Створення вебзастосунків та сайтів на Spring Framework

Spring Framework – найпопулярніше середовище для написання високопродуктивного коду багаторазового використання. Мільйони розробників віддають йому перевагу, оскільки Spring надає їм максимум свободи в проєктуванні та реалізації.

Програмна платформа ідеальна для великих корпоративних проєктів, але завдяки універсальності основних функцій може застосовуватися в розробці будь-яких Java-застосунків. Її завдання – спростити та зробити максимально продуктивною J2EE-розробку.

Чому варто вибрати Spring для розробки сайтів та вебзастосунків

Комплекс інструментів фреймворку Спрінг Джава забезпечує швидке та легке створення застосунків із мінімальними витратами. Але це лише основна з багатьох його переваг:

Архітектурна гнучкість

Універсальна платформа надає можливість успішної реалізації нестандартних рішень різного рівня складності.

Широкі можливості

Для налаштування інструментарію під індивідуальні потреби проєкту підключаються найрізноманітніші модулі.

Зручність побудови залежностей

Розробникам не доведеться відвертати увагу на тонкощі підключення одних технологій до інших, що дозволяє цілком концентруватися на логіці програми.

Узгоджений інтерфейс керування транзакціями

Надаються можливості масштабування до локальних чи глобальних транзакцій.

Простота тестування

Програми, створені на Spring, елементарно тестуються завдяки переміщенню в середу залежного коду. Крім цього, використання JavaBean style POJO полегшує використання залежностей для введення тестових даних.

Легкість контейнерів IoC

Цей момент, у порівнянні, наприклад, з контейнерами EJB, забезпечує переваги в розробці та розгортанні застосунків в умовах обмеженої пам’яті та ресурсів центрального процесора.

Розробка повного циклу від досвідчених розробників

Створення сайту на Java Spring

Високий рівень кваліфікації наших програмістів Java гарантує використання всіх переваг та плюсів Spring Framework для успішної реалізації найрізноманітніших проєктів. Ми створюємо під ключ комерційні сайти, що приносять прибуток своїм власникам. Знання специфіки платформи забезпечує ефективне використання її сильних сторін саме там, де це буде найкориснішим.

Розробка інтернет-магазину на Spring

Створення унікального повнофункціонального інтернет-магазину – процес творчий та трудомісткий, що потребує глибокого розуміння бізнес-процесів, знань та досвіду в програмуванні. Спеціалісти Червоного хамелеону створюють персоніфіковані проєкти, що відповідають індивідуальним потребам замовника. Написання функціонала інтернет-магазину з нуля під потреби клієнта означає, на відміну від готових рішень, ефективне рішення бізнес-завдань та широкі можливості просування. Це також економія бюджету, завдяки відсутності безглуздих витрат на зайві процеси.

Створення Spring Boot застосунків

Розробка Spring Boot застосунку – найкраща інвестиція в майбутнє та пріоритет для сучасних компаній. Швидкий запуск, безпека, широкий функціонал, оптимізація процесів, бездоганна робота на смартфонах, планшетах та ПК, кросплатформність – усе це обов’язкові умови роботи у висококонкурентному середовищі. Працюючи згуртованою командою професіоналів, ми пропонуємо послугу розробки вебзастосунків під ключ, крок за кроком створюючи ідеальний продукт та багаторазово тестуючи його в різних умовах, включно з високим навантаженням.

Підтримка сайтів та застосунків

Динаміка сучасного ринку створює умови, у яких початкові версії сайтів та застосунків втрачають актуальність досить швидко. Потреба в оновленнях і доопрацюваннях може виникнути вже на першому році використання продукту. Надійна професійна підтримка гарантує стабільність роботи проєкту та його розвиток. Червоний хамелеон завжди готовий допомогти своїм клієнтам зберегти час, нерви та гроші, забезпечуючи повну справність роботи онлайн-ресурсу, виправлення помилок, внесення змін, масштабування та багато інших послуг.

Переваги розробки в Червоному хамелеоні

Прості сайти та складні трудомісткі проєкти, сучасні лендинги та багаторівневі корпоративні системи з унікальним інтерфейсом, високопродуктивні вебзастосунки – Червоний хамелеон готовий реалізувати будь-яку вашу ідею. Досвід та кваліфікація нашої команди дозволяє блискуче завершувати проєкти, від яких через їхню складність чи нестандартність відмовилися інші розробники. Наші переваги:

Командна робота

Згуртована праця компетентних вузькоспеціалізованих співробітників, кожен із яких працює над своїм завданням, забезпечує можливість у рекордно короткі терміни реалізовувати проєкти під ключ без найменших втрат у якості. Гарантії якості підтверджуються тестуванням у популярних браузерах на швидкість обробки великих об’ємів даних.

Комплексний підхід

Ми виконуємо всі роботи з розробки сучасного сайту, його обслуговування та розвитку – дизайн та редизайн, програмування, оптимізація, просування, підтримка, доопрацювання, масштабування тощо. Вам не доведеться шукати та наймати сторонніх фахівців для підтримки стабільного та бездоганного функціонування онлайн-ресурсу.

Орієнтація на результат

Розробка того чи іншого інтернет-продукту завжди має конкретну бізнес-мету. Ми починаємо реалізацію проєкту лише після детального вивчення специфіки комерційної діяльності замовника, його сильних сторін та особливостей конкурентів. Скрупульозний аналіз дає змогу виявити оптимальний інструментарій, скоротити час розробки та залишитись у рамках запланованого бюджету.

Прозоре ціноутворення

Чесна ціна та відсутність прихованих платежів – один із наших козирів. Погодинна оплата чітко за працю фахівців та можливість контролю виконання робіт прописується в договорі.
Замовити створення застосунків та сайтів на фреймворку Spring

FAQ

Що таке Java Spring Framework?

Це найпопулярніший фреймворк для створення вебзастосунків на Java. Використовується розробниками як каркас для різних видів проєктів, оскільки Spring не пов’язаний із конкретною моделлю програмування.

У чому різниця Spring та Spring boot?
Які є фреймворки Java?
Скільки коштує розробка програми на Спрінг?

Відгуки клієнтів

Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт