Створення сайтів на Бітрікс

Особливості функціонування CMS «1С-Бітрікс» потребують спеціальних знань та глибокого розуміння політики платформи. Недостатньо бути досвідченим програмістом, щоб самостійно розробляти сайт на Bitrix.

Створення сайтів на Бітрікс із нуля та на шаблонах золотим партнером 1С-Бітрікс в Україні. Доручіть розробку сайту сертифікованому партнеру «1С-Бітрікс». Не довіряйте власний бізнес дилетантам!

Зверніть увагу! Ми більше не розробляємо сайти на Бітрікс із нуля, а тільки доопрацьовуємо та підтримуємо вже готові проєкти!

Переваги створення сайту на платформі «Бітрікс»


Проста та зрозуміла система управління сайтом

Навчитися працювати з контентом сайту на «Бітрікс» досить легко навіть людині, далекій від розуміння принципів функціонування вебресурсів.

Високий рівень безпеки

Ваш проєкт буде дійсно добре захищений від сторонніх атак та зламів. На «Бітрікс» роблять сайти банків, державних установ, компаній будь-якого рівня.

Універсальність та масштабованість

З CMS «1С-Бітрікс» можна створити сайт будь-якого типу та складності. Важливо вірно вибрати ліцензію для потреб ресурсу.

Природна інтеграція вебресурсу з 1С

Двостороння передача даних у реальному часі – зручна обробка замовлень та завжди актуальна інформація в інтернеті та в базі.

Продуктивність та надійність

Система успішно протестована на працездатність: за умови відвідуваності 718 осіб на секунду час формування сторінок сягав 0,389 сек.

Підтримка та оновлення

Ядро та модулі постійно оновлюються, «Червоний хамелеон», у якості партнеру «Бітрікс», надає послуги з доопрацювання та підтримки сайтів.

Наші послуги з розробки на Бітрікс

Створення сайту на Бітрікс із нуля під ключ

Ми розробляємо сайти на Бітрікс із нуля: створюємо ТЗ на розробку, робимо дизайн, верстку за макетами, інтегруємо її на сайт, програмуємо функціонал, встановлюємо необхідні модулі та створюємо їх, якщо готових рішень немає, проводимо базову внутрішню оптимізацію (згідно з ТЗ від SEO- спеціалістів).

Розробка сайту на шаблоні

Для максимально швидкого та бюджетного старту ми пропонуємо створення сайту на готовому рішенні під Бітрікс. Ми підберемо оптимальний готовий сайт під потрібні критерії. Він «з коробки» міститиме левову частку необхідного функціоналу.

Розробка особистого кабінету

Корпоративні сайти, b2b-проєкти, інтернет-магазини зазвичай потребують персональних прав користування для покупців, співробітників, клієнтів, дистриб’юторів. Ми реалізуємо особистий кабінет користувача, використовуючи стандартні компоненти «Бітрікс», а також розробляємо закриті ділянки вебсайтів з унікальною логікою та особливостями доступу.

Створення мобільної версії сайту

Коректне відображення сайту на мобільних пристроях – необхідна умова успішного просування проєкту. Ми приділяємо особливу увагу адаптивності верстки, правильній побудові сторінок, швидкості завантаження та зручному функціоналу для девайсів із невеликими сенсорними екранами.

Вибір ліцензії CMS

Від типу та необхідного функціоналу редакції движка із коробки залежить ціна ліцензії «Бітрікс»:

 • Старт. Для створення лендінгів, візиток, корпоративних вебсайтів без складних функцій. Відмінний вибір для простого старту, коли потрібно запустити проєкт дешево.
 • Стандарт. Для керування інтерактивними вебпроєктами.
 • Малий бізнес. Для створення невеликого інтернет-магазину. Один із найкращих варіантів недорого запустити комерційний проєкт у мережі.
 • Бізнес. Повний набір інструментів для потужного масштабного проєкту – портал, великий інтернет-магазин.

Етапи створення сайтів на Бітрікс

Аналіз проєкту

Проєктування структури сайту, логіки роботи. Складання докладного ТЗ, де вказано оцінку часу виконання та вартості

Вибір відповідної ліцензії CRM та хостингу

Верстка або інтеграція готового шаблону

Розробка функціоналу

Інтеграція з 1С, іншими системами обліку та зовнішніми сервісами

Імпорт контенту. Тестування продуктивності, адаптивності та коректності роботи інструментів

Чому ви можете довіряти нам

Надійний партнер

 • «Червоний хамелеон» набув статусу золотого партнера «1С-Бітрікс».
 • Вебагентство є учасником програми контролю якості впроваджень.
 • Ми підтвердили компетенцію «Композитний сайт», яка в рази прискорює роботу вебресурсів.

