Розробка сайтів на Ruby on Rails

Ruby on Rails – популярний фреймворк, написаний на високорівневій, динамічній ті інтерпретованій мові програмування Ruby. Він призначений для створення сучасних комерційних сайтів. Плануєте проєкт зі складною бізнес-логікою та висуваєте високі вимоги щодо продуктивності ресурсу? Довірте розробку експертам Червоного хамелеона, які знають усі тонкощі програмування, та використовують переваги фреймворка з максимальною користю для розвитку та успіху бізнесу.

Переваги Ruby on Rails для створення сайтів

Платформа створена для проєктування та розробки нестандартних, технічно складних повнофункціональних сайтів та застосунків. Вона вигідно відрізняється серед безлічі конкурентів завдяки своїм перевагам:

Максимальний захист даних

Інструменти RoR забезпечують кращу безпеку вебпродукту, захищаючи від SQL-ін’єкцій та XSS-атак. Паролі та кредитні картки шифруються за замовчуванням, вхідні параметри та змінні в шаблонах екрануються.

Надійність рішень

У Rails-розробці інструментарій постійно оновлюється, а використання TDD-підходу забезпечує стабільність та можливість супроводу, що позитивно впливає на загальну ефективність комерційних онлайн-проєктів.

Легкість масштабування та продуктивність

До сучасних вебсервісів висуваються найвищі вимоги щодо аптайма та швидкості роботи, а цей варіант «заточений» саме під такі завдання.

Швидкість розробки

Великий набір штатних інструментів RoR, зручність та простота програмування на Рубі, засоби автоматизованого тестування, а також можливість застосовувати готові рішення забезпечують приріст швидкості розробки на 30-40 %. Якщо для аналогічних фреймворків потрібно кілька місяців для виконання певного обсягу робіт, то з Ruby on Rails йдется про тижні.

Етапи створення сайтів на Ruby

Ваша ідея зі створення бізнесу в інтернеті буде блискуче реалізована командою кваліфікованих фахівців Червоного хамелеона. Ми будуємо продуктивне партнерство й перетворюємо мрії та плани на працездатний, масштабований, повнофункціональний, стабільний та успішний вебпроєкт. Процес створення сайту ґрунтується на послідовності таких етапів.

Аналітика

Постановка комерційних цілей та конкретних завдань завжди базується на ретельному вивченні сегмента ринку, інтересів та потреб цільової аудиторії, сильних та слабких сторін конкурентів, особливостей бізнесу.

Створення технічного завдання

Документ, що регламентує всі базові питання, побажання, вимоги, процеси розробки та терміни їхнього виконання, дозволяє замовнику та виконавцю чітко розуміти, як буде виглядати та працювати майбутній вебсайт.

Прототипування та створення дизайн-макета

Прототип наочно демонструє концепт продукту, його структуру та ідею, а дизайн-макет дозволяє візуалізувати проєкт. На цьому етапі за бажанням замовника можуть бути внесені оперативні правки.

Створення коду, програмування та тестування

Команда сертифікованих розробників, використовуючи максимально ефективні засоби та інструменти, програмує функціонал, наповнює сайт життям. Паралельно відбувається тестування кожної функції для виявлення та оперативного усунення будь-яких помилок та вразливостей.

Запуск та підтримка

Замовник приймає цілком готовий, налаштований, наповнений контентом вебпроєкт, що на 100% відповідає стандартам безпеки. Але на цьому продуктивна співпраця не завершується. Ми завжди на зв’язку й готові надати повну технічну підтримку, виконати будь-які доопрацювання та удосконалення, якщо виникає така потреба під час зростання й розвитку бізнесу.

Чому варто замовити розробку в Червоному xамелеоні

Наш багаторічний досвід у сфері професійної розробки, накопичені знання та навички, використання передових технологій й оптимального інструментарію відповідно до індивідуальних потреб конкретного бізнесу – запорука успішної реалізації завдань будь-якої складності. Ми цінуємо довіру наших клієнтів та досягаємо результату, що перевершує їхні очікування. Переваги співпраці з Червоним хамелеоном:

Кваліфікована команда

Компетенції співробітників нашого агентства повністю задовольняють потреби навіть технічно дуже складних проєктів. Ваш сайт на Ruby on Rails буде розроблено швидко та бездоганно якісно.

Економічна ефективність

Ми не використовуємо типові рішення, а підбираємо для онлайн-бізнесу виключно ефективні інструменти, що дають змогу мінімізувати витрати замовника як на розробку, так і на підтримку вебпродукту.

Комплексний підхід

Після скрупульозного вивчення ваших завдань та потреб бізнесу, ми не лише створюємо вебсайт, а ведемо грамотну роботу з реалізації прибуткового проєкту, що стане вашою потужною конкурентною перевагою. Ми виконуємо роботи з розробки, обслуговування, оптимізації, масштабування й вдосконалення ресурсу.
Замовити створення й розробку сайту на Ruby

FAQ

Для яких проєктів підходить Ruby on Rails?

На RoR створені такі проєкти з гучними іменами, як Twitter, Airbnb, Basecamp, GitHub та багато інших. Через простоту прототипування його часто використовують технологічні стартапи. Фреймворк ідеальний для створення технічно складних ресурсів та застосунків.

Чи можна створити інтернет-магазин на Ruby?
Чи підходить Ruby для складних та функціональних проєктів?
Скільки коштує розробка на Ruby on Rails?

Відгуки клієнтів

Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт