Розробка сайту дошки оголошень

Створюємо один із найскладніших видів сайтів – дошки оголошень. Команді «Червоного хамелеона» з багаторічним досвідом розробки під силу реалізувати по-справжньому успішний проєкт.

Дошка оголошень – комерційний сайт, що рекламує товари та послуги. Його головною особливістю є те, що будь-який зареєстрований користувач може опублікувати власну або знайти відповідну для себе пропозицію.

5 плюсів для бізнесу

  • Високий дохід. Майже кожна людина має речі, які можна продати. Процес купівлі-продажу здійснюється безпосередньо і без посередників, що приваблює більше продавців та покупців до проєкту. Ви, у свою чергу, надаєте платформу, де можна швидко та вигідно здійснити угоду. Визначте відповідні для вас та ваших клієнтів умови користування сервісом, та отримуйте дохід, який зростатиме разом із вашою аудиторією.
  • Підключення компаній та магазинів. Дошка оголошень - один із видів маркетплейсів. Надайте доступ комерційним фірмам до нового каналу продажу та призначте комісію за реєстрацію на платформі або розміщення пропозицій. Рекомендуємо замовити сайт дошки оголошень у нас – професійної команди розробників. Ми гарантуємо вам 100% працездатний проєкт та оперативну підтримку.
  • Помірні витрати та швидка окупність. Продуманий та обґрунтований вибір типу дошки, правильна фінансова модель та бездоганне виконання – запорука окупності продукту. Професійна веб-студія допоможе ретельно проаналізувати нішу, підібрати оптимальні формати та способи залучення користувачів, моделі монетизації, забезпечить легке керування та безперебійність роботи сайту за умови швидкого розвитку проекту.
  • Відмінний канал трафіку. Дошка оголошень має фактично необмежений потенціал, який легко використовувати. Кількість відвідувачів зростає щодня, а легке створення оголошень, якісний пошук та цікавий додатковий функціонал приваблюють ще більше користувачів.
  • Широка геолокація. Покупці з різних міст і країн можуть знайти або продати товар за бажаною ціною. Різні методи оплати і доставки автоматизують і полегшують процес угоди.

Основні особливості розробки сайту дошки оголошень

Гарна дошка оголошень забезпечує охоплення широкої цільової аудиторії та дешевий трафік, а унікальний свіжий контент продавці генеруватимуть самостійно. Але щоби веб-ресурс виявився дійсно прибутковим, він повинен відповідати запитам споживачів та вимогам до сайтів такого формату.

Ретельно продумана структура сайту

У комплексного веб-портала обязана быть грамотная техническая основа. Планирование структуры сайта – трудоемкий процесс, требующий детального анализа.

Висока швидкість завантаження сторінок

В условиях быстрого роста проекта важно сохранять быстродействие системы, отслеживать узкие места и проводить тестирование под нагрузкой.

Спеціальні пошукові фільтри

Максимально широкий список категорий оптимизируется для простого и комфортного поиска. Предельно важно, чтобы результаты отображались мгновенно, а сам поиск можно было осуществлять как по названию товара, так и по категориям, описанию или параметрам.

Оптимізація зображень

Благодаря появлению множества фотографий товаров, файловые хранилища будут безудержно расти. Следует разработать алгоритм оптимизации веса изображений, не рассчитывая, что пользователи будут загружать оптимизированные фото нужного размера.

Різноманітні моделі монетизації

Необходимо предусмотреть большое количество вариантов успешной монетизации, например, рекламные баннеры, контекстная реклама, участие в партнерских программах, размещение платных выделенных объявлений, платные сервисы, VIP-услуги и т. д.

Простий інтуїтивний інтерфейс

Широкая аудитория пользователей подразумевает в среднем невысокий уровень владения компьютером, так что при проработке минималистичного интерфейса рекомендовано тестирование фокус-группой.

Етапи створення електронної дошки оголошень з нуля

Підготовка

Обговорення проєкту, збирання інформації від замовника та аналіз ніші.

Вибір платформи

На основі отриманих даних робимо вибір на користь CMS або фреймворку. Ми працюємо з WordPress, Symfony, PrestaShop та Laravel.

Технічне завдання

Складаємо ТЗ, де прописуємо вартість та погодинне виконання кожного етапу

Дизайн

Продумуємо структуру, інтерфейс і розробляємо відомий адаптивний дизайн

Налаштування CMS та написання коду

Верстаємо сторінки за розробленими макетами або готуємо готове рішення відповідно до ТЗ. Підключаємо верстку до системи керування вмістом або інтегруємо її у фреймворк.

Тестування та запуск

Перевіряємо повну працездатність проєкту, коректне відображення на всіх пристроях та екранах, прописаних у завданні. Знаходимо та усуваємо помилки. Коли все працює коректно, підключаємо домен та переносимо сайт на сервер клієнта.

Переваги створення дошки оголошень в «Червоному хамелеоні»

Кожного року ми реалізуємо нові цікаві проєкти, складність яких зростає. Дошка оголошень, здатна стати прибутковою та популярною – справжній виклик для розробників, адже цей проєкт потребує найвищої кваліфікації, досвіду, глибоких знань у різних сферах, розуміння маркетингових тонкощів і нюансів сайтобудування. Є вагомі причини, чому замовляти розробку варто саме у нас.

Орієнтація на потреби клієнта

Фахівці Червоного хамелеону не лише виконують замовлення, а досягають результатів, що перевершують очікування. Ми створюємо сучасні якісні продукти, що здатні зростати, розвиватися, приносити прибуток.

Економія часу та грошей

Чітко налагоджені процеси розробки, командна робота та оплата суворо за години, витрачені програмістами, дизайнерами, маркетологами та SEO-фахівцями на ваш проект – запорука грамотних інвестицій та їхньої окупності.

Повний спектр послуг

Від ідеї та розробки концепції до просування, доробок та технічної підтримки – на кожному етапі розвитку та масштабування проекту ви можете покластися на наш професіоналізм.

Гарантія якості

Клієнти Червоного хамелеону абсолютно впевнені у найвищій якості послуг. Наш імідж та репутація засновані на комерційному успіху клієнтів веб-студії.

Відгуки клієнтів

Олександр Базалуков
Директор e-commerce Aurum

Дякуємо команді «Червоного хамелеона» за великий комплекс робіт з покращення нашого сайту aurum.in.ua. Ми отримали повністю оновлений інтернет-магазин: змінили CMS, зверстали новий оригінальний шаблон, забезпечили широкі можливості для пошуку та купівлі товарів, додали зручні функції для адміністрування сайту.

З менеджерами зручно працювати. Вони вміють дотримуватися домовленостей та реагувати на прохання та пріоритети замовника. Розробники реалізували всі наші задуми по проєкту. Ми отримали по-справжньому сучасний функціональний інтернет-магазин, який задовольняє наші вимоги та запити наших клієнтів.

Весь відгук
Ростислав Степановський
Директор департаменту маркетингу та продажів

Ми вдячні команді веб-агентства «Червоний хамелеон» за професійний підхід та якісну реалізацію проєкту. Перед агентством стояло досить складне завдання підняти новий інтернет-магазин з унікальним дизайном. І важливо було вкластися у мінімально можливі терміни.

В результаті співпраці з веб-студією ми отримали сайт саме таким, яким уявляли його під час замовлення розробки. Програмісти зробили шаблони сторінок під різні пристрої за макетами дизайнера та забезпечили проєкт усіма необхідними функціями.

Бажаємо окремо відзначити взаємодію з менеджером. Завдяки його глибокому зануренню в проєкт, ми отримали не тільки надійного представника наших інтересів у команді веб-студії, але й досвідченого помічника. Зараз ми продовжуємо співпрацю та раді, що знайшли по-справжньому надійного бізнес-партнера.

Весь відгук
Давайте обговоримо ваш проєкт

FAQ

Яка вартість розробки сайту дошки оголошень?

Вартість створення дошки оголошень під ключ визначається масштабом проекту та складністю технічного завдання, залежить від типу дизайну та набору функціональних можливостей, підключення систем оплати та багатьох інших факторів. Розрахунки завжди проводяться індивідуально. Попередню оцінку вартості проекту можна замовити безкоштовно.

Чи займаєтеся ви просуванням дошки оголошень після розробки?
Які платформи та технології ви використовуєте для розробки дошки оголошень?
Чи варто у 2023 році замовляти створення сайту дошки оголошень?