Створення сайтів і додатків на MERN

Стек Mern – потужний інструмент у руках досвідчених розробників для створення та розгортання унікальних SPA застосунків. Він поєднує кілька технологій: MongoDB, Express.js, React.js, Node.js. З перших букв назв технологій складається абревіатура MERN.

Професійна розробка зі стеком MERN – це можливість створення якісного, функціонального додатку, в якому враховані всі потреби замовника та досягнута максимальна зручність взаємодії для користувачів.

Особливості та можливості MERN Stack

JavaScript-стек дає змогу розробникам використовувати комплекс технологій, зокрема фреймворки, бази даних і бібліотеки. Для реалізації комплексного середовища розробки потрібні ключові компоненти з відкритим вихідним кодом – кожен з них має специфічні особливості.

MongoDB

Це кросплатформна база даних NoSQL, орієнтована на використання документів і колекцій замість рядків і таблиць. Головні переваги: ​​швидка відповідь сервера, доступ до даних без коду, можливість вносити зміни до початкової структури та відсутність складних стандартизованих схем.

Express

Фреймворк має переваги, які спрощують і скорочують внутрішній код. Це мінімалістична структура, висока швидкість роботи, легкість налаштування та обробки статичних файлів тощо. За допомогою Express налаштовується маршрутизація, а також створюється API-сервер для взаємодії клієнтської та серверної частин застосунку.

React

Найпопулярніша бібліотека JavaScript, за допомогою якої розробляється стабільний інтерфейс користувача, що використовує функціональну мову програмування. Головні переваги: ​​виконання коду у браузері та на сервері, висока продуктивність, компоненти для багаторазового використання.

Node.js

Кросплатформне середовище виконання дозволяє запускати код на сервері та створювати елементарно інтегровані масштабовані застосунки. Платформа на рушії Chrome V8 JavaScript забезпечує чудову продуктивність додатків реального часу.

Чому MERN – чудовий вибір для фулстек розробки

Фулстек-розробники керують загальною структурою дизайну проєкту та перемикаються між внутрішніми та зовнішніми частинами розробки. Завдяки наявності всебічних технічних даних, ці фахівці знаходять і вирішують проблеми, пов'язані з архітектурою.

У сфері розробки додатків для бізнесу MERN стабільно займає лідерські позиції з таких причин:

  1. Кожен рядок коду пишеться на JavaScript, що позбавляє необхідності перемикати контекст.
  2. Застосування стеку MERN створює сприятливі умови для розробки ефективних веб-застосунків.
  3. MERN поєднує весь комплекс можливостей тестування, завдяки чому охоплює весь цикл розробки ПЗ.
  4. Стек має сертифіковану спільноту розробників ПЗ з відкритим вихідним кодом.

Це дозволяє створювати масштабні проєкти та сприяє розвитку технології.

Розробка сайтів і додатків на популярному JavaScript-стеку

Ця технологія відноситься до специфічних. Вона підходить, якщо вам потрібно створити:

  • додаток зі складною бізнес-логікою;
  • кросплатформний застосунок з мобільною та веб-версією;
  • сайт або додаток з динамічним інтерфейсом.

Досвід наших співробітників дозволяє реалізовувати нестандартні ідеї та складні проєкти з використанням технологічного стеку MERN. Залежно від ситуації виділяється один розробник або команда спеціалістів.

Переваги розробки в «Червоному хамелеоні»

Сучасні бізнес-проєкти потребують унікальних розробок для ефективного вирішення поставлених завдань та досягнення успіху у висококонкурентних сферах. І ми готові до успішної реалізації таких проєктів, які допоможуть вам виділитись на тлі конкурентів. Серед наших головних переваг:

Професіоналізм

Компетенція наших співробітників дозволяє якісно створювати проєкти з нуля, доопрацьовувати наявні, оптимізувати та модернізувати сайти й додатки, інтегрувати їх зі сторонніми сервісами та виконувати інші види робіт.

Індивідуальний підхід

Ми не працюємо за стандартними схемами й скриптами, а створюємо веб-інструменти для кожного бізнесу з урахуванням його особливостей. До початку робіт поринаємо в суть проєкту: вивчаємо компанію замовника, його конкурентів, цільову аудиторію, визначаємо цілі, можливості та потреби.

Ретельне тестування

Система поетапного тестування не дозволить впустити жодного нюансу, який міг би стати перепоною для комерційного успіху проєкту. Команда фахівців працює злагоджено, коли оцінює безпеку, продуктивність і функціонування IT-продуктів.

Контроль реалізації проєкту

Прозорість перебігу робіт і підтримка зв'язку на кожному етапі розробки сайтів і додатків дозволяє замовнику тримати руку на пульсі, а нам – оперативно вносити зміни при появі такої потреби. Трекаємо робочий час і надаємо звіти.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Що таке стек MERN?

Це JavaScript-стек, що складається з 4 компонентів з відкритим кодом: MongoDB, Express, React і Node.js. Разом вони створюють комплексне середовище розробки. Ефективний технологічний стек допомагає спростити розробку.

Чи можна створити інтернет-магазин на MERN?
Які додатки можна розробити на MERN?
Скільки коштує розробка на Мерн?