Розробка на Swift

Swift – офіційна нативна мова програмування Apple для створення програм під iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch та іншу продукцію корпорації. Головні характеристики Swift-розробки – це неймовірна швидкість роботи, надійність, продуктивність та гнучкість. Компільована високорівнева мова з відкритим кодом оптимізована для розробки комерційних застосунків зі складною архітектурою та надає розробникам необмежені можливості для творчості. Оригінальні та амбітні ідеї за допомогою цієї мови можуть бути відтворені просто, коротко та зрозуміло.

Можливості Swift для створення застосунків для пристроїв Apple

Потужна, проста та безпечна Свіфт реалізовує найкращі ідеї сучасних мов програмування та водночас вирізняється винятковою дружністю до розробників, навіть початківців. Написання коду на ній у «пісочниці» залишає простір для експериментів та дає змогу миттєво бачити результат без попередньої компіляції та запуску. У Свіфт застосовані патерни безпечного програмування, що ліквідує масштабний пласт поширених помилок розробки.

Переваги розробки iOS застосунків мовою Swift

В епоху діджиталізації, щоби успішно конкурувати на ринку мобільних застосунків, програмний продукт має бути кращим за інших та створюватися швидше, ніж в інших. У цьому плані Swift надає унікальні переваги.

Значні можливості для оптимізації

Розуміння того, яким буде наповнення та функціонал застосунку, дозволяє скласти детальну інструкцію щодо реалізації проєкту. У ТЗ чітко прописуються всі складові програмного продукту – від вимог до інтерфейсу до переліку функцій, складається кошторис, план робіт із таймінгом.

Позитивний досвід користувача

UX повністю виправдовує очікування користувачів, адже застосунки для них інтуїтивно зрозумілі, елементи інтерфейсу (форми, навігація, меню) – звичні та зручні.

Швидкість та продуктивність

Високі темпи розробки скорочують витрати на неї, а життєздатний продукт з’являється на ринку в рекордні терміни. У плані продуктивності Свіфт наближена до С++.

Автоматичне керування пам’яттю

Розробники не втрачають час на підрахунок посилань та керування пам’яттю застосунку, що створює додатковий виграш у швидкості його створення.

Безпека, стабільність, стійкість до відмов

Apple декларує захист даних, як одну з головних своїх цінностей, тому кількість потенційних вразливостей та можливих збоїв прагне нуля. Удосконалений синтаксис ставить Swift у низку найбезпечніших мов.

Низька вартість обслуговування

Після релізу застосунку можна оновлювати та розширювати функціонал із мінімальними витратами.

Чому програмування на Swift варто замовити в Червоному хамелеоні

Наше кредо – професіоналізм та відповідальність за результат.

Переваги Червоного хамелеону для замовників:

Підтримка, допомога, консультації

Продуктивна співпраця з веб студією не обмежується релізом програмного продукту. На кожному етапі розвитку вашого онлайн-бізнесу ми готові надавати повноцінну технічну підтримку, виконувати будь-які завдання щодо масштабування, оновлення, вдосконалення проєкту.

Вирішення бізнес-завдань будь-якого рівня складності

Ми реалізуємо ваші ідеї та створюємо застосунки для бізнесу, обираючи оптимальні за ефективністю фреймворки, технології, інструменти, впроваджуючи саме ті функції, що відповідають цілям проєкту та розв’язують конкретні проблеми клієнтів.

Виділена під проєкт команда

Експерти в різних галузях – аналітики, програмісти, проєктувальники, тестувальники, дизайнери, маркетологи та інші фахівці – злагоджено працюють, забезпечуючи якість та оперативність.

Досвід і кваліфікація

У нас великий практичний досвід створення мобільних застосунків для iOS. Професійні проєкти в нашому портфоліо – найкраще підтвердження кваліфікації.

Етапи розробки застосунків на Swift

Аналітика та формування стратегії розробки

Аналіз ніші, ЦА, конкурентів та нюансів бізнесу сприяє повному розумінню його потреб, можливостей та завдань, які має вирішувати якісний застосунок.

Технічне завдання

Розуміння того, яким буде наповнення та функціонал застосунку, дозволяє скласти детальну інструкцію щодо реалізації проєкту. У ТЗ чітко прописуються всі складові програмного продукту – від вимог до інтерфейсу до переліку функцій, складається кошторис, план робіт із таймінгом.

Дизайн

Створення візуальної частини застосунку у фірмовому стилі – макети сторінок, проєктування інтерфейсу, графічні елементи тощо. На цьому етапі замовник може бачити, яким буде його майбутній продукт, погоджувати, коригувати та затверджувати нариси та розташування складових елементів.

Розробка

Написання коду, верстка, впровадження потрібних інструментів та функцій, складання застосунку з урахуванням можливих майбутніх потреб, наприклад, масштабування або високої навантаженості.

Тестування

Перевірка відповідності вимогам, оцінка функціональності, продуктивності, тестування безпеки. Тестувальники проходять шляхами користувачів за різними сценаріями, скрупульозно відстежуючи будь-які збої та помилки, усуваючи несправності. Перевірки тривають до отримання ідеального результату.

Реліз та підтримка

Готовий до виходу в продакшн застосунок завантажується на платформи. Після впровадження їх у бізнес здійснюється комплексна підтримка, надається всебічна допомога в просуванні, масштабуванні, розширенні функціонала тощо.
Замовити розробку мобільного застосунку мовою Swift з нуля

FAQ

Що можна робити мовою Swift?

Swift розроблений компанією Apple для створення застосунків для macOS, iOS, watchOS та tvOS. На ньому пишуться серверні програми та вебсервіси, мобільні застосунки та десктопні програми, створюються інструменти розробки та розширень для Xcode. Нові інструменти та бібліотеки, що обов’язково з’являються щороку, розширюють можливості мови.

Скільки грошей потрібно для створення програми на Swift?
Які фреймворки мовою програмування Swift ви використовуєте?
Скільки часу потрібно для розробки функціонального Swift застосунку?

Відгуки клієнтів

Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт