Розробка сайту дошки оголошень

Створюємо один із найскладніших видів сайтів – дошки оголошень. Команді Червоного хамелеона з багаторічним досвідом розробки під силу реалізувати по-справжньому успішний проєкт.

Дошка оголошень - комерційний сайт, що рекламує товари та послуги. Його головною особливістю є те, що будь-який зареєстрований користувач може опублікувати власну або знайти відповідну для себе пропозицію.

Основні особливості розробки сайту дошка оголошень

Гарна дошка оголошень забезпечує охоплення широкої цільової аудиторії та дешевий трафік, а унікальний свіжий контент продавці генеруватимуть самостійно. Але щоби веб-ресурс виявився дійсно прибутковим, він повинен відповідати запитам споживачів та вимогам до сайтів такого формату.

Ретельно продумана структура сайту

У комплексного веб-портала обязана быть грамотная техническая основа. Планирование структуры сайта – трудоемкий процесс, требующий детального анализа.

Висока швидкість завантаження сторінок

В условиях быстрого роста проекта важно сохранять быстродействие системы, отслеживать узкие места и проводить тестирование под нагрузкой.

Спеціальні пошукові фільтри

Максимально широкий список категорий оптимизируется для простого и комфортного поиска. Предельно важно, чтобы результаты отображались мгновенно, а сам поиск можно было осуществлять как по названию товара, так и по категориям, описанию или параметрам.

Оптимізація зображень

Благодаря появлению множества фотографий товаров, файловые хранилища будут безудержно расти. Следует разработать алгоритм оптимизации веса изображений, не рассчитывая, что пользователи будут загружать оптимизированные фото нужного размера.

Різноманітні моделі монетизації

Необходимо предусмотреть большое количество вариантов успешной монетизации, например, рекламные баннеры, контекстная реклама, участие в партнерских программах, размещение платных выделенных объявлений, платные сервисы, VIP-услуги и т. д.

Простий інтуїтивний інтерфейс

Широкая аудитория пользователей подразумевает в среднем невысокий уровень владения компьютером, так что при проработке минималистичного интерфейса рекомендовано тестирование фокус-группой.

5 плюсів для бізнесу

  • Високий дохід. Майже кожна людина має речі, які можна продати. Процес купівлі-продажу здійснюється безпосередньо і без посередників, що приваблює більше продавців та покупців до проєкту. Ви, у свою чергу, надаєте платформу, де можна швидко та вигідно здійснити угоду. Визначте відповідні для вас та ваших клієнтів умови користування сервісом, та отримуйте дохід, який зростатиме разом із вашою аудиторією.
  • Підключення компаній та магазинів. Дошка оголошень - один із видів маркетплейсів. Надайте доступ комерційним фірмам до нового каналу продажу та призначте комісію за реєстрацію на платформі або розміщення пропозицій. Рекомендуємо замовити сайт дошки оголошень у нас – професійної команди розробників. Ми гарантуємо вам 100% працездатний проєкт та оперативну підтримку.
  • Помірні витрати та швидка окупність. Продуманий та обґрунтований вибір типу дошки, правильна фінансова модель та бездоганне виконання – запорука окупності продукту. Професійна веб-студія допоможе ретельно проаналізувати нішу, підібрати оптимальні формати та способи залучення користувачів, моделі монетизації, забезпечить легке керування та безперебійність роботи сайту за умови швидкого розвитку проекту.
  • Відмінний канал трафіку. Дошка оголошень має фактично необмежений потенціал, який легко використовувати. Кількість відвідувачів зростає щодня, а легке створення оголошень, якісний пошук та цікавий додатковий функціонал приваблюють ще більше користувачів.
  • Широка геолокація. Покупці з різних міст і країн можуть знайти або продати товар за бажаною ціною. Різні методи оплати і доставки автоматизують і полегшують процес угоди.

Етапи створення електронної дошки оголошення з нуля

Підготовка

Обговорення проєкту, збирання інформації від замовника та аналіз ніші.

Вибір платформи

На основі отриманих даних робимо вибір на користь CMS або фреймворку. Ми працюємо з WordPress, Symfony, PrestaShop та Laravel.

Технічне завдання

Складаємо ТЗ, де прописуємо вартість та погодинне виконання кожного етапу

Дизайн

Продумуємо структуру, інтерфейс і розробляємо відомий адаптивний дизайн

Налаштування CMS та написання коду

Верстаємо сторінки за розробленими макетами або готуємо готове рішення відповідно до ТЗ. Підключаємо верстку до системи керування вмістом або інтегруємо її у фреймворк.

Тестування та запуск

Перевіряємо повну працездатність проєкту, коректне відображення на всіх пристроях та екранах, прописаних у завданні. Знаходимо та усуваємо помилки. Коли все працює коректно, підключаємо домен та переносимо сайт на сервер клієнта.

Переваги створення дошки оголошень у Червоному хамелеоні

Кожного року ми реалізуємо нові цікаві проекти, складність яких зростає. Дошка оголошень, здатна стати прибутковою та популярною – справжній виклик для розробників, адже цей проект потребує найвищої кваліфікації, досвіду, глибоких знань у різних сферах, розуміння маркетингових тонкощів та нюансів сайтобудування. Є вагомі причини, чому замовляти розробку варто саме у нас.

Орієнтація на потреби клієнта

Фахівці Червоного хамелеону не лише виконують замовлення, а досягають результатів, що перевершують очікування. Ми створюємо сучасні якісні продукти, що здатні зростати, розвиватися, приносити прибуток.

Економія часу та грошей

Чітко налагоджені процеси розробки, командна робота та оплата суворо за години, витрачені програмістами, дизайнерами, маркетологами та SEO-фахівцями на ваш проект – запорука грамотних інвестицій та їхньої окупності.

Повний спектр послуг

Від ідеї та розробки концепції до просування, доробок та технічної підтримки – на кожному етапі розвитку та масштабування проекту ви можете покластися на наш професіоналізм.

Гарантія якості

Клієнти Червоного хамелеону абсолютно впевнені у найвищій якості послуг. Наш імідж та репутація засновані на комерційному успіху клієнтів веб-студії.
Замовити створення сайту дошка оголошень

FAQ

Яка вартість розробки сайту дошки оголошень?

Вартість створення дошки оголошень під ключ визначається масштабом проекту та складністю технічного завдання, залежить від типу дизайну та набору функціональних можливостей, підключення систем оплати та багатьох інших факторів. Розрахунки завжди проводяться індивідуально. Попередню оцінку вартості проекту можна замовити безкоштовно.

Чи займаєтеся ви просуванням дошки оголошень після розробки?
Які платформи та технології ви використовуєте для розробки дошки оголошень?
Чи варто у 2023 році замовляти створення сайту дошки оголошень?

Відгуки клієнтів

Директор департаменту маркетингу і продаж
Інтернет-магазин меблів Blest

Ми вдячні команді веб-агентства Червоний хамелеон за професійний підхід і якісну реалізацію проєкту.

Перед агентством стояло досить складне завдання - підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися в мінімально можливі терміни.

У результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким його уявляли під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера і забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Хочемо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки глибокому зануренню в проєкт ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, а й досвідченого помічника.

Ми продовжуємо взаємодію з Червоним хамелеоном і раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Директор e-commerce
Ювелірна компанія Аурум

Дякуємо команді "Червоного хамелеона" за великий комплекс робіт з перетворення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили більші можливості для пошуку та купівлі товару, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами комфортно працювати. Хлопці вміють дотримуватися домовленостей і реагувати на прохання і пріоритети замовника.

Розробники реалізували всі наші задуми щодо проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, що задовольняє наші вимоги і запити наших клієнтів.

Весь відгук
Власник компанії
Maximoda.com.ua

Рік співпраці з Веб-агентством Червоний хамелеон був дійсно продуктивним. За цей проміжок часу зроблено багато роботи з поліпшення нашого інтернет-магазину maximoda.com.ua.

Одним з найбільш істотних досягнень ми вважаємо прискорення завантаження сторінок сайту та підвищення безпеки. Більш цього, розробники студії доробляли візуальну складову, покращували показ на мобільних пристроях, робили фільтри для зручного пошуку товарів в каталозі. Сайт став зручнішим для відвідувачів, що важливо для продажу товару онлайн.

Програмісти відмінно розбираються в тому, що роблять, і працюють з розумінням особливостей системи. За необхідності консультуємося з ними з питань управління сайтом.

За підсумками року співпраці ми цілком задоволені отриманими результатами та продовжуємо вдосконалювати наш інтернет-магазин MaxiModa разом із Червоним хамелеоном.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Форвард

Висловлюємо подяку компанії "Червоний хамелеон" за великий обсяг доопрацювань по нашому сайту https://forward-ua.com/.

Фахівці агентства переналаштували систему, зробили нові сторінки, виправили помилки, налаштували роботу інструментів на сайті.

Усе стало працювати швидше і краще.

Нам сподобалося, що менеджер весь час підтримував зв'язок, а майстри оперативно реагували на проблеми та ліквідували їх.

Дякуємо за співпрацю!

Весь відгук
Генеральний директор
ТОВ "Стандартпарк Україна"

Висловлюємо велику подяку компанії "Red Chameleon" за якісну, комфортну та професійну технічну підтримку нашого сайту та CRM.

Звернулися до компанії у зв'язку з тим, що мали поміняти підрядника з підтримки сайту.

Завдяки "Red Chameleon", процес зміни підрядника пройшов без втрат часу або затримок з виконання окремих завдань. Вони змогли в короткі терміни вникнути в завдання і взяти на себе повне обслуговування наших проєктів.

Успішна реалізація низки важливих проєктів була б неможливою без участі команди "Red Chameleon". Надзвичайно талановиті молоді люди проявляють усі необхідні якості, щоб бути по-справжньому успішними:

Орієнтованість на клієнта

Професіоналізм

Пунктуальність у дотриманні термінів

Креативність у підходах реалізації

Компанію "Red Chameleon" можемо віднести до одних із найкращих у своїй галузі, з ким доводилося мати справу. Вважаємо, що нам неймовірно пощастило знайти таку надійну і якісну опору в питаннях технічної підтримки сайту. Дякуємо!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин UkrApple.com.ua

Висловлюємо подяку веб-студії "Червоний Хамелеон" за допомогу у вирішенні проблемного питання з працездатністю сайту, яке не могли вирішити інші підрядники. Завжди виходили на зв'язок і допомагали з падінням сайту, яке було пов'язане з вищезгаданою проблемою, негайно, включно з вихідними днями! Також величезне спасибі за допомогу в реалізації цілого переліку ТЗ від SEO-фахівців.

Дуже задоволені, що все робиться в озвучені терміни. Всі нюанси обговорюються, пояснюються, а за необхідності надаються додаткові роз'яснення. Ще хочемо відзначити прозору і детальну звітність про виконану роботу за підсумками місяця.

Можемо сміливо рекомендувати веб-студію "Червоний Хамелеон" до співпраці та вирішення складних завдань з CMS Бітрікс, тому що попрацювавши з не одним підрядником за кілька років, тільки вони виявилися найбільш компетентними і відповідальними.

Ще раз велике спасибі! Працюємо далі! А Вам бажаємо тільки рости і розвиватися з таким же чудовим ставлення до клієнтів, а також отримувати все більше вдячних відгуків про свою роботу!

Весь відгук
Директор
Інтернет-магазин Парк Плюс - parkplus.com.ua

Ми раді, що для роботи над нашим сайтом обрали компанію "Червоний хамелеон". Дякуємо всій команді. Персонально - Миколі та Діані, з якими підтримували зв'язок.

Усе було професійно. Нас чули, нам пропонували варіанти, обирали оптимальні.

Розробники порадили хостинг під Бітрікс. Він легко справляється з нашим інтернет-магазином parkplus.com.ua. Підібрали легкий і сучасний шаблон. Поставили і повністю налаштували його під наші вимоги.

Результат нам сподобався: оновили дизайн, покращили продуктивність і якість сайту, додали нові можливості для менеджерів з роботи з наповненням інтернет-магазину та обробки замовлень.

Хлопці щільно працювали з нашим сайтом і в підсумку ми отримали те, чого хотіли.

Весь відгук
Директор
ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "ДУКАТ"

Вдячні Вашій компанії за швидке та якісне впровадження двох сайтів на базі Бітрікс, а також допомогу в інтеграції з нашою обліковою програмою.

Спільна робота з фахівцями Вашої команди була приємною і повчальною. Грамотні хлопці, і особливо Ви, швидко знаходили рішення складних завдань, а також показували альтернативні шляхи їх вирішення.

Особливо хочемо підкреслити пунктуальність і виконання в строк більшої частини пунктів нашого проекту.

З огляду на вищевикладене, ми з упевненістю рекомендуватимемо Вашу компанію для розробки та впровадження складних проектів на основі Бітрікс.

Бажаємо компанії "Red Chameleon" підтримувати якість своєї роботи і велику кількість хороших клієнтів.

Весь відгук
Директор з маркетингу
Минокс

Спочатку замовляли "Червоному хамелеону" налаштування вибору доставки "Новою поштою" з урахуванням особливостей нашої роботи. Завдання було складним зі своєрідним рішенням, але хлопці впоралися з усіма поставленими завданнями.

Після цього доручали програмістам оновлення та внесення правок у роботу дисконтної програми. Робили імпорт товарів і вивантаження для зовнішніх майданчиків.

Якщо треба виправити помилку, оновити або доопрацювати сайт, звертаємося в "Красный хамелеон". Працювати з ними зручно і продуктивно. А головне, вони роблять будь-які завдання на сайті.

Плануємо далі працювати з цим веб-агентством. На черзі оновлення дизайну. Впевнені, що і тут вони не підведуть.

Весь відгук
Обговорімо ваш проект