Розробка застосунків на React Native

Далеко не кожен фреймворк може змагатися з React в плані ефективності, гнучкості та універсальності, коли йдеться про побудову вебзастосунків. Розробники використовують відкриті коди, які щоденно оновлюються, для реалізації проєктів будь-якої складності та спрямованості. React заслужено користується максимальною популярністю та має величезне ком’юніті розробників.

Особливості React Native для розробки мобільних застосунків

Всесвітній успіх React Native виправданий багатьма причинами. По-перше, він ґрунтується на популярній бібліотеці JavaScript, по-друге, з його допомогою заощаджується купа грошей і часу, адже, одного разу створений код згодом використовується для роботи застосунків Android та iOS. Додамо до цих переваг можливість для фронтенд-розробників створювати потужні вебзастосунки, у яких інтерфейс максимально швидко відповідає на будь-які дії користувача.

Які застосунки можна створити на React

Односторінковий застосунок

Для односторінкових варіантів React дає змогу відразу завантажувати бізнес-логіку програмного продукту цілком і функціонувати надалі без постійних запитів (як десктопні). Запитувати вони будуть тільки контент, що вимагає оновлення. Результат – висока швидкість розробки, надійність і безпека.

Створення застосунку для IOS

Розробка мобільних застосунків для IOS на react native має купу переваг, особливо в проєктах, що передбачають постійну взаємодію з користувачем. Реакт надзвичайно зручний і до того ж має низький поріг входження.

Створення застосунку для Android

Бібліотека з високою продуктивністю і гнучкістю – ідеальне рішення для розробки вебдодатків для Android. Можна створювати максимально ефективні форми та таблиці, використовувати розрахунки високого рівня складності, інтерактивну анімацію, а також робити додатки offline-first, що працюють за умови втраті з’єднання.

Кросплатформова розробка

На React Native створюються вебзастосунки, здатні однаково функціонувати на різних платформах, з огляду на характерні особливості кожної з них. Подібні розробки мають значні вигоди – істотно скорочують термін запуску проєкту та зменшують витрати на реалізацію та підтримку його після старту.

Переваги розробки застосунків Червоним хамелеоном

Ми швидко та ефективно досягаємо цілей, поставлених перед розробкою, щоби заощадити для своїх замовників цінні ресурси – час та гроші. Професіоналізм наших фахівців, їхні унікальні навички, знання та кропітка праця мінімізують можливі ризики для бізнесу та створять потужні конкурентні переваги. Ваш успіх – це наша репутація та імідж.

Індивідуальний підхід

Червоний хамелеон не працює за готовими шаблонами. Ми завжди скрупульозно вивчаємо специфіку бізнесу та прагнемо вийти за межі стандартів, щоб у найкоротші терміни запустити бездоганний проєкт.

Комплексна робота

Створюючи високоефективні рішення, ми продовжуємо співпрацю з замовниками після запуску проєкту – повна технічна підтримка, просування, удосконалення, масштабування.

Комплексна розробка

Розробка результативних застосунків будь-якої складності. Наші клієнти завжди одержують надійні, масштабовані застосунки з відмінною підтримкою.

Досвід і кваліфікація

Команда професіоналів із винятковим практичним досвідом. Сукупний досвід сертифікованих фахівців Червоного хамелеона становить понад 50 років

Контроль та тестування якості на кожному етапі

Проєкти, над якими ми працюємо, неодноразово тестуються в популярних браузерах та на різних мобільних пристроях для своєчасного виявлення та усунення будь-яких можливих вразливостей.

Етапи створення нового застосунку

Аналіз ніші, продукту й конкурентів

Збір інформації про специфіку бізнесу замовника необхідний для розуміння результату, якого потрібно досягти, та визначення оптимальних інструментів для створення нового каналу продажів.

Складання технічного завдання

На цьому етапі детально обговорюються всі нюанси майбутнього функціоналу, формуються конкретні вимоги до інтерфейсу, продуктивності, безпеки, встановлюються терміни виконання. Завдяки ТЗ команда чітко й послідовно реалізує ідею замовника.

UX/UI дизайн, створення логічних схем роботи застосунку

З урахуванням загальної концепції проєкту та фірмового стилю створюються всі складові web-дизайну, повністю готується візуальна композиція.

Backend та Frontend

Розробка чистого й надійного коду з урахуванням усіх нюансів API та створення користувальницького інтерфейсу на основі обраного фреймворку. Інтеграція коду із сервісами замовника.

Тестування та запуск

Продукт повинен пройти всебічне тестування, щоби можна було переконатися в коректній його поведінці за умови позаштатних ситуацій. Далі йде публікація в Google Play, App Store.

Підтримка проекту

Новий етап робіт передбачає супровід, головна мета якого – забезпечити стабільність функціонування застосунку, його працездатність. Комплексна технічна підтримка дає змогу своєчасно та оперативно усувати можливі недоліки, вносити виправлення та вдосконалення.
Замовити розробку та створення програми на React JS

FAQ

У чому перевага розробки мобільних застосцнків на React Native?

React Native вибирають, насамперед, через переваги відкритого коду, використання JavaScript, відмінну продуктивность та економічну ефективність – прискорена розробка істотно скоротить час виходу продукту на ринок. Інші переваги фреймворку – гаряче перезавантаження компонентів, модульна архітектура, відсутність потреби у великій команді, значне ком’юніті.

Для яких типів застосунків підійде React JS?
Скільки коштує створення нового застосунку на Реакті?
Як швидко можна розробити мобільний застосунок на React?
Що означає кросплатформова розробка в React?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт