SEO-просування інтернет-магазину

За умови масового переходу бізнесу в Україні в онлайн-режим вихід на комерційно рентабельний обіг для інтернет-магазинів вимагає грамотного пошукового просування. Ми допоможемо зробити ваш вебресурс повноцінним самостійним каналом збуту та усунемо всі бар’єри, що перешкоджають стабільному зростанню фінансових показників.

Просування та розкрутка інтернет-магазину

Розпочинаючи бізнес у сфері eCommerce, головне – розуміти, наскільки досягнення цілей проєкту залежить від ефективності стратегії просування інтернет-магазину.

Основною причиною прогорання більшості молодих перспективних проєктів стає спроба власників зайнятися розкруткою самостійно або за допомогою фрилансерів. Брак комплексного професійного підходу в конкурентних нішах закономірно веде до втрати грошей та часу, що мінімізує шанси потрапити в ТОП Google.

Серйозний онлайн-бізнес починається сьогодні не з ризикованих експериментів, а з грамотного формування довгострокового каналу залучення постійних клієнтів – планомірного SEO-просування від експертів, що мають практичний досвід, знання, навички, необхідні ресурси та професійне чуття.

Що входить до пошукового просування інтернет-магазину

Аналіз конкурентів

Для використання слабких місць конкурентів проводиться скрупульозний аналіз технічної частини їхніх сайтів, з’ясовуються канали трафіку, витрати на просування, оцінюється юзабіліті, маркетингові фішки. Зібрана інформація - неоціненна база для продуктивної роботи та збільшення продажів власного інтернет-магазину. Кожна їхня вразливість – ваш козир у роботі, кожна сильна сторона – стимул для вдосконалення, у якого, як відомо, немає меж.

Внутрішня оптимізація

Інтернет-магазин – це зазвичай сотні, а то й тисячі сторінок, та звісно – величезна кількість потенційних «болячок». Роботи з внутрішньої оптимізації усунуть дефекти, якими грішить практично кожен сайт – дублі сторінок, редиректи, помилки коду, файлу robots.txt, некоректні метатеги та інші технічні нюанси. Оптимізатори реалізують підвищення швидкості завантаження, попрацюють над індексацією, перевірять і поліпшать функціонал, налаштують адаптивну мобільну версію, пропрацюють юзабіліті з максимально корисними для клієнтів зрізами та фільтрами.

Створення структури сайту та семантичного ядра

Ручний збір та кластеризація пошукових запитів для інтернет-магазину дають можливість дослідити весь пул семантики, відкинути зайві, комерційно нецікаві запити й запропонувати до реалізації ідеальну структуру вебресурсу з каталогом, який виявиться максимально комфортним для відвідувачів.

Зовнішня оптимізація

Постійне, природне, без ривків і стрибків нарощування кількості зовнішніх посилань від авторитетних сайтів-донорів із різноманітними типами беклінків буде активно сприяти підвищенню позицій магазину в рейтингу пошукових систем. Репутація джерел вкрай важлива, оскільки обов’язково враховується під час індексації. Робота лінкбілдера вимагає зосередженості та обережності. Ми ніколи не використовуємо сумнівні методи просування, що загрожують санкціями з боку пошукових систем.

Пошукова аналітика

WEB-аналітика для eCommerce – послуга, що обов'язково входить у комплекс робіт, тому немає потреби замовляти її окремо. Збір інформації та систематичний аналіз ключових показників для прийняття зважених рішень – частина роботи професійного агентства. Аналітика дозволить домогтися ефективного розподілу бюджету та скорочення витрат, визначить оптимальні маркетингові канали, підтвердить успішність обраної стратегії, створить можливості для своєчасного внесення коректив.

Сфери бізнесу, з якими ми працюємо

товари повсякденного попиту

будівельні матеріали

косметика та парфумерія

одяг та взуття

автозапчастини

меблі та аксесуари

техніка та електроніка

товари для дому та саду

ювелірні вироби

спортивні товари

Особливості просування й розкрутки інтернет-магазинів

Популярність електронної комерції в сучасному світі – очевидна причина зростаючої складності просування інтернет-магазинів, як у Києві, так і в будь-яких інших регіонах. Без глибокого розуміння специфіки розкрутки в цій сфері та комплексного професійного підходу не можна розраховувати на успіх.

Постійна робота з асортиментом онлайн-майданчика

Цінною конкурентною перевагою стане можливість стрімкого реагування на зміни ринку та появу нових бізнес-завдань.

Структура, що враховує всі інтереси покупців

Оптимізований каталог інтернет-магазину з розгалуженою структурою та великою кількістю різнопланових сторінок не повинен створювати складнощів для покупця. Зручна ієрархія та проста навігація – головний секрет, як сподобатися клієнтам (і пошуковим системам).

Широке СЯ, що охоплює максимальну кількість запитів

Комерційні сайти демонструють гарне просування за середньочастотними та низькочастотними запитами. Професійна оптимізація сторінок за ними буде генерувати цільовий трафік, не виходячи за межі бюджету.

Комерційно ефективні картки товарів і послуг

Коли йдеться про сотні товарних позицій, цей момент набуває критичного значення.

Унікальний корисний контент

Ексклюзивні матеріали високо оцінять пошукові роботи та відвідувачі ресурсу.

Переваги пошукового просування інтернет-магазинів від Червоного xамелеона

Сумарний рівень досвіду й компетенцій цілої команди експертів – гарантія ефективного просування, всебічного поліпшення проєкту, збереження досягнутих результатів.

Індивідуальний підхід, робота без шаблонів

Дослідження специфіки ваших бізнес-цілей і комерційних запитів створить можливості відшукати точки для вибухового зростання продажів.

Величезний практичний досвід

Кожен новий проєкт для нас – унікальна можливість застосувати свої знання та навички для досягнення результатів, що перевершують очікування клієнта.

Команда сертифікованих фахівців

Кваліфіковані співробітники різних напрямів (керівник проєкту, SEO-аналітик, контент-маркетолог, лінкбілдер та інші) одночасно візьмуться за ваш проєкт та повністю сконцентруються на ньому.

Прозорість робіт і своєчасні звіти

Для наших замовників доступний контроль робочих процесів. Ви завжди знаєте, за що платите та отримуєте максимальний результат.

Гарантована безпека

У процесі розвитку інтернет-магазину, ми використовуємо виключно білі методи пошукового просування.

Ціна просування інтернет-магазинів

Вартість просування розраховується індивідуально для кожного проєкту та визначається низкою чинників – специфікою тематики, поточним станом сайту, рівнем конкуренції в ніші. Має значення також асортимент товарів (кількість категорій), географія охоплення та бюджет.

Замовити SEO-просування інтернет-магазину

FAQ

Скільки коштує просування інтернет-магазину?

Бюджет на розкрутку інтернет-магазину може становити від $300 до $2000 щомісяця залежно від цілей та завдань клієнта, а також поточних позицій сайту та низки інших чинників.

Коли буде помітно результат із просування інтернет-магазину?
Скільки продажів я отримаю?
Хто буде займатися розкручуванням сайту мого магазину?
Які результати від SEO-оптимізації я отримаю?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект