Створення сайтів та застосунків на MERN

Стек Mern – потужний інструмент у руках досвідчених розробників для створення та розгортання унікальних SPA застосунків. Він поєднує кілька технологій – MongoDb, Express.js, React.js, Node.js. З перших букв назв технологій складається абревіатура MERN.

Професійна розробка зі стеком MERN – це можливість створення якісного, функціонального застосунку, що працює безпомилково, у якому враховано всі потреби замовника та досягнута максимальна зручність взаємодії для користувачів.

Особливості та можливості MERN Stack

JavaScript-стек дає змогу розробникам використовувати комплекс технологій, зокрема фреймворки, бази даних та бібліотеки. Для реалізації комплексного середовища розробки необхідні ключові компоненти з відкритим вихідним кодом. Кожен із них має специфічні особливості.

MongoDB

Це кросплатформова база даних NoSQL, орієнтована на використання документів та колекцій замість рядків та таблиць. Головні переваги – швидка відповідь сервера, доступ до даних без коду, можливість вносити зміни до початкової структури та відсутність складних стандартизованих схем.

Express

Фреймворк на базі Nodejs має переваги, що спрощують та скорочують внутрішній код. Це мінімалістична структура, яка має високу швидкість роботи, легкість налаштування та обробки статичних файлів тощо. За допомогою Express налаштовується маршрутизація, а також створюється API-сервер, необхідний для взаємодії клієнтської та серверної частин програми.

React

Найпопулярніша бібліотека JavaScript, за допомогою якої розробляється стабільний інтерфейс користувача, що використовує не лише шаблони, але й функціональну мову програмування. Головні переваги – виконання коду в браузері та на сервері, легкість у навчанні та застосуванні, висока продуктивність, компоненти для багаторазового використання.

Node.js

Застосування стека MERN створює виключно сприятливі умови розробки високоефективних вебзастосунків.

Розробка сайтів та застосунків на популярному JavaScript-стеку

Використання функціонального стека досвідченими кваліфікованими розробниками Червоного хамелеону – гарантія блискучої реалізації проєктів різних рівнів складності.

Якщо вам потрібно створити програму зі складною бізнес-логікою, кросплатформовий застосунок, інтерфейс якого призначений для мобільної та вебверсії, програму з динамічним інтерфейсом або реалізувати інші ідеї, до ваших послуг команда експертів. Призначені співробітники займаються лише одним проєктом, що забезпечує повне занурення у нього. У випадках, коли масштаб проєкту не вимагає залучення цілої команди фахівців, швидкий та ефективний інтерфейс створюється на стеку MERN одним розробником, який також самостійно налаштовує сервер для програми.

Чому MERN відмінний вибір для фулстек розробки

Обов’язки розробників фулстека складаються з керування загальною структурою дизайну проєкту та вимагають перемикання між внутрішніми та зовнішніми компонентами розробки. Маючи всебічні технічні дані, експерти full-stack визначають та розв’язують проблеми, що є у різних потоках вебархітектур. У сфері розробки застосунків для бізнесу MERN стабільно займає лідерські позиції з таких причин:

Кожен рядок коду пишеться на JavaScript, що позбавляє необхідності перемикати контекст.
Застосування стека MERN створює виключно сприятливі умови розробки високоефективних вебзастосунків.
MERN поєднує в собі всеосяжний комплекс можливостей тестування, цілком охоплюючи цикл розробки програмного забезпечення.
Стек має сертифіковану спільноту розробників програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом.

Переваги розробки в Червоному хамелеоні

Сучасні бізнес-проєкти вимагають унікальних індивідуальних рішень для ефективного вирішення поставлених завдань та досягнення успіху у висококонкурентних сферах. Досвід, знання, навички та майстерність фронтенд та бекенд розробників нашої команди дають змогу пропонувати клієнтам оптимальні рішення, використовуючи сучасні технології. Наші головні переваги:

Професіоналізм

Компетенція співробітників Червоного хамелеону дозволяє створювати проєкти з нуля, доопрацьовувати чинні, здійснювати повну технічну підтримку, оптимізувати й модернізувати сайти та застосунки, інтегрувати їх зі сторонніми сервісами та виконувати багато інших видів робіт, від аналітики до просування з гарантією якості.

Індивідуальний підхід

Ми не працюємо за стандартизованими схемами та скриптами, а створюємо функціональні вебінструменти для кожного бізнесу з огляду на всі його особливості. До початку робіт ми скрупульозно вивчаємо компанію замовника, його конкурентів, цільову аудиторію, цілі, можливості та потреби, глибоко поринаючи в суть бізнесу.

Гарантія на всі типи робіт

Система ретельного поетапного тестування не дозволить пропустити жодного нюансу, який міг би стати перепоною комерційному успіху проєкту. Команда фахівців працює злагоджено, постійно оцінюючи продуктивність, безпеку та функціонування застосунків. Ми надаємо клієнтам договори, гарантії та акти, що мають повну юридичну силу.

Контроль за реалізацією проєкту

Прозорість виконання робіт та підтримка зв’язку на кожному етапі розробки сайтів та застосунків дає можливість замовнику тримати руку на пульсі, а нам – оперативно вносити зміни в разі виникнення такої необхідності.
Замовити розробку застосунків та сайтів на MERN

FAQ

Що таке стек MERN?

Це JavaScript-стек, що складається з 4 компонентів із відкритим кодом, які забезпечують комплексне середовище розробки – MongoDB, Express, React та Node.js. Ефективний стек технологій використовується для спрощення процесу розробки.

Чи можна створити інтернет-магазин на MERN?
Які програми можна розробити на MERN?
Скільки коштує технологія на Мерн?

Відгуки клієнтів

Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт