Розробка на Kotlin

Для створення мобільних застосунків, здатних ефективно виконувати завдання сучасного бізнесу, використовується розробка популярною мовою програмування Kotlin. Це потужний та безпечний інструмент, що за багатьма параметрами перевершує Java та підходить для компактних продуктів й масштабних багатофункціональних e-commerce застосунків. На Котлін, завдяки її продуктивності та лаконічності синтаксису, пишуть під різні пристрої, що працюють на будь-яких версіях ОС Android.

Особливості та сфери застосування Kotlin

Головна сфера застосування Котлін, у якій вона демонструє значні переваги для розробників та власників проєктів – створення софту для мобільних гаджетів. Універсальність мови дає можливість використовувати її для десктопних, серверних та вебзастосунків. З її допомогою можна також легко створювати кросплатформні бібліотеки.

Ключові особливості Kotlin:

Мультиплатформність

Можливості Котлін особливо актуальні за потреби інтегрувати інші технології. Відчутну економію забезпечує адаптація чинних рішень замість розробки нових застосунків.

Відкритий вихідний код та велике ком’юніті

У загальній базі можна знайти готові рішення для адаптації під завдання конкретного проєкту. Це ще один відчутний бонус щодо швидкості розробки, оскільки не доведеться писати весь функціонал із нуля.

Простота та читабельність коду

У порівнянні з Java кількість коду на Kotlin буде чи не вдвічі меншою, що означає величезний виграш у темпах розробки. Короткий, інтуїтивно зрозумілий синтаксис дозволяє швидко писати програми та так само швидко вдосконалювати їх, модифікувати чи додавати нові актуальні можливості.

Взаємодія софту, написаного різними мовами

Код на Java може бути автоматично конвертований у Kotlin або використовуватися разом із ним в об’єднаних модулях, що є вдалим рішенням для розширення функціонала та отримання максимуму від обох технологій без ускладнення роботи чи втрат у плані стабільності.

Переваги Kotlin для розробки Android застосунків

Якщо ви опинилися перед вибором мови програмування для розробки власного бізнес-проєкту, на користь Котлін можна навести серйозні аргументи, які можуть вплинути на ваше рішення:

Висока продуктивність.

Внаслідок короткого написання коду застосунок стає легким та швидким. Водночас сучасні продукти чудово працюють й на старих мобільних пристроях. Читабельність коду не створює труднощів у проєкті навіть для програмістів, які не працювали з ним раніше.

Відмінний користувальницький досвід.

Кастомізований інтерфейс на Kotlin, завдяки своїй унікальності, повністю виправдовує очікування користувачів та заслуговує на високі оцінки як інтуїтивно зрозумілий.

Гнучкість та легкість додавання нестандартного функціоналу.

Для тих, хто бажає втілити у своєму проєкті справді нові та незвичні ідеї, розробка на Котлін – правильне рішення. Оригінальні функції, віджети, інтеграція з іншими програмами – з Kotlin все це легко реалізується.

Зниження навантаження на процесор.

Як у випадку з флагманськими пристроями, так і з бюджетними гаджетами, ця мова програмування розподіляє навантаження на ОС та процесор, забезпечуючи застосунку швидкість та стабільність роботи. Lazy Loading – функція, завдяки якій одночасно підтягується найважливіший вміст для початку користувальницької взаємодії, а вторинні ресурси – поступово та непомітно для користувача.

Безпека розробки.

Практичний досвід розробників демонструє, що використання Котлін є гарантією зниження ризику збоїв програми на 20%. Чіткість та компактність кодової бази дає змогу розробникам швидко виправляти помилки.

Чому створення програми на Андроїд варто довірити Червоному хамелеону

Реалізація проектів з розробки мобільних застосунків починається з вибору гідного виконавця. Наша репутація заслужена наполегливою працею та високою кваліфікацією, знаннями та натхненням, виконанням зобов'язань та досягненням поставлених цілей. Клієнти довіряють нам, бо знають:

Ми ніколи не кидаємо клієнта на півдорозі

Готовий програмний продукт – не привід закінчити співпрацю. Які б доопрацювання вам не знадобилися в майбутньому, ми раді допомогти. Технічна підтримка, оптимізація, модернізація, налаштування – у Червоному хамелеоні ваш проект у надійних руках.

В нас абсолютно прозоре ціноутворення

Розрахована вартість робіт, зазначених у ТЗ, не може змінюватися після їхнього виконання. Ви оплачуєте виключно ту кількість робочих годин, що витрачена на створення програми, інвестуючи саме в те, що потрібно вашому бізнесу.

Проектом займеться команда крутих спеціалістів

Завдання будь-якого рівня складності реалізуються в найкоротші терміни, завдяки спільній координованій роботі сертифікованих експертів у різних галузях (програмування, дизайн, маркетинг тощо).

Ми не працюємо за шаблонами та стандартними скриптами

Кожен замовник для нас унікальний, тому для кожного ми індивідуально підбираємо правильні технології та оптимальний інструментарій після скрупульозного аналізу.

Процес розробки мовою програмування Kotlin

Розробка на Котлін ділиться на етапи, що послідовно виконуються.

Аналіз

Щоб зрозуміти, який саме застосунок дозволить з максимальною ефективністю досягти цілей бізнесу, ми вивчаємо його нюанси та особливості, аналізуємо ринок, аналізуємо конкурентів та цільову аудиторію.

Технічне завдання

Визначивши необхідний функціонал, ідея додатку трансформується у перелік конкретних технічних вказівок із зазначеними термінами виконання.

Дизайн

Візуальна складова програми ретельно планується для комфортного використання. Створюється інтерфейс, готується його прототип, UI/UX дизайн.

Розробка

Використовуючи Котлін для андроїд, команда наших програмістів створює робочі елементи, виконує верстку, працює з адміністративною частиною та збирає повністю готовий продукт

Тестування

Як у процесі розробки, так й після її завершення, застосунок неодноразово тестується в різних умовах, вразливості виявляються та усуваються.

Запуск, просування, підтримка

Експерти Червоного хамелеона допоможуть у розміщенні програми на платформах, впровадженні його в бізнес та навчанні співробітників. Ми беремо на себе турботи щодо просування веб-продукту та забезпечуємо постійну технічну підтримку для безперебійної роботи та розвитку проекту
Замовити розробку програми мовою програмування Kotlin з нуля

FAQ

Що таке Kotlin і навіщо він потрібний?

Мова програмування Котлін – простий та ефективний сучасний інструмент для створення якісних застосунків будь-якого типу в операційній системі Андроїд. Технологія підходить для створення мобільних версій програм для ПК, корпоративних мобільних сервісів, комерційних застосунків тощо.

Чим відрізняється Kotlin від Java?
Які найпопулярніші фреймворки для розробки на Котлін?
Що краще вибрати для розробки програми: Swift чи Kotlin?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт