Розробка сайтів та вебзастосунків на Java

Вимоги до проєктів, сайтів та вебзастосунків у сфері E-commerce дуже високі та продовжують постійно зростати. Щоби успішно конкурувати на цьому ринку, давно недостатньо простих лендінгів із комплексом статичної інформації. Необхідно надавати користувачам різноманітні web сервіси та інтегрувати на сайт компанії сучасні інструменти. Зробити це ефективно й безпечно дає змогу професійна розробка вебзастосунків на Java, а застосування універсальних фреймворків дозволяє створювати надійні масштабовані вебзастосунки, що стабільно працюють під високим навантаженням на будь-яких пристроях.

Особливості Java для створення застосунків та сайтів

Сайти, створені з використанням високопродуктивної мови програмування Java, відмінно функціонують на Windows і Unix-серверах. Такі ресурси складаються з маси застосунків, що працюють незалежно та інсталюються окремо від інших компонентів.

Величезна популярність цього інструменту сайтобудування та потреба у ньому пояснюється комплексом значущих переваг.

Простота

Java характеризується легкістю в освоєнні та високою ефективністю в руках кваліфікованих програмістів.

Багатопотоковість

Технологія дає змогу реалізовувати програми, що одночасно виконують велику кількість завдань.

Динамічність

Мова створювалася у такий спосіб, щоб із легкістю адаптуватися до мінливого середовища. У цьому вона перевершує C та C++. Додавання нових методів та об’єктів у бібліотеки не завдає шкоди.

Стабільність та надійність

У Java розробники приділили безліч уваги можливості раннього виявлення помилок та виключення ситуацій, що можуть спровокувати їхню появу. Тут реалізована динамічна перевірка в процесі виконання програми.

Написано одного разу – виконується завжди та всюди

Розробники мови домоглися її архітектурної нейтральності – написані на Java програми виконуються практично однаково на різних операційних системах та ПК із різною архітектурою.

Безпека

Мова програмування забезпечує хороший рівень захисту від шкідливого ПЗ.

Послуги з розробки сайтів та вебзастосунків на Java

Створення сайту на Java

Програмісти Червоного хамелеона за допомогою Java можуть втілити в життя будь-які побажання замовника. Величезний досвід роботи та експертне знання мови програмування – гарантія грамотного та оперативного виконання робіт різного рівня складності. Якщо вам потрібен функціональний сучасний ресурс, здатний спокійно витримувати високонавантажений трафік, розробка сайтів на Java – оптимальне рішення для ваших завдань.

Розробка веб сервісу на Java

Ми пропонуємо послуги з розробки вебсервісів із використанням ключових класичних засобів платформи та передових технологій. Активна взаємодія з замовником на всіх стадіях розробки дає змогу досягати швидкого результату – ефективного представлення бізнес-функцій у мережі.

Створення інтернет-магазину на Java

Професійна розробка гарантує реалізацію якісних комерційних проєктів, продуктивних, відмовостійких та безпечних. Використовуючи всі переваги та ефективні інструменти цієї мови програмування, експерти Червоного хамелеона створять для вас функціональний інтернет-магазин або систему продажів онлайн. Розробка ведеться з урахуванням специфіки конкретного бізнесу, що сприяє формуванню потужних конкурентних переваг.

Розробка вебзастосунку на Java

Якщо вашому бізнесу потрібна універсальна програма, яка буде запускатися на широкому спектрі платформ і практично не мати прив’язки до потужності апаратної складової, Java – відмінне рішення. Кросплатформенні продуктивні, масштабовані браузерні застосунки, створені нами, проходять багаторазові тестування, включно з навантажувальними, для гарантії їхньої безвідмовної роботи.

Переваги розробки на Java від Червоного хамелеона

Замовлення послуги створення сайтів та вебзастосунків у Червоному хамелеоні – це вдала інвестиція в майбутнє бізнесу в Інтернеті. Довіряйте його розвиток кваліфікованим фахівцям. Наші клієнти високо цінують переваги співпраці з командою професіоналів, а ми твердо знаємо, що від вашого успіху залежить наш імідж та репутація.

Наші переваги:

Виконання завдань будь-якого рівня складності

Досвід, знання та навички розробників Червоного хамелеона дають змогу реалізовувати будь-які вебпроєкти, створювати гнучкі системи е-комерції, інтернет-магазини, вебзастосунки для бухгалтерії та логістики, мультимедійні проєкти, вебсервіси, FinTech-проєкти та багато іншого. Ми неодноразово доводили до кінця складні проєкти, із завершенням яких не впоралися інші розробники.

Чесність та прозорість ціноутворення

Ми гарантуємо повністю легальне ведення робіт із наданням усіх необхідних для звітності документів, договорів, гарантій, актів. Довіряючи нам створення гідного представництва вашої компанії в мережі, ви будете спостерігати за ходом робіт, контролювати їх та оплачувати виключно трудовитрати розробників без будь-яких прихованих платежів.

Комплексний підхід

Розробка на Java здійснюється нашою командою за принципом повного циклу. Після завершення роботи програмістів клієнт отримує цілком готовий та налагоджений для вирішення поставлених завдань продукт. Справність проєкту багаторазово тестується, а подальше його просування, підтримка, удосконалення, модернізація та масштабування буде відбуватися відповідно до побажань замовника.

Індивідуальні рішення

Попередній аналіз сегмента ринку, конкурентного оточення, інтересів ЦА, вивчення сильних сторін бізнесу та його специфіки – запорука вибору найкращих рішень та інструментів веброзробки. Ми працюємо не за готовими шаблонами та стандартними алгоритмами, а завжди шукаємо та знаходимо оптимальні індивідуальні рішення для максимального ефекту і успіху вашого проєкта.
Замовити розробку сайту та вебзастосунку на Java

FAQ

Що таке розробка на Java?

Мова програмування, що очолювала рейтинги понад 20 років, дотепер є одним із найбільш надійних та популярних варіантів для розробки ПЗ та вебзастосунків. Мультифункціональність та об’єктно-орієнтованість Java, враховуючи її відносну простоту, дає можливість створювати вебпроєкти будь-якої складності.

Які програми можна створювати на Java?
Чи можна створити сайт на Java?
Скільки коштує розробка сайту на Java?

Відгуки клієнтів

Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт