Розробка сайтів і додатків для освіти

Створимо сайти для шкіл, ліцеїв, гімназій, професійних технічних училищ (ПТУ), коледжів та університетів, платформи для навчальних курсів, онлайн школи, освітні портали та програми для освіти. Підберемо оптимальні технології для організації навчальної діяльності.

Наші послуги для сфери освіти

Розробка сайту освітньої установи

Допомагаємо донести інформацію про викладачів, навчальні програми та дисципліни, вимоги до студентів, учнів, графік занять та культурні заходи. Майже всі процеси з життя установи можна відобразити на сайті.

Створення платформи для навчальних курсів

Створюємо платформи для електронних курсів на базі сайтів чи веб-застосунків. Реалізуємо навчальні модулі, блоки запитань-відповідей, практичних завдань і тестів. Готові ресурси підходять для курсів онлайн та в записі.

Розробка додатків для викладачів і студентів

Робимо застосунки для Android та iOS, а також кросплатформні та веб-додатки для ВНЗ. Допомагаємо полегшити комунікацію між студентами та викладачами, систематизувати завдання та навчальні матеріали. 

Створюємо можливості для проведення відеозустрічей та управління груповими проєктами. Це допомагає збільшити залученість студентів.

Створення платформи для онлайн школи

Реалізуємо майданчики з можливістю додавання великої кількості курсів, тестування знань та генерації сертифікатів. Даємо можливість відстежувати статистику успішності.

За потреби додаємо опцію стоп-уроків, щоб учні переходили до наступних модулів після закриття поточних. Допомагаємо із захистом від піратства та підключаємо сервіси для оплати навчання. Налаштовуємо інтеграції з CRM і чат-ботами.

Розробка мобільного додатку для освіти

Робимо застосунки на телефон для дитячих садків, шкіл, онлайн-шкіл і профільних навчальних закладів. На базі ОС Андроїд можна розгорнути повний функціонал для спілкування та контролю освітнього процесу.

Підтримка навчальних сайтів і додатків

Надаємо технічну та SEO-підтримку готовим сайтам і додаткам. Забезпечуємо всі своєчасні оновлення. Допомагаємо набути популярності та втримати її.

Переваги створення власної платформи для онлайн навчання

Можливість проводити уроки онлайн – це вже не розкіш, а потреба. Така тенденція почалася в період пандемії Covid-19 і продовжується зараз. До того ж, така практика дозволяє заощадити на оренді та утриманні приміщень, залучити більше студентів з різних куточків країни та світу.

В результаті ви отримуєте більше учнів і більше грошей за освітні послуги. Такий формат навчання щомісяця обирає для себе дедалі більше людей. Викладачі при цьому теж не прив'язуються до фізичного місця роботи і можуть проводити заняття звідки їм зручно. Це допомагає сфері освіти адаптуватися до сучасних реалій життя.

Онлайн доступ до навчальних матеріалів

Учні зможуть в будь-який час мати доступ до навчальної літератури, відео та аудіо, робити домашні завдання. Навантаження на викладачів і кураторів суттєво зменшиться.

Відсутність обмежень у додаванні контенту

Власна платформа дає більшу свободу в розміщенні контенту. Вам не доведеться видаляти одні матеріали, щоб додати інші. Можна доповнювати інформацію та зберігати її для наступних потоків.

Відсутність обмежень у додаванні співробітників

Власна платформа не обмежуватиме вас у кількості під’єднаних співробітників. Можна додати до системи весь викладацький склад, методистів, модераторів та інших відповідальних осіб.

Зв'язок з учнями з різних регіонів

У сучасних реаліях діти та дорослі навчаються віддалено з різних регіонів і навіть країн. Наявність навчальної платформи дозволяє підтримувати зв'язок з ними незалежно від їхнього місцеперебування.

Етапи розробки освітніх сайтів і додатків

Розробка навчального сайту або додатку містить 6 основних етапів. Почати варто з аналізу потреб цільової аудиторії та ринку подібних технологій. Після запуску ми можемо надати вам SEO-просування та технічну підтримку. Це допоможе швидше здобути популярність і забезпечити працездатність ресурсу в довгостроковій перспективі.

Вивчення конкурентів

Аналізуємо конкурентні навчальні ресурси, що користуються популярністю. Вивчаємо їхню структуру, дизайн, функціонал. Визначаємо як недоліки, яких слід уникнути, так і переваги, які допоможуть виділитися.

Аналіз цільової аудиторії

Визначаємо хто і для чого використовуватиме сайт або додаток. Виводимо перелік потреб, особливості інтерфейсу та дизайну. Орієнтуємось на зручність використання та вирішення практичних завдань.

Створення технічного завдання

Вказуємо вимоги по дизайну, програмуванню, тестуванню та запуску. Розраховуємо приблизну кількість робочих годин та вартість робіт. Визначаємо відповідальних фахівців та розподіляємо навантаження.

Розробка дизайну

Створюємо дизайн, який буде зручним для студентів і викладачів. Під час реалізації складних проєктів робимо інтерактивні прототипи для узгодження й тестування перед початком програмування.

Технічна розробка

Розробляємо front-end і back-end, налагоджуємо їхню взаємодію, додаємо можливості для регулювання налаштувань користувача, додавання та редагування контенту, під’єднання співробітників та учнів.

Тестування та запуск

Перевіряємо ресурс на наявність помилок та відповідність затвердженому дизайну. За потреби вносимо зміни. За готовністю публікуємо сайт в Інтернеті, а застосунок додаємо в App Store та/або в Google Play Market.

Чому розробку ІТ-рішень для галузі освіти варто довірити веб-агентству «Червоний хамелеон»?

Наші співробітники прагнуть дати кожному клієнту те, що необхідно для розвитку його бізнесу. Тому ми допомагаємо виділитися на тлі конкурентів та вирішити всі практичні завдання. Робимо унікальний привабливий дизайн і пропонуємо довгострокову співпрацю.

Досвід і кваліфікація

Фахівці веб-агентства мають досвід роботи з освітніми сайтами, порталами та додатками. У нас є реалізовані проєкти для шкіл, університетів і навчальних курсів. Тому ми розуміємо особливості таких ресурсів.

Занурення в специфіку бізнесу

Перед початком робіт ми вивчаємо специфіку бізнесу замовника та пропонуємо те рішення, яке оптимально покриватиме його ділові потреби.

Не використовуємо шаблонні підходи для всіх, лише індивідуальні рішення для кожного конкретного клієнта.

Комплексний підхід

Враховуємо актуальні вимоги пошукових систем, мережі Інтернет, тенденції розвитку мобільних пристроїв і настільних комп'ютерів.

Тому під час запуску та просування ресурсу не виникає труднощів. За підсумками можемо забезпечити довгостроковий супровід проєкту.

Безпечна співпраця

Підписуємо із замовниками офіційні договори, в яких фіксуємо умови співпраці та очікувані результати. Виконуємо роботу якісно, завершуємо розпочате.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ: відповідаємо на часті запитання

Що таке платформа онлайн навчання?

Це сайт з інформаційними матеріалами, завданнями, тестами та розкладом занять. Сюди часто додаються чати підтримки, можливості для зв'язку з вчителями, перевірки знань. У деяких випадках сайт доповнюється або замінюється мобільним додатком.

Скільки коштує створити онлайн-школу?
Що є обов'язковим для сайту освітньої установи?
Як створити свій освітній сайт з нуля?