Створення сайту на ModX

Замовляйте розробку сайту на MODX – це сучасна професійна платформа для керування контентом та фреймворк для веб-застосунків. Вона чудово підходить для створення корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, промо-ресурсів, landing page, блогів, веб-сервісів, порталів та соцмереж. Широкі можливості та відмінне пропрацювання виводять цю CMS у п'ятірку кращих систем російськомовного сегменту мережі.

Доручіть створення свого сайту на ModX експертам «Червоного хамелеону» та отримайте проект, у якому дійсно розкриваються всі можливості CMS.

Що таке МODX та які особливості розробки на цій платформі

MODX на сьогодні – одна з найшвидших безпечних систем з відкритим вихідним кодом, безмежно гнучка та здатна до легкого масштабування. Модекс не створює обмежень під час реалізації творчих ідей та дає повний контроль над ними.

Бажаєте отримати стильний багатофункціональний інтернет-магазин, що безперебійно працює під навантаженням, крутий адаптивний landing або найкращий у своєму класі корпоративний портал? Глибокі знання наших фахівців дозволяють провести якісну кастомізацію ресурсу та використати всі переваги перспективної професійної платформи для створення унікального комерційного проекту з розширеними можливостями.

Переваги сайтів на МODX

Ми пропонуємо створення сайту на MODX Revolution – актуальній платформі, що систематично оновлюється. У ній доступні усі найновіші можливості, також вона цілком відповідає вимогам популярних пошукових систем для успішного просування в інтернеті. Окрім SEO-орієнтованості, Модекс має й інші серйозні переваги.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та проста адмін панель

Через те що MODX не перевантажений зайвими інструментами, його адмін панель не має надлишку налаштувань, тому керувати нею легко. Ваш сайт отримає найширші можливості, але залишиться дуже простим в обслуговуванні.

Висока швидкість

Сайти, що працюють на MODX Revolution, завантажуються дуже швидко, забезпечуючи комерційним проектам ще одну вагому конкурентну перевагу. В результаті – відвідувачі задоволені, а пошукові системи – доброзичливі та не перешкоджають просуванню в рейтингу.

Гнучкість та розширюваність системи

Ця CMS відкриває перед розробниками безкраї перспективи для впровадження оригінальних технологій та втілення ідей. Унікальний дизайн, розширення власними модулями та плагінами, модернізація та актуалізація – ви завжди зможете на кілька кроків випереджати конкурентів.

Відмінна сумісність із більшістю веб-серверів

Система встановлюється на IIS, Apache, Lighttpd, nginx, Zeus тощо. Адмінка чудово працює та коректно відображається у всіх сучасних браузерах. Кросплатформова та кросбраузерна платформа створена для реалізації будь-яких технічних рішень.

Базовий функціонал

Серед основних функцій, доступних «з коробки» є безліч можливостей, які дозволяють створювати й підтримувати сайти різних типів.

В базовому комплекті доступні:

  • створення сторінок та каталогів;
  • інтеграція зі сторонніми ресурсами та додатками;
  • імпорт та експорт даних;
  • редагування контенту;
  • створення форм;
  • численні інструменти для редагування сайту;
  • багатозадачність;
  • базова оптимізація – людино зрозумілі (ЧПУ) посилання, теги, мета-теги, пагінація.

Для розширення основного функціоналу є численні модулі.

Етапи розробки сайтів на MODX

Обговорення замовлення та аналіз бізнесу

Створення ТЗ

Проектування дизайну

Верстка та розробка – створення функціоналу проекту

Тестування

Завантаження контенту

Запуск та підтримка

Чому створення сайту на МODX варто замовити у Червоному xамелеоні

Солідний практичний досвід у розробці ефективних сайтів на Модекс дає нам змогу у короткі терміни вирішувати завдання будь-якого рівня складності, забезпечуючи своїм клієнтам низку вагомих переваг.

Оптимізація для просування у пошуку

Під час розробки кожного нового проекту ми беремо на себе відповідальність за його майбутній успіх. Вже на перших етапах ми вживаємо конкретних заходів для розкрутки ресурсу та створення умов для його швидкого просування у пошуковому рейтингу.

Чесна ціна

Працездатний багатофункціональний ресурс з унікальним дизайном, адаптований до різних дисплеїв, наші клієнти отримують чітко в обумовлені терміни, не виходячи за межі встановленого розміру бюджету. Ви сплачуєте лише за час, витрачений фахівцями на розробку вашого проекту.

Гарантія якості

Ми використовуємо передові IT-технології, щоби створювати потужні працездатні сайти, що на 100% відповідають сучасним тенденціям вебу, а також постійно оптимізуємо швидкість та конверсію веб-ресурсів.

Індивідуальний підхід

Глибокий аналіз вашої ніші, цільової аудиторії, можливостей та перспектив дозволяє знаходити оптимальні рішення, що підвищують конкурентоспроможність бізнес-проекту.
Замовити створення та розробку сайту на MODX

FAQ

Кому підійде створення сайту на МODX з нуля?

MODX підходить для створення сайтів будь-якого типу та масштабу – від односторінкового лендінгу до маркетплейсу. Для ресурсів зі стандартним функціоналом подібний вибір не завжди є доцільним, але якщо потрібна гнучка система з можливістю кастомізації під індивідуальні запити, цей варіант буде найкращим з боку ціна-якість.

Скільки коштує розробка сайту MODX під ключ?
Які можливості пропонує MODX для великих і масштабних проектів?
Чи можна у вас замовити доопрацювання та підтримку сайту на MODX?
Які переваги створення сайтів на MODX Revolution?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект