Розробка сайту дорого

Ваш сайт — це демонстрація філософії бренду, якості продукції та експертності співробітників. Такий важливий для розвитку компанії елемент не можна довіряти випадковим розробникам. Ми зробимо по-справжньому крутий проєкт «не як у всіх». Підготуємо елітний дизайн, наповнимо сайт унікальним функціоналом. З нами ваш бізнес виділяється, вражає та запам’ятовується.

Наша команда розв’язує всі питання з розробки та підтримки вебресурсу: дизайн, верстка, програмування, тестування, супровід, доопрацювання функціональності. Довірте створення VIP-сайту експертам у сфері веброзробки — Червоному хамелеону.

У чому полягають відмінності дорогого сайту

Експертність

Зробити власний вебсайт до снаги навіть новачку. Але такий проєкт не буде справляти враження індивідуальності або відрізнятися креативними дизайнерськими рішеннями. Його функціонал максимально простий та пересічний.

Преміум проєкт помітний відразу. Відчувається, що до розробки сайту поставилися відповідально, та працювала група професіоналів. Якісна анімація, графіка, кольори, шрифти, комплекс інструментів — усе це виглядає дорого та в сукупності не лише справляє враження про компанію та формує її імідж.

Створюються VIP-сайти лише топовими дизайнерами та розробниками зі значним досвідом. Ми — експерти в створенні першокласних проєктів для онлайн-бізнесу.

Дизайн

Графічні шаблони, картинки з інтернету та з фотостоків — вибір дешевих сайтів.

Креативні ілюстрації, стильні ексклюзивні фотографії продукції та співробітників, 3D-графіка з анімацією не лише сприяють росту привабливості, але й додають ефективності проєкту.

Індивідуальний дизайн — це унікальність та впізнаваність вашої компанії. Скільки коштує імідж? Вочевидь, набагато більше, ніж замовлення преміум сайту.

Функціональність

Функції та сервіси VIP-ресурсу розробляються з нуля індивідуально з урахуванням вимог клієнта:

  • кастомізується CMS або персоналізується адмінка під потреби замовника для максимально комфортної роботи;
  • створюються унікальні інструменти з урахуванням специфіки діяльності компанії;
  • проводяться необхідні інтеграції з зовнішніми сервісами, ERP та CRM-системами.

У той час, коли маса проєктів створюється на готових рішеннях з обмеженим набором можливостей, ваш елітний сайт буде помітно вирізнятися та активно залучати цільову аудиторію.

Хто потребує елітного сайту

  • Преміальний сайт з унікальним крутим дизайном — просто маст хев для кожної компанії або підприємця, що просувають власний бренд.
  • Бізнес, що працює з елітними товарами, дорогими послугами та VIP- клієнтами, не може використовувати шаблонні вебпроєкти.
  • Компаніям у ніші товарів для розваг.
  • Будь-якому бізнесу, що має бажання виділитися серед конкурентів.

Основні етапи розробки дорогого сайту

Ми беремо на себе 100 % технічних завдань — від програмування до спілкування із системними адміністраторами обраного хостингу.

Обговорення проєкту із замовником. З’ясування цілей, завдань, конкурентних переваг компанії, побажань клієнта

Розробка ексклюзивного дизайну

Адаптивна верстка в техніці Pixel perfect під популярні пристрої та розміри екранів

Робота над ексклюзивним функціоналом. Підключення зовнішніх сервісів та служб

Тестування відтворення та працездатності сайту

Запуск проєкту: перенесення на сервер клієнта, підключення домену та відкриття для індексації пошуковиками

Підтримка сайту

Переваги розробки дорогих сайтів у Червоному хамелеоні

Розробка іміджевих продуктів преміум рівня не доручається випадковим виконавцям. Маючи експертні знання та величезний досвід web-розробки ми здатні гарантувати виняткову якість послуг, дотримання термінів та бюджету. Фахівці Червоного хамелеона візьмуть на себе всі завдання щодо створення, запуску, супроводу та підтримки унікального VIP-ресурсу.

Повністю закриваємо потреби проекту

Експертна команда забезпечує вирішення всіх питань щодо розробки та підтримки веб-ресурсу: дизайн, верстка, програмування, тестування, супровід, доопрацювання функціональності.

З нами ваш бізнес виділяється, захоплює та запам'ятовується

Високий рівень професіоналізму дозволяє фахівцям Червоного хамелеону створювати яскраві, повнофункціональні та стильні конкурентоспроможні продукти, що не мають аналогів у мережі.

Ведемо проект для досягнення бізнес-цілей

Створюючи унікальний крутий веб-сайт з елітним дизайном, ми закладаємо потужний фундамент для успіху вашої компанії. Кращі технологічні рішення підбираються після ретельної аналітики, з урахуванням концепції, цілей, специфіки ніші бізнесу.

Беремо на себе повну відповідальність за результат

Чітке дотримання домовленостей та дедлайнів, оперативне реагування на прохання та коментарі замовника, перевірка коректності функціонування на кожному етапі розробки, багаторазове тестування – VIP-сайт буде на 100% працездатним і актуальним.
Замовити створення і розробку дорогих преміальних сайтів

FAQ

Як замовити елітний сайт?

Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, ми зв’яжемося з вами, щоб обговорити вашу ідею, з’ясувати всі нюанси та домовитися про взаємовигідну співпрацю.

Чому варто замовляти розробку сайту дорого?
Скільки коштує VIP-сайт під ключ?
Чому можна довіряти вам розробку сайту дорого?
У яких містах ви працюєте?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт