SEO-аудит сайту

Щоб усунути причини, що гальмують вихід вашого проєкту в ТОП пошукової видачі, їх необхідно виявити. Сео-аудит – це потужний прожектор, що висвітлює всі «темні кути», зони ризику, упущення, помилки та технічні уразливості на сайті. Замовте повне тестування ресурсу й рухайтеся вперед до лідерських позицій, маючи на озброєнні чіткі інструкції щодо всебічного вдосконалення проєкту.

Комплексний SEO-аудит сайту

Сучасний бізнес потребує міцного надійного фундаменту, роль якого відіграє конкурентоспроможна стратегія просування, здатна викликати швидке зростання у пошуковій видачі (за умови розумної економії бюджету). Скрупульозне дослідження проєкту досвідченими фахівцями виявить усі причини слабкої генерації трафіку. Комплекс заходів містить:

  • тестування технічного стану порталу, виявлення помилок та створення рекомендацій щодо їхнього усунення;
  • вивчення ніші, конкурентного оточення, ЦА;
  • вивчення поточної видимості та відвідуваності, семантична перевірка, оцінювання потенціалу ресурсу;
  • аналіз внутрішньої оптимізації, релевантності контенту, посилального профілю;

Переваги комплексного пошукового аудиту для вашого сайту

Комплексний SEO аналіз – це основа грамотної оптимізації і єдиний можливий спосіб зібрати максимально повну та актуальну інформацію про кожен аспект роботи вебресурсу. Довірити таке відповідальне завдання треба команді професіоналів, що мають солідний практичний досвід, знання, навички та інтуїцію. Лише в цьому випадку ви зможете скористатися всіма доступними перевагами:

Дізнатися про найефективніші механізми залучення відвідувачів з урахуванням нюансів вашого бізнесу

Отримати актуальні дані для стратегії просування та чіткі покрокові рекомендації, що реально працюють

Збільшити обсяг ЦА за використовуваними ключовими словам

Домогтися зниження витрат на розкрутку й максимальної ефективності використання бюджету

Поліпшити привабливість проєкту у порівнянні з конкурентами

Підібрати оптимальні канали та інструменти для пошукової оптимізації

Поліпшити репутацію компанії

Удосконалити юзабіліті

Позбутися проблем у технічній складовій порталу

Збільшити органічний трафік із пошукових систем

Коли потрібен технічний аудит сайту

  • На старті проєкту, коли потрібно якомога швидше отримати перші цільові переходи.
  • Якщо на вебресурсі, що давно функціонує, низький коефіцієнт конверсії й високі показники відмов.
  • Якщо, попри роботу оптимізаторів із рекламного агентства, не спостерігається зростання позицій у рейтингу, або навіть відбувається поступове просідання.
  • Під час потрапляння під санкції пошукових систем.
  • За умови масштабування бізнесу, розширення асортименту, освоєння нових сегментів ринку та ін.
  • У період проведення ребрендингу компанії.

Ціна SEO-аудиту сайту

Вартість аудиту залежить від його типу й рівня складності ресурсу, кількості сторінок, ключових слів та ін. Для кожного проєкту, будь то односторінковий у Києві або великий Інтернет-портал, проводиться індивідуальний попередній розрахунок.

Експрес-аудит технічної SEO-оптимізації сайту

Розв’язання критичних завдань – від 4250 грн.

Комплексний аудит технічної SEO-оптимізації сайту

Повний комплекс робіт – від 12750 грн.

Етапи проведення SEO-аудиту

Аналіз бізнесу

Для розуміння специфіки вашого бізнесу ми вивчаємо ринок, ЦА, оцінюємо рівень конкуренції в ніші, проводимо аналіз стратегій розкрутки прямих конкурентів.

Формування СЯ

Ми вивчаємо ключові пошукові запити, оновлюємо їхній перелік з урахуванням стратегії продажів, даємо рекомендації з правильного проєктування й розширення структури.

Технічний аудит

Перевіряємо швидкість індексації та темпи завантаження сторінок, тестуємо роботу в різних браузерах, перевіряємо коректність відтворення коду, шукаємо дублі, тестуємо продуктивність і безпеку. Знаходимо зони ризику та точки зростання. Розробляємо детальне ТЗ для оптимізації, впровадження якої стане для онлайн проєкту потужним поштовхом на шляху до лідерських позицій у ТОП.

Вивчення контенту

Перевіряємо вірне використання метатегів, насиченість ключовими словами, вивчаємо адреси зображень для їхньої оптимізації, даємо рекомендації щодо застосування атрибутів Alt та Title, структури заголовків, створення контенту та ін.

Аудит зовнішньої та внутрішньої сео оптимізації

Перевіряємо динаміку приросту, якість і природність посилальної маси, робимо висновки щодо заспамленості та даємо рекомендації щодо недопущення потрапляння під фільтри пошукових систем.

Перевірка налаштувань систем web-аналітики

Перевіряємо підключення Google Tag Manager, налаштування аналітики продажів в Google Analytics та багато іншого.

Аудит поведінкових чинників

За підсумками ретельного аналізу дій відвідувачів на сайті формуємо звіт із рекомендаціями щодо поліпшення та поглиблення взаємодії користувачів із вебресурсом, зниження рівня відмови та підвищення залученості.
Замовити комплексний аудит сайту

FAQ

Що таке технічний аудит сайту?

Це комплекс робіт, спрямованих на виявлення технічних помилок у роботі порталу, пошук вразливостей ресурсу та точок зростання для органічного трафіку. Аналіз поточного стану та перевірка відповідності вимогам пошукових систем виявляє проблеми, що перешкоджають успішному просуванню порталу в ТОП пошукової видачі.

Що входить в SEO-аудит сайту?
Скільки коштує SEO-аудит сайту?
Технічний аналіз сайту VS маркетинговий аудит: що вибрати?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт