SEO-аудит сайту

Щоб усунути причини, що гальмують вихід вашого проєкту в ТОП пошукової видачі, їх необхідно виявити. Сео-аудит – це потужний прожектор, що висвітлює всі «темні кути», зони ризику, упущення, помилки та технічні уразливості на сайті. Замовте повне тестування ресурсу й рухайтеся вперед до лідерських позицій, маючи на озброєнні чіткі інструкції щодо всебічного вдосконалення проєкту.

Комплексний SEO-аудит сайту

Сучасний бізнес потребує міцного надійного фундаменту, роль якого відіграє конкурентоспроможна стратегія просування, здатна викликати швидке зростання у пошуковій видачі (за умови розумної економії бюджету). Скрупульозне дослідження проєкту досвідченими фахівцями виявить усі причини слабкої генерації трафіку. Комплекс заходів містить:

  • тестування технічного стану веб-ресурсу, виявлення помилок та створення рекомендацій щодо їхнього усунення;
  • вивчення ніші, конкурентного оточення, ЦА;
  • вивчення поточної видимості та відвідуваності, семантична перевірка, оцінювання потенціалу;
  • аналіз внутрішньої оптимізації, релевантності контенту, посилального профілю;

Переваги комплексного пошукового аудиту для вашого сайту

Комплексний SEO аналіз – це основа грамотної оптимізації і єдиний можливий спосіб зібрати максимально повну та актуальну інформацію про кожен аспект роботи вебресурсу. Довірити таке відповідальне завдання треба команді професіоналів, що мають солідний практичний досвід, знання, навички та інтуїцію. Лише в цьому випадку ви зможете скористатися всіма доступними перевагами:

Дізнатися про найефективніші механізми залучення відвідувачів з урахуванням нюансів вашого бізнесу

Збільшити обсяг ЦА за використовуваними ключовими словам

Поліпшити привабливість проєкту у порівнянні з конкурентами

Поліпшити репутацію компанії

Позбутися проблем у технічній складовій порталу

Отримати актуальні дані для стратегії просування та чіткі покрокові рекомендації, що реально працюють

Домогтися зниження витрат на розкрутку й максимальної ефективності використання бюджету

Підібрати оптимальні канали та інструменти для пошукової оптимізації

Удосконалити юзабіліті

Збільшити органічний трафік із пошукових систем

Коли потрібен технічний аудит сайту

  • На старті проєкту, коли потрібно якомога швидше отримати перші цільові переходи.
  • Якщо на вебресурсі, що давно функціонує, низький коефіцієнт конверсії й високі показники відмов.
  • Якщо, попри роботу оптимізаторів із рекламного агентства, не спостерігається зростання позицій у рейтингу, або навіть відбувається поступове просідання.
  • Під час потрапляння під санкції пошукових систем.
  • За умови масштабування бізнесу, розширення асортименту, освоєння нових сегментів ринку та ін.
  • У період проведення ребрендингу компанії.

Етапи проведення SEO-аудиту

Аналіз бізнесу

Для розуміння специфіки вашого бізнесу ми вивчаємо ринок, ЦА, оцінюємо рівень конкуренції в ніші, проводимо аналіз стратегій розкрутки прямих конкурентів.

Формування СЯ

Ми вивчаємо ключові пошукові запити, оновлюємо їхній перелік з урахуванням стратегії продажів, даємо рекомендації з правильного проєктування й розширення структури.

Технічний аудит

Перевіряємо швидкість індексації та темпи завантаження сторінок, тестуємо роботу в різних браузерах, перевіряємо коректність відтворення коду, шукаємо дублі, тестуємо продуктивність і безпеку. Знаходимо зони ризику та точки зростання. Розробляємо детальне ТЗ для оптимізації, впровадження якої стане для онлайн проєкту потужним поштовхом на шляху до лідерських позицій у ТОП.

Вивчення контенту

Перевіряємо вірне використання метатегів, насиченість ключовими словами, вивчаємо адреси зображень для їхньої оптимізації, даємо рекомендації щодо застосування атрибутів Alt та Title, структури заголовків, створення контенту та ін.

Аудит зовнішньої та внутрішньої сео оптимізації

Перевіряємо динаміку приросту, якість і природність посилальної маси, робимо висновки щодо заспамленості та даємо рекомендації щодо недопущення потрапляння під фільтри пошукових систем.

Перевірка налаштувань систем web-аналітики

Перевіряємо підключення Google Tag Manager, налаштування аналітики продажів в Google Analytics та багато іншого.

Аудит поведінкових чинників

За підсумками ретельного аналізу дій відвідувачів на сайті формуємо звіт із рекомендаціями щодо поліпшення та поглиблення взаємодії користувачів із вебресурсом, зниження рівня відмови та підвищення залученості.

Ціна SEO-аудиту сайту

Вартість аудиту залежить від його типу й рівня складності ресурсу, кількості сторінок, ключових слів та ін. Для кожного проєкту, будь то односторінковий у Києві або великий Інтернет-портал, проводиться індивідуальний попередній розрахунок.

Експрес-аудит технічної SEO-оптимізації сайту

Розв’язання критичних завдань – від 4250 грн.

Комплексний аудит технічної SEO-оптимізації сайту

Повний комплекс робіт – від 12750 грн.

Відгуки клієнтів

Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Що таке технічний аудит сайту?

Це комплекс робіт, спрямованих на виявлення технічних помилок у роботі порталу, пошук вразливостей ресурсу та точок зростання для органічного трафіку. Аналіз поточного стану та перевірка відповідності вимогам пошукових систем виявляє проблеми, що перешкоджають успішному просуванню порталу в ТОП пошукової видачі.

Що входить в SEO-аудит сайту?
Скільки коштує SEO-аудит сайту?
Технічний аналіз сайту VS маркетинговий аудит: що вибрати?