Розробка мобільних застосунків на Java

Потреби ринку в мобільних застосунках, здатних оптимізувати повсякденні завдання користувачів, зростають щодня. Java була та й залишається сьогодні фундаментальною мовою, лідером програмування на Android. На ній розробляються застосунки для всіляких гаджетів – смартфонів та електронних книг, планшетів та розумних годинників. Водночас програмування на Java не обмежується розробками під Android, на ній написано також багато складного ПЗ, включно з Apache Storm, OpenOffice, Gmail, Atlassian тощо.

Ваша компанія потребує особливо складного, масштабного або незвичайного рішення для бізнесу? Команда Червоного хамелеона реалізує проєкти, які будуть приносити дохід своїм власникам.

Особливості Java для розробки мобільних застосунків

Мобільні рішення, створені на Джава, працюють на будь-яких програмно-апаратних платформах. Популярність цієї МП обумовлена комплексом її численними особливостями – від універсальності та нативності до зручності проєктування.

Універсальність

Незалежно від того, запускаєте ви стартап чи збираєтеся масштабувати онлайн-проєкт, що вже функціонує, Java ідеальна для вирішення завдань кожного типу. Потенціал апаратної платформи грамотні фахівці використовують максимально, реалізовуючи складні інтерфейси.

Управління пам’яттю в автоматичному режимі

Унікальна особливість Джава полягає в тому, що програми цією мовою не засмічують пам’ять пристрою, відстежуючи та автоматично видаляючи непотрібні об’єкти. Це сприяє збереженню стабільності роботи та швидкості запуску

Нативність

Хоча фактично Java запускається на віртуальній машині, а не безпосередньо в процесорі смартфона, вона дає змогу користуватися нативними елементами інтерфейсу, що створює позитивний користувальницький досвід. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс знімає проблеми для користувачів у процесі використання. Плюс – швидка робота та швидкий відгук на взаємодію.

Багатопоточність

Для бюджетних пристроїв є критично важливим збереження продуктивності, а завдяки багатопоточності, навантаження на процесор та оперативну пам’ять розділяється.

Переваги Java для розробки Android застосунків

Головною перевагою Джава можна впевнено назвати підтримку концепції об’єктноорієнтованого програмування, що дає змогу вибудовувати чітку ієрархію, створюючи розділені програмні компоненти з можливістю повторного використання. Перерахуємо й інші значущі переваги створення android застосунків Java.

Кросплатформність.

«Write Once, Run Anywhere» – слоган Java, який фіксує факт, що на відміну від інших мов програмування, вона не має прив’язки до функцій програмно-апаратних платформ.

Найширша підтримка спільноти.

Java має одну з найбільших спільнот на StackOverFlows та GitHub. Програмісти завжди можуть розраховувати на підтримку колег, відповіді на питання з різних тем, спектр готових рішень із можливістю адаптації їх під потреби конкретного проєкту.

Доступність потужних інструментів.

Комплекс надійних безвідмовних інструментів не лише ефективний у кодуванні, він допомагає виключати виникнення помилок у процесі розробки. Швидкість та зручність програмування на Джава забезпечує інтегроване середовище. Підтримка популярними засобами (IDE) полегшує пошук, читання та рефакторинг коду.

Динамічність, ефективність, гарантії безпеки.

Високорівнева мова програмування з порівняно простим синтаксисом має функції, що ліквідують поширені уразливості. Це, наприклад, Security Manager – політика безпеки з прописаними правилами доступу, створювана для кожного конкретного випадку.

Бібліотека шаблонів проєктування.

Платформа постачається із широкою бібліотекою шаблонів із відкритим кодом. Вона також створює умови для використання передових практик, які легко адаптуються під написання коду мобільних застосунків.

Чому мобільну розробку на Java варто замовити в Червоному хамелеоні

Інвестиції, вкладені в розробку мобільного застосунку завжди мусять окупатися. Червоний хамелеон розробляє рішення, які на 100 % відповідають бізнес-завданням клієнтів та забезпечують хороший користувальницький досвід. Якщо ви лише уявляєте майбутнє свого проєкту в цифровому світі, то ми точно знаємо, як перетворити ваші ідеї на реальність.

Повний комплекс послуг

Компетенція нашої команди закриває всі потреби бізнесу у сфері е-комерції – розробка, технічна підтримка, просування, модернізація, масштабування тощо. Ми зацікавлені у вашому успіху й ніколи не відмовимо в підтримці упродовж усього життя проєкту.

Вивірені рішення та передові технології

Експертність нашої команди та величезний досвід ефективної розробки дає змогу знаходити абсолютно вірні рішення для проєктів будь-якого рівня складності, використовуючи для цього оптимальні інструменти.

Якість та швидкість

Ми вміємо працювати швидко, завершуючи проєкти чітко в обумовлені терміни або раніше. Водночас якість виконання робіт не підлягає сумніву – контроль та тестування ведуться на кожному етапі. Вже готовий мобільний застосунок також проходить комплексні випробування в різних умовах, включно з високим навантаженням.

Виконання нетривіальних завдань

Неодноразово ми доводили до логічного завершення проєкти, від яких відмовилися інші виконавці. Індивідуальний підхід, ретельна аналітика та повне занурення в бізнес замовника – фундамент, на якому ми будуємо продуктивну співпрацю.
Замовити розробку мобільного застосунку на Java

FAQ

Які мобільні застосунки можна написати на Java?

На Джава пишуть нативні та кросплатформні мобільні застосунки для різноманітних бізнес-цілей та завдань. Популярна платформа забезпечує винятково інтуїтивний інтерфейс та надає продуктивне середовище програмування.м

Чи варто вибирати Java для створення месенджера?
Чому варто вибрати Java для мобільної розробки?
Скільки коштує розробка андроїд застосунки на Java?

Відгуки клієнтів

Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт