Створення сайту на MODX

MODX – це сучасна система керування контентом. Вона динамічно розвивається та пропонує багато готових модулів. А кросплатформність і кросбраузерність роблять її універсальним рішенням для багатьох бізнес-завдань.

Система підходить для створення корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, промо-ресурсів, landing page, блогів, порталів і соцмереж. Широкі можливості для кастомізації виводять цю CMS у п'ятірку найкращих в Україні.

Що таке МODX та які особливості розробки на цій платформі

MODX – безкоштовна CMS з відкритим кодом. Вона добре піддається переробці, що дозволяє вносити зміни, які потрібні саме вашому ресурсу. При достатніх знаннях HTML і CSS можна провести глибоку кастомізацію. MODX створена на базі PHP MySQL, тому може працювати на будь-якому веб-сервері.

На сьогоднішній день це одна з найшвидших систем з відкритим вихідним кодом. Безмежно гнучка, з високим ступенем захисту, зручна у використанні. Є багато готових рішень для електронної комерції: розгалужений каталог, різні способи оплати, знижки, кошик. API-інтерфейс полегшує налаштування інтеграцій, а також експорт та імпорт файлів.

Великий плюс – швидкість розробки. На цій CMS можна відносно швидко реалізувати проєкт. Але варто враховувати той факт, що з 2009 року вона існує у 2 версіях: Evolution та Revolution. Перша більше підходить для створення простих сайтів, а друга – для великих навантажених веб-ресурсів зі складним функціоналом.

Evolution не підтримується розробниками, але розвивається спільнотою програмістів. Revolution підтримується розробниками та пройшла серйозну переробку – її практично переписали з нуля. Тому важливо уточнювати, яка версія буде використовуватись на проєкті.

Переваги сайтів на МODX

Ми пропонуємо створення сайту на MODX Revolution – актуальній платформі, що систематично оновлюється. У ній доступні всі найновіші можливості, також вона цілком відповідає вимогам популярних пошукових систем для успішного просування в Інтернеті. Окрім SEO-орієнтованості, Модекс має й інші серйозні переваги:

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та проста адмін панель

Оскільки MODX не перевантажений зайвими інструментами, його адмін панель не має надлишку налаштувань, тому керувати нею легко. Ваш сайт буде мати широкі можливості, але при цьому залишиться простим в обслуговуванні.

Висока швидкість роботи

Сайти, що працюють на MODX Revolution, завантажуються рекордно швидко, чим забезпечують комерційним проєктам ще одну вагому конкурентну перевагу. В результаті відвідувачі задоволені, а пошукові системи – доброзичливі і не перешкоджають просуванню у видачі.

Гнучкість і розширюваність системи

Ця CMS пропонує багато додаткових модулів, завдяки яким можна розширювати функціональність сайту. Також це робиться за допомогою підключення додаткових інтеграцій. Модернізація та актуалізація сайту доступні, завдяки оновленням і кастомним допрацюванням.

Сумісність із більшістю веб-серверів

Рушій встановлюється на IIS, Apache, Lighttpd, Nginx, Zeus і т. ін. Адмінка чудово працює та коректно відображається у всіх сучасних браузерах. Кросплатформна та кросбраузерна система дає можливість реалізації різнопланових технічних рішень.

Базовий функціонал

Серед основних функцій, доступних користувачеві «з коробки»:

  • створення сторінок і каталогів;
  • імпорт та експорт даних;
  • створення та редагування контенту;
  • створення форм заявок;
  • інтеграції зі сторонніми ресурсами та додатками;
  • базова оптимізація – людинозрозумілі посилання (ЛЗУ), мета-теги, пагінація.

Такий набір функцій підходить для більшості сайтів, але найбільш корисний для інтернет-магазинів.

Етапи розробки сайтів на MODX

Обговорення проєкту

Обговорюємо цілі та завдання по проєкту, аналізуємо бізнес замовника, його нішу та конкурентів. Розставляємо пріоритети та визначаємо конкурентні переваги.

Створення технічного завдання (ТЗ)

Фіксуємо вимоги по проєкту, розбиваємо робочий процес на етапи та окремі завдання, робимо орієнтовну оцінку термінів і вартості.

Розробка дизайну

Проєктуємо майбутній сайт, визначаємо розташування елементів, підбираємо кольори та шрифти, забезпечуємо адаптивність.

Верстка та розробка

Реалізуємо дизайнерські макети, створюємо сторінки та функціонал проєкту, налаштовуємо адмінку. В разі потреби підключаємо додаткові плагіни та прописуємо інтеграції. Підбираємо хостинг і домен.

Тестування

Звіряємо результат з ТЗ, обговорюємо його із замовником, перевіряємо роботу та відображення сайту на різних пристроях, у різних браузерах.

Завантаження контенту

Можемо вивантажити каталог товарів чи інший контент за допомогою експорту-імпорту даних. Використовуємо для цього інтеграцію з ERP-системами, базами даних, Excel-файли та інші джерела інформації.

Запуск і підтримка

Переносимо сайт на хостинг клієнта, підключаємо домен, відкриваємо для індексації. Після запуску забезпечуємо технічну підтримку та своєчасні оновлення.

Чому створення сайту на МODX варто замовити в «Червоному xамелеоні»

Солідний практичний досвід у розробці ефективних сайтів на Модекс дає нам змогу в короткі терміни вирішувати завдання будь-якого рівня складності для забезпечення своїх клієнтів конкурентними перевагами.

Індивідуальний підхід

Ми прагнемо зрозуміти та закрити потреби кожного конкретного замовника, запропонувати йому відповідне рішення, а не продавати заради продажу. Ваші цілі та бажання для нас у пріоритеті.

Чесна ціна

У ТЗ ми даємо орієнтовну оцінку, щоб вам і нам було на що спертися. А фактичний робочі години відмічаються в ході реалізації проєкту. Ви платите за реальний час роботи та виконані завдання.

Довгострокова співпраця

Ми прагнемо співпрацювати в довгу, тому працюємо якісно та вибудовуємо довірчі стосунки з нашими клієнтами. В нашій особі ви знайдете надійного партнера.

Оптимізація для просування

Робимо SEO-оптимізацію ще на етапі розробки сайту та створюємо умови для його швидкого просування в пошуковій видачі. Сприяємо розвитку проєкту та залученню трафіку.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Кому підійде створення сайту на МODX з нуля?

MODX підходить для створення різнопланових сайтів – від односторінкових лендінгів до повноцінних інтернет-магазинів. Для ресурсів зі стандартним функціоналом такий вибір не завжди доцільний, але якщо потрібна гнучка система з можливістю кастомізації під індивідуальні запити, то цей варіант буде найкращим з точки зору ціна/якість.

Скільки коштує розробка сайту на MODX під ключ?
Які можливості пропонує MODX для великих і масштабних проєктів?
Чи можна у вас замовити доопрацювання та підтримку сайту на MODX?
Які переваги створення сайтів на MODX Revolution?