Розробка сайту дорого

Ваш сайт – це відображення філософії бренду, якості продукції та експертності співробітників. Такий важливий для розвитку компанії елемент не варто довіряти випадковим розробникам. Ми зробимо якісний індивідуальний проєкт. Підготуємо преміальний дизайн, наповнимо сайт унікальним функціоналом. З нами ваш бізнес виділятиметься та запам'ятовуватиметься. Після запуску надамо технічну підтримку для розвитку проєкту.

В чому відмінності дорогого сайту

Експертність

Зробити свій сайт може навіть новачок. Але такий проєкт не зможе похвалитися індивідуальністю чи креативними дизайнерськими рішеннями. А його функціонал буде простим і пересічним. Преміум-проєкт видно одразу. Відчувається, що до розробки сайту серйозно підійшли, працювала команда професіоналів.

Якісна графіка, кольори, шрифти, набір інструментів – все це виглядає дорого, а разом дає уявлення про діяльність компанії та її імідж. Створюються VIP-сайти тільки топовими дизайнерами та розробниками з багатим досвідом. І ми вміємо працювати з такими проєктами.

Дизайн

Графічні шаблони, зображення з Інтернету та з фотостоків – риси дешевих сайтів. А от креативні ілюстрації, стильні фотографії продукції та співробітників, барвиста 3D-графіка збільшують привабливість та ефективність проєкту. Індивідуальний дизайн – це унікальність і впізнаваність вашої компанії. Він впливає на імідж бізнесу, тому потребує детального опрацювання.

Функціональність

Функції VIP-ресурсу розробляються з нуля індивідуально під вимоги клієнта:

  • підбираються технології та персоналізується адмінка для комфортної роботи;
  • створюються унікальні інструменти з урахуванням специфіки діяльності компанії;
  • налаштовуються необхідні інтеграції із зовнішніми сервісами, ERP і CRM-системами.

В той час, як безліч проєктів створюється на CMS і конструкторах з обмеженим набором можливостей, ваш елітний сайт буде помітно виділятися та залучати цільову аудиторію.

Хто потребує елітного сайту

Преміальний сайт з унікальним дизайном потрібен усім компаніям і підприємцям, які просувають свій бренд. Але особливо актуальним він буде для:

  1. Компаній у ніші товарів та послуг для розваг, щоб виділитися на тлі численних конкурентів.
  2. Бізнесу, що працює з елітними товарами, дорогими послугами та VIP-клієнтами, щоб відповідати luxury сегменту.

В обох випадках знадобиться креативна стратегія для просування дорогого сайту та впливу на вимогливу цільову аудиторію. Але спочатку треба закласти основу за допомогою кваліфікованих фахівців. Тому давайте подивимось, як відбувається процес розробки.

Основні етапи створення дорогого сайту

Фахівці «Червоного хамелеону» беруть на себе всі завдання по створенню, запуску, супроводу та підтримці унікального VIP-ресурсу. Поетапно процес виглядає так:

Обговорення проєкту із замовником

З'ясовуємо цілі, завдання, побажання клієнта, конкурентні переваги його компанії. Фіксуємо результати обговорень у технічному завданні (ТЗ). У цьому документі будуть усі вимоги по проєкту, розбивка по завданням, орієнтовні терміни й вартість робіт.

Розробка індивідуального дизайну

На основі ТЗ робимо прототип майбутнього сайту. Тестуємо та узгоджуємо його із замовником, в разі потреби вносимо правки, опрацьовуємо деталі. Готові макети передаємо в подальшу роботу.

Адаптивна верстка

На основі макетів робимо верстку під популярні пристрої, браузери та розміри екранів. Як правило, їхній перелік зазначений в ТЗ.

Програмування та інтеграції

Створюємо весь необхідний функціонал, налаштовуємо аналітику та адмінку на сайті. Підключаємо зовнішні сервіси.

Тестування

Перевіряємо відображення та працездатність сайту у різних браузерах, на різних пристроях. Звіряємо результат із ТЗ, обговорюємо із замовником. В разі потреби вносимо виправлення.

Запуск проєкту

Переносимо сайт на сервер клієнта, підключаємо домен і відкриваємо для індексації пошуковими системами.

Підтримка сайту

Надаємо подальшу технічну підтримку, своєчасно робимо оновлення, доопрацьовуємо ресурс у міру розвитку бізнесу.

Переваги розробки дорогих сайтів у «Червоному хамелеоні»

Розробка іміджевих продуктів преміального рівня не доручається випадковим виконавцям. Ми маємо професійні знання та величезний досвід web-розробки, тому можемо забезпечити високу якість послуг, дотримання термінів і бюджету. Наші переваги:

Повністю закриваємо потреби проєкту

Компетентна команда забезпечує вирішення всіх питань щодо розробки та підтримки веб-ресурсу: дизайн, верстка, програмування, тестування, супровід, доопрацювання функціональності.

З нами ваш бізнес виділяється, захоплює та запам'ятовується

Високий рівень професіоналізму дозволяє нам створювати яскраві, стильні, повнофункціональні та конкурентоспроможні продукти. Вони виділяються в Інтернеті та захоплюють увагу користувачів.

Ведемо проєкт до досягнення бізнес-цілей

Створюючи унікальний веб-сайт з елітним дизайном, ми закладаємо потужний фундамент для успіху вашої компанії. Технологічні рішення підбираються, виходячи з концепції, завдань, специфіки бізнесу після ретельної аналітики ніші та конкурентів.

Відповідаємо за результат

Чітке дотримання домовленостей та дедлайнів, оперативне реагування на прохання та коментарі замовника, перевірка результатів на кожному етапі розробки, багаторазове тестування – ваш VIP-сайт буде на 100% працездатним.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Чому варто замовляти розробку сайту дорого?

Преміум-сайт – це ексклюзивний дизайн і можливості, спосіб залучити потрібний сегмент цільової аудиторії та підвищити популярність бренду. Ми створюємо VIP-проєкти з преміум-дизайном та унікальним функціоналом для брендів, яким важлива репутація.

Як замовити елітний сайт?
Скільки коштує VIP-сайт під ключ?
Чому можна довірити вам розробку сайту дорого?
В яких містах ви працюєте?