Досвід та кваліфікація

 • У нас працюють співробітники, що отримали сертифікати по роботі з CMS та розробці сайтів на «Бітрікс».
 • Ви отримаєте підтримку та обслуговування від тих самих розробників після запуску.

Повноцінний проєкт

 • Готовий протестований вебресурс із повним набором інструментів для ведення бізнесу в інтернеті.
 • Підготовлений до просування в пошукових системах проєкт із базовою внутрішньою SEO-оптимізацією.
 • Оптимізовані сторінки, які швидко завантажуються.

Постійна підтримка

 • Виправлення, оновлення, доопрацювання – ми не кидаємо своїх клієнтів та завжди готові до вирішення нових завдань.
 • Адаптивний шаблон, який коректно працює та завантажується на всіх вибраних пристроях.
 • Коректний безпечний код усіх елементів ресурсу.

Який сайт на Бітрікс можна замовити

 • Корпоративний сайт з інформацією про компанію, послуги та товари, особистим кабінетом клієнта
 • Інтернет-магазин із кошиком, інтеграцією з 1С, персональними знижками та цінами, онлайн-оплатою
 • B2B-сайт із дилерськими кабінетами, системою різнорівневих цін та знижок
 • Каталог зі зручними фільтрами для вибору продукції та детальними відомостями про товари
 • Портал із комфортною навігацією та структурою
Замовити створення сайту на Бітрікс

FAQ

Який рівень кваліфікації ваших програмістів? Ви використовуєте фриланс при створенні сайтів на Бітрікс?

Над вашим проєктом працюватимуть атестовані та сертифіковані програмісти. З документами про кваліфікацію ви можете ознайомитись у розділі «Сертифікати». Ми не передаємо роботи щодо проєктів наших клієнтів на аутсорсинг ані іншим компаніям, ані фрилансерам.

Чому ви рекомендуєте створення сайтів на Бітрікс?
Ви робите індивідуальний дизайн сайту чи використовуєте шаблони для створення сайтів на Бітрікс?
Чи робите ви мобільну версію під час створення сайтів на Бітрікс?
Ви підтримуєте проєкт після створення сайту на Бітріксі?
Чи укладаєте ви договір та надаєте документи для податкової при замовленні послуги Створення сайтів на Бітрікс?

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Олександр Богуненко
Директор інтернет-магазину UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії «Червоний хамелеон» за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями!

Також велике спасибі за допомогу у реалізації цілого переліку завдань від SEO-фахівців. Ми дуже задоволені тим, що все робиться в озвучені терміни. Усі нюанси обговорюються, пояснюються, а за потреби надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору та детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати «Червоний хамелеон» до співпраці та вирішення складних завдань із CMS Бітрікс. Ми працювали з багатьма підрядниками протягом кількох років, але саме в цій веб-студії виявилися найбільш компетентні та відповідальні люди.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А вам бажаємо рости й розвиватися з таким самим чудовим ставленням до клієнтів, а також отримувати дедалі більше вдячних відгуків про виконану роботу!

Весь відгук
Денис Буравицький
Директор інтернет-магазину parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію «Червоний хамелеон». Дякуємо всій команді. Персонально – Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок. Все було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, допомагали вибрати оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий та сучасний шаблон. Поставили та повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність та якість сайту, додали нові можливості для наповнення інтернет-магазину та обробки замовлень. Вони щільно працювали з нашим сайтом і в результаті ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Михайло Лисиця
Директор ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ ДУКАТ

Ми вдячні вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою. Спільна робота з командою фахівців була приємною та повчальною. Грамотні люди швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували нам альтернативні шляхи їхнього вирішення.

Особливо хочемо наголосити на вчасному виконанні більшої частини пунктів нашого проєкту. З урахуванням всього вищесказаного, ми впевнено рекомендуватимемо вашу компанію для розробки та впровадження складних проєктів на основі Бітрікс. Бажаємо компанії «Червоний хамелеон» підтримувати якість своєї роботи та велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Ілля Кокарев
Директор з маркетингу minox.ua

Спочатку ми замовляли «Червоному хамелеону» налаштування вибору доставки «Новою поштою» з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним, зі своєрідним рішенням, але вони впоралися. Після цього ми доручали програмістам оновлення та внесення правок до роботи дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Хлопці добре себе проявили, тому якщо треба виправити помилку, оновити чи доопрацювати сайт, то ми звертаємось до «Червоного хамелеону». Працювати з ними зручно та ефективно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті. Плануємо й надалі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну – впевнені, що й тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт