайну, а його функціонал – на відповідність ТЗ. Тестуємо на кросбраузерність та адаптивність, безпеку передачі даних із зовнішніми сервісами. Запускаємо проєкт.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: топ запитань з блокчейн розробки

Що таке блокчейн додаток?

Це застосунок для транзакцій криптовалют і зашифрованого обміну даними. Деякі додатки дають можливість обміну криптовалют – це зручно для укладання угод і виведення коштів.

На чому розробляється блокчейн?
Скільки коштує розробка свого криптообмінника?
Які проєкти можна реалізувати за допомогою блокчейну?
Де знаходиться ваш офіс?