Розробка на Flutter

Молода інноваційна технологія Flutter, що призначена для кросплатформової розробки мобільних застосунків під Android та iOS, перевершила багатьох своїх попередників у скороченні термінів та вартості розробки, а також у швидкості роботи та якості візуалізації. За допомогою швидкого та функціонального інструменту наші розробники створюють якісні високопродуктивні застосунки для бізнес-сегменту, зручні, красиві та інтуїтивно зрозумілі.

Особливості програмування на фреймворку Flutter

Фреймворк Флаттер вибирають для створення мобільних застосунків із яскравим та гнучким інтерфейсом. Завдяки особливостям платформи гарантовано відмінний користувальницький досвід та продуктивність у різних браузерах.

Швидке виконання прикладних завдань

Розмір програмного продукту невеликий завдяки тому, що немає проміжних компонентів. Вражає швидкість розробки – за мінімальний час розробки виходить повністю готовий відразу для обидвох платформ проєкт.

Взаємодія з популярними IDE та редакторами коду

Флаттер співпрацює з такими популярними IDE як Visual Studio Code, Emacs, Android Studio та IntelliJ IDEA. Інші використовуються за допомогою плагінів або за допомогою власних інструментів із командного рядка.

Швидкий запуск MVP

Розробка життєздатного продукту потребує мінімальної кількості розробників. Базовий набір віджетів може бути персоналізований для створення оригінального UI.

Можливості для гейміфікації

Flutter має інструменти, що дають змогу використовувати в застосунках креативні функції – впроваджувати елементи гейміфікації.

Нативність

Написаний фірмовою мовою програмування Google Dart, Flutter забезпечує максимально можливу ідентичність нативним застосункам. Користувачі бачать звичні елементи інтерфейсу, отримують таку саму навігацію, відображення анімації та роботу із жестами, як в айфоні або смартфоні на Android. Для Dart характерні чітка типізація, гнучкість та оптимальна ефективність.

Прискорення тестування

Оскільки програми на Flutter мають загальний масив коду, команді тестувальників не знадобиться багато часу для повноцінної перевірки на помилки. Автотести мінімізують можливість появи багів за умови внесення змін.

Можливості Flutter для розробки кросплатформових застосунків на iOS та Android

Функціональні можливості програм на кросплатформному фреймворку Флаттер вражають різноманітністю. Оцініть можливості та переваги розробки:

Економія часу та грошей.

Замовнику не потрібно наймати дві команди розробників для створення, тестування та правок окремо в застосунках для iOS та Android. Загальна кодова база на практиці дає реальну економію від 20 % до 50 %. Конкретний її розмір визначається складністю застосунку та нестандартністю завдань.

Швидкість.

Програми на Flutter виконують операції з тією ж швидкістю, що й на найпотужніших сучасних нативних Swift та Kotlin для iOS та Android відповідно.

Підтримка Google.

Активний розвиток Flutter програмування обумовлений високим інтересом до нього. Розробники, що освоїли Dart, застосовують безліч корисних боксових функцій для створення унікальних красивих інтерфейсів та гладкої виразної анімації. Google використовує фреймворк для розробки власних програм та підтримки Google Assistant, Google Ads та Google Stadia.

Універсальність мобільної розробки.

Вона ідеально підходить для стартапів, створення швидких програм із подальшим розширенням та модернізацією, перевірки тих чи інших гіпотез. Але не менш вдалим рішенням така розробка стане й для великого бізнесу, завдяки швидкій та стабільній роботі, графічному процесору та оптимальним інструментам для UI/UX.

Чому варто вибрати досвідчених Flutter розробників у Червоному xамелеоні

Ми пропонуємо своїм клієнтам не лише написання коду, а ефективне виконання завдань бізнесу та досягнення поставленої мети в задані терміни з урахуванням рамок бюджету. Наші переваги:

Розробка програмних продуктів під ключ

Весь комплекс робіт від аналітики та планування до запуску ви довіряєте команді кваліфікованих фахівців із реальним практичним досвідом та заслуженою репутацією.

Надійність та безпека для проєктів на всіх етапах

Створюючи продуктивні та функціональні комерційні web-продукти, ми беремо на себе також технічну підтримку, просування, масштабування та вдосконалення проєктів.

Унікальні рішення та інструменти для кожного замовника

З історій успіху наших клієнтів складається й наша власна. Ми не практикуємо типових рішень, а скрупульозно аналізуємо нюанси бізнесу, щоб із максимальною ефективністю застосовувати технології, інструментарій, знання та навички.

Чесна ціна

Вартість послуг ніколи не стане перепоною для нашої співпраці. Погодинна оплата праці спеціалістів, ТЗ із таймінгом та контроль на будь-якому етапі забезпечують повну прозорість для замовника.

Етапи розробки програм Flutter

Розробка на інноваційному фреймворку складається з кількох послідовних етапів.

Аналіз

Фахівці Червоного хамелеону детально вивчать вихідні дані, ЦА, конкурентів та нішу для створення оптимальної бізнес-стратегії та чіткого плану дій.

Написання ТЗ

Для успішного проєкту з гарантією якості та оперативності всі завдання прописуються в технічному завданні зі встановленими термінами виконання.

Дизайн

Створюється прототип програми на Флаттер, інтерфейс, промальовуються елементи для оцінки візуальної складової та юзабіліті.

Розробка та тестування

Технічна робота – написання коду та верстка, перевірка повної працездатності програми, тестування безпеки та функціонування під навантаженням.

Старт та підтримка

Завантаження програми на платформи, запуск та впровадження в бізнес. Здійснення комплексної підтримки.
Замовити розробку мобільного застосунку на фреймворку Flutter з нуля

FAQ

Що таке Flutter та навіщо його використовують?

Це платформа з відкритим вихідним кодом для розробки мобільного інтерфейсу користувача, яку створила та підтримує компанія Google. Для розробки програм під IOS та Android використовується одна мова програмування та загальна база коду.

Скільки коштує створити додаток на Flutter?
Які програми можна створити на фреймворку Флаттер?
Скільки часу займає розробка програми Flutter?

Відгуки клієнтів

Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт