Розробка сайтів на Ruby on Rails

Ruby on Rails – популярний фреймворк, написаний на високорівневій, динамічній ті інтерпретованій мові програмування Ruby. Він призначений для створення сучасних комерційних сайтів. Плануєте проєкт зі складною бізнес-логікою та висуваєте високі вимоги щодо продуктивності ресурсу? Довірте розробку експертам Червоного хамелеона, які знають усі тонкощі програмування, та використовують переваги фреймворка з максимальною користю для розвитку та успіху бізнесу.

Переваги Ruby on Rails для створення сайтів

Платформа створена для проєктування та розробки нестандартних, технічно складних повнофункціональних сайтів та застосунків. Вона вигідно відрізняється серед безлічі конкурентів завдяки своїм перевагам:

Максимальний захист даних

Інструменти RoR забезпечують кращу безпеку вебпродукту, захищаючи від SQL-ін’єкцій та XSS-атак. Паролі та кредитні картки шифруються за замовчуванням, вхідні параметри та змінні в шаблонах екрануються.

Надійність рішень

У Rails-розробці інструментарій постійно оновлюється, а використання TDD-підходу забезпечує стабільність та можливість супроводу, що позитивно впливає на загальну ефективність комерційних онлайн-проєктів.

Легкість масштабування та продуктивність

До сучасних вебсервісів висуваються найвищі вимоги щодо аптайма та швидкості роботи, а цей варіант «заточений» саме під такі завдання.

Швидкість розробки

Великий набір штатних інструментів RoR, зручність та простота програмування на Рубі, засоби автоматизованого тестування, а також можливість застосовувати готові рішення забезпечують приріст швидкості розробки на 30-40 %. Якщо для аналогічних фреймворків потрібно кілька місяців для виконання певного обсягу робіт, то з Ruby on Rails йдется про тижні.

Етапи створення сайтів на Ruby

Ваша ідея зі створення бізнесу в інтернеті буде блискуче реалізована командою кваліфікованих фахівців Червоного хамелеона. Ми будуємо продуктивне партнерство й перетворюємо мрії та плани на працездатний, масштабований, повнофункціональний, стабільний та успішний вебпроєкт. Процес створення сайту ґрунтується на послідовності таких етапів.

Аналітика

Постановка комерційних цілей та конкретних завдань завжди базується на ретельному вивченні сегмента ринку, інтересів та потреб цільової аудиторії, сильних та слабких сторін конкурентів, особливостей бізнесу.

Створення технічного завдання

Документ, що регламентує всі базові питання, побажання, вимоги, процеси розробки та терміни їхнього виконання, дозволяє замовнику та виконавцю чітко розуміти, як буде виглядати та працювати майбутній вебсайт.

Прототипування та створення дизайн-макета

Прототип наочно демонструє концепт продукту, його структуру та ідею, а дизайн-макет дозволяє візуалізувати проєкт. На цьому етапі за бажанням замовника можуть бути внесені оперативні правки.

Створення коду, програмування та тестування

Команда сертифікованих розробників, використовуючи максимально ефективні засоби та інструменти, програмує функціонал, наповнює сайт життям. Паралельно відбувається тестування кожної функції для виявлення та оперативного усунення будь-яких помилок та вразливостей.

Запуск та підтримка

Замовник приймає цілком готовий, налаштований, наповнений контентом вебпроєкт, що на 100% відповідає стандартам безпеки. Але на цьому продуктивна співпраця не завершується. Ми завжди на зв’язку й готові надати повну технічну підтримку, виконати будь-які доопрацювання та удосконалення, якщо виникає така потреба під час зростання й розвитку бізнесу.

Чому варто замовити розробку в Червоному xамелеоні

Наш багаторічний досвід у сфері професійної розробки, накопичені знання та навички, використання передових технологій й оптимального інструментарію відповідно до індивідуальних потреб конкретного бізнесу – запорука успішної реалізації завдань будь-якої складності. Ми цінуємо довіру наших клієнтів та досягаємо результату, що перевершує їхні очікування. Переваги співпраці з Червоним хамелеоном:

Кваліфікована команда

Компетенції співробітників нашого агентства повністю задовольняють потреби навіть технічно дуже складних проєктів. Ваш сайт на Ruby on Rails буде розроблено швидко та бездоганно якісно.

Економічна ефективність

Ми не використовуємо типові рішення, а підбираємо для онлайн-бізнесу виключно ефективні інструменти, що дають змогу мінімізувати витрати замовника як на розробку, так і на підтримку вебпродукту.

Комплексний підхід

Після скрупульозного вивчення ваших завдань та потреб бізнесу, ми не лише створюємо вебсайт, а ведемо грамотну роботу з реалізації прибуткового проєкту, що стане вашою потужною конкурентною перевагою. Ми виконуємо роботи з розробки, обслуговування, оптимізації, масштабування й вдосконалення ресурсу.
Замовити створення й розробку сайту на Ruby

FAQ

Для яких проєктів підходить Ruby on Rails?

На RoR створені такі проєкти з гучними іменами, як Twitter, Airbnb, Basecamp, GitHub та багато інших. Через простоту прототипування його часто використовують технологічні стартапи. Фреймворк ідеальний для створення технічно складних ресурсів та застосунків.

Чи можна створити інтернет-магазин на Ruby?
Чи підходить Ruby для складних та функціональних проєктів?
Скільки коштує розробка на Ruby on Rails?

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Олександр Богуненко
Директор інтернет-магазину UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії «Червоний хамелеон» за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями!

Також велике спасибі за допомогу у реалізації цілого переліку завдань від SEO-фахівців. Ми дуже задоволені тим, що все робиться в озвучені терміни. Усі нюанси обговорюються, пояснюються, а за потреби надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору та детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати «Червоний хамелеон» до співпраці та вирішення складних завдань із CMS Бітрікс. Ми працювали з багатьма підрядниками протягом кількох років, але саме в цій веб-студії виявилися найбільш компетентні та відповідальні люди.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А вам бажаємо рости й розвиватися з таким самим чудовим ставленням до клієнтів, а також отримувати дедалі більше вдячних відгуків про виконану роботу!

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Михайло Лисиця
Директор ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ ДУКАТ

Ми вдячні вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою. Спільна робота з командою фахівців була приємною та повчальною. Грамотні люди швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували нам альтернативні шляхи їхнього вирішення.

Особливо хочемо наголосити на вчасному виконанні більшої частини пунктів нашого проєкту. З урахуванням всього вищесказаного, ми впевнено рекомендуватимемо вашу компанію для розробки та впровадження складних проєктів на основі Бітрікс. Бажаємо компанії «Червоний хамелеон» підтримувати якість своєї роботи та велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Ілля Кокарев
Директор з маркетингу minox.ua

Спочатку ми замовляли «Червоному хамелеону» налаштування вибору доставки «Новою поштою» з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним, зі своєрідним рішенням, але вони впоралися. Після цього ми доручали програмістам оновлення та внесення правок до роботи дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Хлопці добре себе проявили, тому якщо треба виправити помилку, оновити чи доопрацювати сайт, то ми звертаємось до «Червоного хамелеону». Працювати з ними зручно та ефективно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті. Плануємо й надалі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну – впевнені, що й тут вони не підведуть.

Весь відгук
Денис Буравицький
Директор інтернет-магазину parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію «Червоний хамелеон». Дякуємо всій команді. Персонально – Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок. Все було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, допомагали вибрати оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий та сучасний шаблон. Поставили та повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність та якість сайту, додали нові можливості для наповнення інтернет-магазину та обробки замовлень. Вони щільно працювали з нашим сайтом і в результаті ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт